Červen 2007

A dva týdny ode mě máte pokoj :oP

29. června 2007 v 9:11 | Kvatka |  Dreaming soul
Zítra jedu na dva týdny pryč, na tábor, se těšim.. Přijedu 14. 7... Takže ode mě budete mít docela pokoj, protože tam není net, hehe, snad to nějak přežiju.. Řekla bych, že už vím, co tu bude (napřikal od senoslamy, že?) za komentare :P no co už.. ja padim napsat nejaky clanky asi.. Takže mějte se, za 14 dní, zdárek :)

Začaly mi prázdniny..

26. června 2007 v 11:42 | Kvatka |  Lost thoughts
No, je to tak, už dneska jsme dostali vysvědčení a už máme volnoo.. další dva měsíce.. Naštěstí sme teprve v osmičce, ale příští rok stejně budeme muset jít každej jinam.. No a tak jsme teda ještě pak chvili keali před školou a odpoledne pujdem ven, snad se aspon s nekým přez prázdininy uvidim.. No nic, teďka padám psát další články..

Film "Obchodník se smrtí" byl poučný z hlediska Zeměpisu xD

24. června 2007 v 14:06 | Kvatka |  Darlings
Hehe, alespoň víme, jak vypadá ukrajina xD
jinak tuhle fotku jsem našla na tomhle BLOGU..

Matt je po operaci!!

23. června 2007 v 20:56 | Kvatka |  Darlings
Táákže jsem si sama(!!!) s malinkou pomocí plešťi na webovkách BFMV přeložila nějakej článek..:
Je to obrovská lítost, že BFMV oznámili, že nebudou déle moct hrát následující data:
JUN 29 - SPAIN, Bilbao w/ Metallica
JUN 30 - GERMANY, Freiburg, MTV Campus Invasion
JUL 3 - UK, London Islington Academy, Jeff Killed John
JUL 5 - AUSTRIA, Vienna w/ Metallica
JUL 8 - UK, London Wembley Arena w/ Metallica
Matt měl být očekávaný na odnětí mandlí uprostřed července, ale došlo k nepředvídatelným komplikacím.. Operace byla předčasně oznámena Mattovým doktorovi. Matt se zotavuje dobře, ale má zakázaný 4 týdny po operaci zpívat. Takže band nemá na vybranou a budou muset odložit koncerty uvedené výše.
Band je velice zklamaný ale vrátí se zpátky do studia a jakmile bude Matt zdravý, pustí se do posledních úprav slavnostně očekávané ověřování alba The Poison, očekávaného opožděne 2007.
Matt byl neschopný mluvit, ale napsal v jeho posteli:
"Kdybych věděl že mi moje mandle způsobí zameškání koncertů jako ted(tyhle) tak bych je ,,utrhl,, od sebe daleko dřív. Jsem totálně zničený když nebudeme hrát tyhle koncerty a jenom útěcha kluků a můžu to vzít pryč když nebudeme úplně soustředěni na album a vrátíme se brzy zpět do studia až mi doktoři řeknou že můžu zpívat dál. Já opravdu nemůžu čekat na vás, svině, abych to slyšel"
Byla bych ráda, kdybyste to nekopírovali, popřípadě jen s mým svolením, který mi napiště do komentářů a pak ještě se zdrojem.. díky moc, trvalo mi to docela dlouho, než jsem to přelouskala¨, takže bych vám byla nehorááááááázně vděčná :o)) A třeba vám sem dám aji reklamu na váš blog dyžtak... A hlavně když to budete chtít zkopírovat, tak mi napiště áš blog jo? dík :o))
Jinak teda chudák Matt.. A představte si to, jet do rakouska na Metallicu s předskokanama Bullet For My Valentine.. chjo, bych tam jela, ale co už, hlavně, že se nám Matt uzdraví co?? :o)) Jakože snad tam nemam nejakou blbost.. hehe xD

..Because they sleep with a gun And keep an eye on you son...

20. června 2007 v 17:36 | Kvatka |  Darlings
Říká vám něco ten nadpis? Jo? Samozřejmě, že je to část textu Teenagers od My Chem.. Sice trošku se zpožděním, ale hlavní že vůbec, vám se dávám novej klip My Chem- Teenagers! Věděla jsem o něm už dlooouho a viděla jsem ho milionkrát ale vždycky jsem ho sem zapomněla dát.. Tak a dost už kecání, abych na to zase nezapomněla a nedala vám sem jenom tadytyhlr moje žváásty xD
Akorát mě vadí, že tam vypípávaj sprostý slova, nic z toho pak totiž není xD jen zpěv a nic zpěv a nic zpěv a nic.. je to prostě na nic xD No a ty Geeho xichty, z tech ja nemuzu xD

Písnička Romance..

