Květen 2007

Negative..

24. května 2007 v 21:20 | Kvatka |  Darlings
Na finskou kapelu Negative jsem přišla čistě náhodou na jednom blogu o finských kapelách.. stáhla jsem si od nich pár písniček.. a.. začali se mi líbit.. Já vím.. jsou sice trošku "růžovočtí" ale troška tý růžový snad neuškodí.. :) no troška.. ehm.. radši to nebudu komentovat..
Nejsu sice jako ostatní finský (metalový) kapely, ale i tak mám jejich hudbu ráda x)

His Inferal Majesty

24. května 2007 v 21:10 | Kvatka |  Darlings
Na začátku školního roku jsme se zase jednou sešli u Greenei. Vyprávěli jsme si zážitky z prázdnina poslouchaly CDčka. Greenei pustila HIM ale v tu dobu jsem ještě ani neměla páru kdo to je a ani mě to nějak nezajímalo... Po nějaké době jsem se slyšela zase a tak jsem se zašla podívat na internet kdo vlastně jsou. Zaujal mě nejenom jejich vzhled, ale i hudba, styl a texty písní...

Ville Hermanni Valo

14. května 2007 v 19:36 | Kvatka |  Darlings

2. část toho, jak jsme včera byli venku :D

14. května 2007 v 19:15 | Kvatka |  Like a dream
Tak jí Pegopes pujčila mikinu bo co to a Greenei byla spokojená.

Pak si Pegopes chtěla vyzkoušet, jak se chodí v Converskách (Greenei má botky Converse :)) No, nejdřív jí je Greenei nechtěla půjčit, ale pak jí je pučila a nakonec jsme si je povyměnovaly všechny. Greenei měla jednu Converse a jednu Pegopesinui botu, Pegopes měla Greeneinu a moji botu a já jsem měla jednu moji a jednu od Pegopes. Chudák Barushka, ona by si mohla půjčit nějakou z našich bot, ale my bysme se do její nevlezly..
A tak jsem se v těch povyměňovanejch botech prošli po městě.. Ale u jakýsi školy bo co to bylo za barák jsme si sedli a zase si vzali svoje boty zpátky. A chvilku jsme kecali ale pak že máme žízeň a že Pegopes to má nejblíž domů takže se půjde k ní pro pití. Tak jo, šli jsme až jsme došli k jednomu takýmu přechodu. Byla červená a tak jsme čekali. Ale najednou se tam před náma objevil tekej černej bzučící mrak.

"A sakra" "Co je?" "To sou včely!!" "AA Já se bojííím!! Já tama nepujdu!!" tak jsme se tam tak dohadovali. Nakonec se ten včelí roj posunul o dům dál a nám blikla zelená. Ještě tam pár včel nebo vos nebo co to bylo bylo a tak jsme si "schovali" hlavu rukama a utíkali jsme na druhou stanu až k dalšímu přechodu. Cesta k Pegopsovi a pak ke škole proběhla docela v klid.

A u školy jsme si sedli do jetelinky a sedmikrásek. Já jsem si upletla věneček a dala si ho na hlavu, stejně se mi ale za chvilku rouzpadl.. co už.. Pak ta jedna blbá Hippiesačka zase začala s TOU Viviano ua Theonou a Zahorovskym.. Tak sme se ji za to pokouseli zabit.. no nepovedlo se.. škoda.. Pak jsme tam začaly blbnout s jejím šátkem, kterej jsem si pak OMYLEM odnesla domů... Pak jsme za strom, co je u školy chodili na koncert LoveX :D ja vim, sme trosku, ale vazne jen trosku divni :D No a jinak se asu nic nejak nestalo...

1. část toho, jak jsme dnes byli venku :D

13. května 2007 v 19:51 | Kvatka |  Like a dream
Tak jsme zase byli dneska venku. Začalo to takhle.. Po obědě jsme měli jet zase na nějakou jakousi chatu, kterou už si ani málem nepamatuju za naší babičkou a dědou. Jenže já se tam jako vždy nudím a není tam co dělat tak jen poslouhám mp3ku. Měli jsme přijet až večer ale já jsem rodiče přemluvila, abych mohla jít ven. No tak jo. S Barushkou jsme se domluvily přes ICQ a pak přišla ještě Greenei ale jí se vůbec nechtělo a naše Hippiesačka na ICQ nebyla.. Tak mě Barush navrhla, že se sejdeme za půl hodiny (takže ve 13:30) před školou. A já na ni "Tak brzo :D??" Jen mě poslala spícího smajla. "Tak teda ve třičtvrtě jo?" "tak jn" jenže ve 13:45 jsme ješte obě seděly u komplu a byly na ICQ... "Tak teda ve dvě jo :D" napsala jsem ještě Barushce a odhlásila se, abych se mohla nachystat. Přišla jsem před školu a Barush nikde.. Chvilku jsem tam seděla a Barush nikde. A tak jsem se zvedla a šla jí naproti. Zašla jsem za jeden rok, pak rovně, další rok.. A pak se tam pár metrů předemnou objevila.. Tak jsem si sedla na obrubník a počkala, než se ke mě doplazí.. No a pak jsme se odebrali zpátky ke škola, ptž tam měla přijít Greenei. Přišli jsme tam, ona nikde. Chvíli jsme čekali, ona nikde. Pak už se ale za chvilku před náma objevila a tak jsme chvilku kecali a čekali na Hippiesačku posedlou Kurtem a už i nějakym Alexem. No a nakonec přišla. A co teď? řekli jsme si. "Pujdem do města na zmrzilnu!" "Ne, je to daleko, je vedro, nemam peníze a všechno, nejdem!" "Já ti pučim peníze" "Nee, to je daleko.." "Jdem!" "Ale počkejte, to je dal.." nakonec jsem stejně šla a dokonce tu cestu i přežila. Kámošky mi koupily zmrzlinu a pak že si sednem.
Já: jdem si sednou an trávu!
Pegopes (ta hippiesačka): Jo, jdeme!
Greenei: Ne! jste normalni!
Ale to už jsme seděli na trávě..
Greenei: Ale vy máte mikiny a sedíte na nich, a já si nemám na co sednout!
Tak jí Pegopes pujčila mikinu bo co to a Greenei byla spokojená
KONEC 1. Části

