Červenec 2007

Potter.. Pan Potter

28. července 2007 v 10:09 | Kvatka |  Like a dream
Za posledních pár dní jsem se doocela doost nudila..
Akorát ve čtvrtek jsme byly (já, greenei a pegopes) v kině na potterovi.. Sem i brečela.. smichy :D
Proč? Vemte si film, nějaký vtipný scény a ještě do toho naše komentáře :D Tak například.. Harry si to "rozdal s pánem zla :D
Nebo když umřel sirius a jak tam bylo ticho a jen harry jak otvíral tu pusu jakože řve tak jsem greenei začala šeptat text I Dont love you :D další výbuch smíchu :D
Nebo když Harry ležel na zemi a Voldemort už zmizel, někde vzadu v kině se ozvalo "Co se s nim stalo?" "Ja nevim.." tak celý kino výbuch smíchu :D
Jo a pak třeba ještě na konci když Harry říkal "Přemýšlel jsem o tom, co mi Brumbál řekl, máme něco co Voldemort nikdy neměl.. A taky že je vždycky pro co bojovat" bo jak to tam bylo.. A co pegopes nenapadlo.. "A taky je vždycky pro co bojovat"- chlast, drogy, cigára :D no co by se taky od ní dalo čekat..
Pak jsme tam ještě obdivovaly Potterovy a Láskorádové conversky...
Akorát to bylo natočený řekněme skoro úplně jinak něž to je v tý knížce :D co už..
A pak jsme ještě čekaly.. teda greenei chtěla čekat na titulky, tak jsme si četly titulky ale jen chvilku, pak jsme teda zdrhaly domů...
Když jsme vycházaly z kina tak sme se pořád ještě chlámaly a ostatní z nás nechápali.. Co tam asi může být tak směšnýho když tam Sirius umřel?? :D a to sme měli zase JEN Colu.. teda já.. Plešťa měla cosi jinýho.. A pak sme šly ještě na zmrzlinu a směrem domů..
Jinak sem byla doma.. a taky sem byla možná doma.. a pro změnu zase doma.. usínala sem nudou u komplu, nebo sem do něj jen tak hleděla, nebo sem hleděla na klip Kiss Of Dawn.. taky sem přemýšlela.. Dneska asi odpoledne pujdu ven.. A taky bysme měli mít brzo sraz našeho oddílu z tábora.. se docela těšim.. A teď se asi zase pujdu nudit.. co už.. *TIRED* tak já padám, čau..

Three Days Grace

23. července 2007 v 10:41 | Kvatka |  Darlings
Nedávno, vlastně před chvilkou, jsem tak hledala něco po netu a našla jsem tam písničku Pain od Three Days Grace.. Tak sem si ji poslechla a zdála se mi úúúžasná :) Stáhla jsem si ji a pak ještě nějaký další písničky.. TDG sou podle mýho názoru úžasní.. :) no.. a tady máte něco o nich :)

Venus Doom ;o)

21. července 2007 v 11:17 | Kvatka |  Darlings
18. září má vyjít nové album HIM- Venus Doom.. Se na něj těším jak malý dítě na večerníčka xD

Tak nějak co plánuju.. A co už naplánovaný je..

20. července 2007 v 20:40 | Kvatka |  Lost thoughts
Noo v blízký době....

News za dobu tábora..

15. července 2007 v 21:36 | Kvatka |  Darlings
Noo a je tu pár věcí o My Chem, který se staly, nebo spíš se objevily na netu, když jsem byla na táboře..

Jsem z5 :o))

14. července 2007 v 17:51 | Kvatka |  Dreaming soul
Po čtrnácti dnech jsem se vrátila naštěstí živá(i přes to, že mě nekdo chtel utopit v bazenu, oběsit, zalehnout :D, zašlapat, zakousnout a kdovíco ještě :)) a zdravá(i po tom, co jsem se poškrábala maliním a ostružiním, málem si vyvrtla kotník, zapadla do příkopu, srazila se sestromem, slitla v lese a dál už radši pokračovat nebudu xD jo a taky mam rymu jak valovico :D), to ste rádi co? xD Domů sem se docela těšila, hlavně na pár věcí.. a lidí.. Ale klidně bych tam ještě zůstala, hlavně kvůli pár vběcem.. a lidem.. Co už.. Tak zase za rok no :).. Snad..
A teďka přijdu ke komentářům, co se objevily u článku "A dva týdny ode mě máte pokoj :oP"..
Jestřáb: presne tak, tatranky sou lepsi nez siesta xD siesta je moc cokoladova :oP
Greenei: nerikej, ze ti tak chybim, bylo to JEN 14 dní.. :oP
senosláma: ne, michal tam nebyl, ale abych pravdu rekla, ani me to nevadilo
Greenei: rychleji?? me to prislo spíš pomalý.. jeste stestí že mě to neuteklo rychle, to bych mozna ani neprezila :))
Jinak už budu asi celý prázky tvrdnout doma nebo někde venku, na koupák, kolem školy a všude možně.. Snad nebude nějak extrémně hnusně nebo zase extrémně vedro.. Pak sem dám, až budou nějaký fotky, tak sem dám fotky z tábora atd atd.. Jinak to tam bylo vážně úžasný a každopádně jsme se nenudili :o) No nic, jdu se něčeho najíst, ptž mám i po dvou rohlíkách ještě nehoráznej hlad.. xD co už..