19. června 2007 v 14:57 | Kvatka
Znáte písničku romance od My Chem? Ne?? Tak si ji poslechněte..
No.. A znáte písničku od Bartošové.. je tam ěnco s pomněnkama, jinak Barushka ji zná a vlastně ona na o celý přišla.. Písnička Romance má stejnou melodii jako ta písnička od Bartošový.. a ptala jsem se na to mamky ale ta říkala, že tu písničku zná a když byla malá, tak ji hráli v televizi.. Tak jakože teďka vážně nevím co kdo co zkopíroval.. nebo žeby jen shoda náhod?? :D

Greeeeen Day mají new klip :o))

19. června 2007 v 14:48 | Kvatka
Jmenuje se Woking Class Hero, myslim že je to pževzatý od kohosi.. No každopádně ho máte tadyyyyyyy:

Zase byl další pohodovej den..

19. června 2007 v 14:45 | Kvatka |  Like a dream
Today is úterý, je 19. června a venku je docela hezky :o)) Dneska byl, jak už nadpis prozradil, pohodovej den... Ve škole byla pohoda, byli jsme i na komplech a taky na Hloučeli a pak jsme šli na oběd a domů.. Vlastně se ani ni moc nezměnilo, všechno je stejný jako vždycky, akorát nám ospadla odpoledka.. Teďka jsem doma, na ajsku, ale stejně s nikým nekecám, ptž tu stejně skoro nikdo není.. Jinak mám hlad, asi půjdu něco zakousnout.. A taky za chvilku.. no.. za hodinu a půl půjdu do tančáku, dneska máme dvouhodinovku, naštěstí jen vyjímečně, snad tam nezkolabuju :o)) A zítra máme vlastně taky trénink.. a ve čtvrtek taky něco v tom smyslu :o)) a jinak mám ještě domluvený něco s dvojčatama, asi v něděli, možná v sobotu odpoledne půjdem ven, ptž se ještě musíme domluvit na tábor, se docela těšííím.. Za týden už budem doma s vysvědčením, njn končíme trošku dřííív... A pak prázdniny, a pak zase škola.. Přijde mi to takový divný, že už budeme v devátý třídě, vždycky jsem byla zvyklá na to, že v tý škole je jeětě nejaká vyšší třída než jsme my a najednou.. A pak bude zase 10 měsíců pryč, pak budou zase prázdniny a půjdu do nový školy..Ou to už je tak brzo?? Chjo.. co už..
No nic, teďka, abych vám neumřela hlady se teda jdu něčeho najíst.. mějte se

30 Seconds To Mars- Rozhovor na Óčku

17. června 2007 v 19:31 | Kvatka |  Darlings
Tak jsem našla na youtube rozhovor se 30STM, když byli v praze, nevím jak vy, ja se u toho docela nachlamala :D

Dneska včera

17. června 2007 v 13:01 | Kvatka |  Lost thoughts
Ttttááááááááááákežee.. včera jsme s Barushkou zasepřespaly u Plešti, tak jsme probrali nějaký věci, pokecali jsme a dívali jsme se na Obchodníka se smrtí kde hrál zpěvák 30 Second To Mars- Jared Leto.. Byla to nehorázná blbost ale co bysme pro Jareda neudělali :o)) Nakonec ale v tom filmu umřel :o((, a já málem brečela :D Nee vlastně ani nee ;o) No a pak jsme ještě kecali, ale já už pomalu usínala, ale ty dvě (že Plešťo :D) po mě házely plyšáky.. Pak jsem se ráno probudila a tak jsme zase kecali a teďka už jsem doma a po obědě a za chvilku asi budu muset jet na nějakou hnusnou chatu :o(( budu to muset přežít, jedinej problém je, že se tam nehorázně nudim..
No a ještě když už jsem šla domů a vycházela z ulice, kde bydlí Pleště, objevila se předemnou osoba v kšiltce a brylich.. Sem se lekla jak něco.. ti co mě znaj tak určitě ví o koho jde.. Tak ten NĚKDO radši dělal že mě nevidí a já se jen pokoušela odtama co nejrychleji zdrhnout :D
jinak je venku nehorázný vedro, na ajsku taky nikdo není a tak se nudím.. co už..