Byli jsme mokří aneb byl slejvák

12. května 2007 v 20:15 | Kvatka |  Like a dream
Byli jsme mokří aneb byl slejvák

The King Of Rock´n´Roll

12. května 2007 v 19:31 | Kvatka
V roce 2001 vydal NÁMI VŠEMI MILOVANÝ (!!) Linde svoje vlastní CD pod názvem The King Of Rock´n´Roll.
Linde, pod jménem Daniel Lioneye, zpívá a hraje na kytaru. Ville, prý pod přezdívkou Bil hraje na bicí a Migé na baskytaru.
CDčko mám doma, díky mojí kámošce Greenei, ale o nic moc nepřijdete, nejlepší jsou tam určitě bubny a o zpěvu radši nemluvím, Lindeho by neměli poustět k mikrofonu.. (Néé Linde, nezabíjej mě, já nic neřekla xD) Ale akorát mi chybí devítka.. Ale já to bez ní nějak přežiju...
  1. The King Of Rock´n´Roll
  2. Roller
  3. Dope Danny
  4. Never Been In Love
  5. Eldorado Baby
  6. Lonely Road
  7. International Pussy Lover
  8. We Gonna Rocking Tonight
  9. Knocking On Heaven´s Door

Dvojí smrt a jedno z mrtvíchvstání...

12. května 2007 v 19:14 | Kvatka |  Darlings
Brandon Bruce Lee se narodil 1. února 1965 v Oaklandu v Kalifornii. Byl synem známého propagátora asijských bojových umění, Bruce Leeho. Ale 20.června 1973 Brandonův otec umírá. Jeho smrt je opředena tajemstvím (oficiální verze zní mozkový edém, jiní tvrdí že šlo o pomstu čínské mafie…). BLinda i s Dětmi se stěhuje do Los Angeles. Tady Začíná Brandon navštěvovat Akademii bojových umění, kde studuje pod vedením žáků svého otce. Studuje karate a thajský box (ten dokonce později na akademii vyučoval).
Brandon chtěl být odjakživa hercem, a tak začal navštěvovat kurzy hraní. Po škole hrál v American New Theater Erica Morrise v New Yorku a poté se s divadlem přesunul do Los Angeles.
První televizní nabídka přišla od CBS na film s Davidem Carradinem. Dále hrál v seriálu Ohara (epizodní role šéfa místní Yakuzy). Následovaly další filmy: Dědictví vášně, Laserová mise, Zúčtování v Malém Tokiu, Rychlý jako blesk. Touto dobou se začíná jeho kariéra herce slibně vyvíjet. A tehdy přišla Vrána.
Tento, dozajista kultovní snímek byl Brandonovi osudný. 30. března, osm dní před koncem natáčení gangster Funboy (Michael Massey) postřelil Erica Dravena (Brandon Lee) do břicha. Nešťastnou náhodou či něčím úmyslem, byly tou dobou v osudové zbrani ostré náboje místo slepých. Teprve poté co se ozvalo režisérovo "Střih" a Eric nevstával, zjistili co se stalo. Brandon Lee, dvanáct hodin poté umírá v nemocnici ve Wilmingtonu, v Severní Karolíně.
I přes smrt hlavního protagonisty se rozhodli producenti film dokončit a to pomocí střihů a digitálních triků. Můžeme jim býti vděčni za to že umožnili tomuto filmu spatřit světlo světa.
Brandon Lee byl na seznamu herců, kteří dostali cenu Oscar in memoriam...
V noci z 31. března na 1.dubna Brandon umírá.
17.duben 1993- Plánovaná svatba s přítelkyní Elizou Huttonovou.
A jak už jsme psala v článku předtím, bylo od nich dost hezjý, že dali na konec filmu věnování Brandonovi a Elize..

Můj nejoblíbenější film

12. května 2007 v 12:52 | Kvatka |  Darlings
Tak jsem sem dneska pro změnu chtěla dát místo další mojí oblíbené kapely můj neloblíbenější fil- The Crow- Vrána.

Jak to všechno začalo s Kulkou Pro Mýho Miláčka

12. května 2007 v 12:08 | Kvatka |  Darlings
Jednou jsem tak byla na jednom nejemnovaném serveru a prohlížela si novinky, a byl tam zrovna klip BFMV- All These Things I Hate. A pak to šlo docela rychle. Našla jsem si o nich nějaký informace a další písničky a teďka jsou jedna z mých nejoblíbenějších kapel:). Každej den si teďka poslechnu alespoň jednu jejich písničku. Škoda, že nejsou tady zase až tak známí, protože jsou vážně dost dobří, a pokud chcete a máte rádi rockovou a taky trochu metalovou hudbu, stahujte..
A nakonec ještě pár obrázků