Včera, dneska, zítra..

16. června 2007 v 10:38 | Kvatka |  Not Perfect Life
Včera byl pátek.. Prostě docela normální den.. Docela.. První nenormálnívěc byla, že jsem se vzbudila v pět ráno.. teda spíš něco mě vzbudilo.. Hnusnej blbej komár.. Tak jsem jen tak ležela a přemýšlela.. Ve škole jsme první hodinu gumovali učebnice, druhou hodinu jsme opravovali čtvrtletky do češtiny, třetí, čtrvtou a pátou hodinu jsme se dívali na film Apollo 13, a šestou hodinu jsme taky nic nedělali, pak jsme šli na oběd, byly hnusný špageti, ale kecali jsme a byla sranda.. Odpoledne jsme ažd do 15:30 seděli před školou a kecali jsme a zbytek si dělal sranduze mě a z Kouby.. pak tama šel rozsypal a musela jsem se držet abych mu náhodou něco neudělala.. Pak jsme šli do tančáku a pak sme ještě byli venku a pak jsem šla domů..
Dneska zatím nic v plánu nemáme, asi budu doma nebo půjdu ven.. Jedinej problém je, že už budu zase potkávat deváťáky.. co už.. Asi budu na ajsku a budu kecat s někym.. asi.. možná.. uvidíme..
A zítra bude nědělee.. A budou to už dva týdny od koncertu My Chem.. Nebýt lístku, kterej mi leží na stole, tak ani nevím, že sem na nějakým koncertu byla.. A zítra taky nevim co budu dělat.. A pak je hnusný pondělí.. co už..

Gerard vs. Bill

14. června 2007 v 12:26 | Kvatka
Lidišky pls hlasujte TADY dole v anketě pro Geeho, Bill vyhrává tak ať vyhraje Gerard :D bude to invaze, fanoušci THček budou čumět.. Plllls a dííííky :D

Další nějaký moje nehorázný blbosti

14. června 2007 v 12:24 | Kvatka |  Lost thoughts
Tedka sme ve škole na komplech :op, ráno sme v téláku šli na "procházku" ven, pak jsme v občance organizovali den dětí, děják jsme se sice učili, ale dalo se to přežít.. Pak jsme měli mít matematiku, ale učitelka tady není takže jsme měli supl a dělali jsme zase nějaký ty blbosti na DD.. A teďka máme mít hudebku, ale jsme na komplech a poslední hodinu je němčina, ale jelikož je učitel na ŠVP s deváťákama, tak nám to asi odpadne nebo budem na komplech.. Takže v pohodě den :o)) Venku sice asi prší ale co už.. Mě to nějak extra zrovna nevadí.. Jenom tu na komplu bylo nejaky hnusný přehnusný růůůžový pozadí tak jsemj zašla na net a teďka tam jsou BFMV :o))
Jinaaak co se ještě stalo včera v kytařee :o))
No tak jsme se teda s Plešťou nejdřív po tom ajsku "hádali" (lépe řečeno napodobovali SF :op) No a tak jsem přišla k Plešťe, a vytasila jsem svůj ruzovej svtelnej mec :D (vlastne teda špejli nabarvenou reflexním zvýrazňovačem :D).. No a pak jsme se celou cestu k Barushce hádali o Geeho :D No a pak když Barushka vyšla, vyvalili jsme na ni obě naráz otázky typu "Že mě má Gee radši? Že mě Gee miluje víc?" Noa tak jsme se hádali celou cestu :D Taky jsme cestou do kytary potkali Filipa s jakymsi jeho kámošem, kterej nám neustále mával.. Měli jsme z něj další megavýtlem :D Nakonec mě to už přestalo bavit a tak jsem se Geeho radši vzdala :D A došli jsme do kytary.. Tam nás čekalo pár překvapení.. První bylo, že nám věnovali nějaký ladičky.. Ha, alepon nebudu mít rozlazenou kytaru :D A další zpráva byla, že kytara byla včera tenhle šk. rok poslední :o(( co už.. No příští rok tam budem chodit znovu.. :o)) Byli jsme tam až do sedmi, takže jsme si to prosloužili o půl hodiny :o)) ale když jsme chtěli jít domů, sešli jsme schody a plešťa zacloumala dveřma... nic. "Oni nás tu zamkli!" ohlásila nám hnedka.. a tak se Martin běžel podívat na druhou stranu budovy kamsi, kde měli být další dveře.. Přišel.. Tam bylo taky zamknuto :D A tak už jsme si s holkama vybírali, kde budem spát, ale Morbid přišel s tím, že má na kohosi toho číslo.. škooda.. Tak mu zavolal.. Mám na vás otázku, co byste dělali kdyby vám někdo zavolala a řekl "Dobrý den, vyste nás tady zamknul :D:D"?? No a nakonec jsme se teda ven dostali, rozloučili se a šli domů.. Cestou zpátky jsme potkali jekýsi tři kluky kteří se na nás tak divně tlemili.. Sem se jich málem bála :D ale domů jsme došli v pohodě, pak jsem se akorát navačeřela a šla jsem spát :o))

"Co je" "Středa!"

13. června 2007 v 15:36 | Kvatka |  Like a dream
Dneska je středa
To byste beze mě nevěděli co a ja bych to nevěděla bez Barushky.. To ta jediná ví, že středa je ve středu! Já vím, jsme dneska nějak mimo.. To bude tím vedrem... A tím že je mě blbě.. A tim že se mě chce spát, ale neni s kym a nikdo nemá žvýkačku.. kdo nezná, nepochopí..
Jinak jsme dneska končili o dvě hodiny dřív, heč! Ale pak venku lilo.. A na oběd byly buchtičky s vanilkovym kremem.. Chjo.. ale ja měla hlad.. Tak jsem to snědla.. Co už.. No ale venku jakože ani nelilo, chapete ne? Bylo docela v pohodě, akorat tam Liša s Filipem štvali, noo, štvali je slaby slovo řekla bych, ale co už, Barushku.. A jinak byla celej den nuuuuuuuuuuuda A známky už ale máme uzavřený.. Nakonec budu mít vyznamenání, ale bylo to o jednu Villeho cigateru Takže se pokusim co nejdřív dostat mamku do olomouce, koupit si convesrky Cha, se těšim.. Ale užje středa.. to sem asi řikala že? Ale bohužel pozítří už zase deváťáci přijedou.. Ještě simusíme alespoň za ty dva dny užít práázdnou školu, prázdný chodby.. prostě žádní deváťáci a žádni lidi co si kvůli mě vždycky když půjdu po chodbě budou lámat žebra jejich skokama do jejich třídy.. Se budu smát až se vážně kvůli mě jednou zabijou.. V pondělí bude teda dětskej den.. Se vážně nehorázně těším, bude nuda jak Villeho spotřeba cigaret za den Takže velká nuda..
A pak dva týdny a už se, chtěla bych doufat že se všema, ale pochybuju že se mě to povede, když jeden bydlí dvě patra nademnou v baráku a výždycky s tim zbytkem tady na hřiště choděj hrát.. teda pokoušej se hrát hokej bo forbal bo nohejbal neboco.. Ono to totiž ani nejde poznat víte A pak jestli ještě pujdu na realku.. Chjo.. Co už..
A abych nezapomněla.. Denska je v Práglu Manson.. Bych tam jela s nějakejma flaškama a naházela je po něm, po tom, co řekl o Geemu Chudáák..
No a dneska jdu ještě do kytaary.. Se těším Jako vždycky.. No minule jsem hráli šipky Sem vyhrála, jsem šikovná, že jo To bych jinak nebyla já.. A předminule jsem zase jentak kecali a taky jsme vůbec nehráli A dneska prej že budem hrát ping-pong Ale asi to mysleli jen ze srandy Ale mě by to nevadilo.. Až na to, že to neumim že Ale hlavně že bude srandaaaaaaaaaaa.. A doufam že tam nebude Morbid, je divnej A tedka mám ZASE hlad
Co už, tak já padáááááááám si dát nejlíp něco zdravýho.. neboradši ne, at me neni blbe
Tak teda zdárek (dám si asi nakonec párek )

30STM a 69Eyes

12. června 2007 v 18:29 | Kvatka |  Darlings
Dneska jsou bohužel v Praze..
...30 Seconds To Mars :( Jsou jako předskokani Linkin Park.. Bych tam jela klidně jenom na ně, ale lístek prej stojí něco kolem 1000 :( co už.. Tak jednou propásnu jendu z mých takejch spíš "křovovejch", ale stejně mejch oblíbenejch kapel.. Tak to jednou přežiju, ale kdyby tu byla nějaká jiná kapela, třeba My Chem, to bych měla depku jak valo bez cigaret :D
A v srpnu tu mají být na Benátský noci The 69 Eyes.. Taky se tam bude pořádat sraz finofilů, takže další důvod proč tam jet :) víc na blogu Karoleenky :o)) Jo a lístek prej stojí kolem 400.. To se dá přežít ne??

Dneska byl docela normálně nenormální den :o))

11. června 2007 v 20:14 | Kvatka |  Like a dream
Dneska bylo 11. června.. Prostě normální pondělí.. teda skoro..

Tři týdny..

10. června 2007 v 20:17 | Kvatka |  Not Perfect Life
za tři týdny končí škola.. přesně za tři týdny už budu někde na táboře..
Celej příští týden jsou deváťáci na škole v přírodě :o)) huráááá bude prátzdná škola, bude to v pohodě... :o)) já se nehoráááááááááááázně těším... A pak ještě řekněme sedm školních dní už s uzavřenejma známkama.. 26. 6. v úterý se , alespon u nás, rozdává vysvědčení.. v sobotu 29. 6. už vyjíždím na tábor..
Tenhle víkend otevřely jeden docela dobrej koupák, takže pokud bude hezky tak už příští víkend se s holkama půjdem koupat a blbnout..
18. 6. takže příští pondělí je den dětí pro naší školu (já vím, jsme trošku opoždění :D) A patroni tech malejch deti, aby se neztratily, budou deváťáci (v tom případě se ztratí všichni :D) no a tak my budem na stanovistich.. jak já devataky nenavidim!! Ale se Sebou, jeden spoluzak, ne ja se sebou :D sme se dohodli ze budem hrat damu s gumovejma medvidkama a lentilkama :D aspon se nazerem a nebude nuda :D alespon doufam ze se me Seba nebude ptat co Kuba.. chjo...
Díky koncertu my chem vím, že tři týdny uběhnou jako voda.. bohužel.. A pa k už se s devátakama snad nikdy nepotkam.. alespon s nekterejma :o))

Písnička, na kterou nedokážu zapomenout..

10. června 2007 v 14:56 | Kvatka |  Darlings
Nikdy nezapomenu.. teda snad.. na písničku, která mě provází už dlouhou dobu.. Od doby, kdy jsem ji slyšela poprvé, se stala mou nejoblíbenější písničkou od HIM, stala jsem se na ní závislá.. Většinou mi přivodí depresi nebo se u ní musím nad spoustou věcí zamyslet.. Ale nevadí mi to, je prostě úžasná.. A ptáte se která to je? The Funeral Of Hearts.. I text je naprosto úžasnej.. Protože mu rozumím... Rozumím mu hnedka z několika osobních důvodů, řekla bych že o nich vím asi jen já.. A i klip k tomu je neodolatelnej.. Nejlepší je konec :o)) A pak je tu ještě taky mnou nehorázně oblíbená akustická verze..
A nikdy nezapomenu na to, jak jsem řekla, že MP3ku bych potřebovala jen na dvě písničky.. Na The Funeral Of Hearts a Funeral OF Hearts akustickou verzi..
Jo, a taky to umím zahrát na kytaru.. hraju to vlastně skoro každej den.. :o))
I ♥ this song

Dotazník

10. června 2007 v 12:54 | Kvatka |  Dreaming soul
 • Nick: Kvatka
 • Věk: 14
 • Email: kvatka@seznam.cz
 • Barva vlasů: hnědá
 • Povaha: flegmatik, introvert
 • Obl.barva : Černá
 • Oblíbené roční období: všechny
 • Sourozenci: segra
 • Music: od punkrocku přes rock až po metal
 • Hobby: kámoši, hudba
 • Obl.předmět ve škole: matika, fyzika
 • Neobl.předmět : dějepis, čeština
 • Obl.jídlo: Pizza
 • Obl.pití: kofola, red bull
 • Oblíbené oblečení : nějaký černý
 • Oblíbená zpěvačka: Amy Lee, Tarja Turunen
 • Oblíbený zpěvák: Ville Valo
 • Oblíbená skupina: HIM, My Chem, BFMV.. je jich hodně
 • Písnička, na kterou nikdy nezapomenu: The Funeral Of Hearts..

Green Day a My Chem

9. června 2007 v 13:08 | Kvatka |  Darlings
Green Day a My Chem pohoromadě..náášup.. Všimněte si, že Gee má tričko Green day .. :) a Mikey takyy..