Září 2007

Banner

15. září 2007 v 10:39 | Kvatka |  Darlings
Na http://lovex.blog.cz sem našla tendle banner.. Je na to, aby se dostal na co nejvíc blogů a aby na koncert Lovex přijelo co nejvíc lidí :) tak, finofilové, připojte se :)
skoda že ja tam nemuzu :( co uz.. se potkame jindy :) snad..

Jsem emo a kouřím, kdybyste nevěděli..

13. září 2007 v 14:54 | Kvatka |  Like a dream
Včerejšek docela ušel.. ve škole sme skoro nic nedělali..
Po obědě jsme si jako vždycky sedli před školu a kecali.. No a z Pleštiny najednou vypadlo že sem emo.. jo no, tak proč ne žee.. (ale neboj plestoo, nejsem na tebe nastvaná O:-))
"Nálepku" emo mě dali už aji kluci na táboře (že jaryne!!).. Co už.. tak sem teda emař no :/..
Odpoledne sme se domluvili že půjdem ven.. Seba mě psal a zrovna (poslední dobou vážně nečekaně, páč mě vypadává pořád) mě vypadlo icq.. no co tak sem mu psala smsku a von mě psal že se máme s barushkou domluvit a že pak napíše.. teda aspon sem si myslela ze to tak psal O:-)
No a tak sme za 15 minut seděli s Barush před školou.. šli sme se podívat do města a čekali sme kdy nám Seba napíše..
Na městě bylo spoustu.. eh.. zajímavejch lidí a samý blbosti.. taky už tam byly kolotoče(!! xD) no sak v sobotu půjdem všeci čtyři zamotat si hlavu.. i když já ani nee, já to nenávidim.. já je budu zachraňovat až jim bude vážně blbě..
No a tak sme to tam tak prošli a vydaly se zpátky.. Došly sme ke škole a zamířili na hloučel.. Sedli sme si u suldy, bohuzel uz zavrenyho :(
Pak nám byla zima tak sme se vydaly ke škole.. a pořád čekaly kdy nám napíše Seb.. Před školou sme viděli moc nějak moc lidí a fightovali tam jakejsíma klackama :D tak sme si sedli a sledovali je.. pak přijel jakejsi chlápek na kole, a začal tam jaksi chodit.. (další úchylák do sbírky Baruš :D)
Radši sme zdrhly podívat se na ořechy.. nějaký sme tam našli a šli za nádr.. teda chtěly sme jít.. jenže tam seděla Evička a na někoho čekala. tak sme si šli sednout za školu..
Za chvilu tam přijel zase jinej chlap a tak tam stál.. tak sme radši zase zdrhly.. hezky sme si to oběšli a zamířili zase před školu..
Tam už fighteři ani úchylák nebyli.. no tak sme tam žraly ty ořechy a najednou na druhé straně cesty (štěstí že před školou je ještě dlouhej pás trávy) jeli jacísi dva kluci na kole.. Když nás uvideli zpomalili a jeli kousek ke garážím.. no chvíli tam tak stáli a o něčem se bavili a pak jeli ulicí směrem tam kamsi dozaadu.. sem z nich nemohla.. za chvili taama šli evička s koubou.. a pak ti dva inteligenti na těch kolech jeli takou vyšlapanou cestičkou těsně kolem nás.
Ten druhej se zastavil a na nás "nemate cigo?" tak sme mu řekli že fakt nemáme a oni jeli dál.. Před prázkama jorda bo kterej debil a ještě jeden byvalej devatak, taky debil se mě ptali jestli nemam ohen *tired* chjo.. vypadam snad jako ze kourim? a vypadam snad jako emar?? jn, ja vim, vseci, teda mozná ne všeci, emaři kouři.. a tedka skoro vseci kouri a celkem me to aji stve, ale nicii si svoje zdravi..
tak a je konec mé prednásky o koureni a emareni *jokingly*
a pak vám napíšu o dnešku a o vojínovi Ryanovi bo jak se ten magor píše :D:D

Šest let

11. září 2007 v 1:00 | Kvatka |  Darlings
Před šesti lety byl spáchám atentát na dvojčata.. Nebyl to zrovna šťastnej den.. Ale kdyby se to nestalo nebyli by My Chem..
To ještě kdysi byli normální, s uuzasnejma pisnickama.. A gerard nemel debilni napady peroxidovat si hlavu a zenit se a uz vubec ne s.. s nekym takovym jako je Lin.. co uz.. Kdyby se tak vrátili do dob bullets..

10. srpna

10. září 2007 v 18:09 | Kvatka |  Darlings
Šmatláááááááááááák má narozeniny!! xD
Tak mu přeju jako vždycky všechno to, taký ty blbosti.. a příště až pojedou my chem do prahy- TY pojedeš s nima! doufám že je ti to jasný :P xD
Jo a taky bych zapoměla.. přeju mu aby tolik nešmatlal O:-) xD

9. srpna

9. září 2007 v 14:47 | Kvatka |  Darlings
Vivian má narozeniny!! :)) tak mu jako vzdycky jako vsem preju tak vsechno co se preje :D a taky doufam ze se 12.11. uvidime v praze xD
<3

jo, jo a ještě jednou JO!!

5. září 2007 v 16:47 | Kvatka |  Darlings
Budou 12.11. v Práglu! AAaa já tam prostě chcii! se tam snad nejak dostanu.. a jestli na tak stejne jo :D ano, ano ano!!

Gerard a Lyn!!

5. září 2007 v 15:17 | Kvatka |  Darlings
Jeste tedka sem v soku!! Gerard a Lyn! Oni se prej vzali! Pokud to neni nejakej kec.. Si beztak snupli zase.. chjo to je magooor..
psala me to Plesta.. ouway ja bych ho biiilaaa....

Sice se zpožděním,ale přce xD

1. září 2007 v 13:54 | Kvatka |  Darlings
Náš "Louštomilouškej bjloušek" měl 30. Srpna (pokud to teda vim dobře :/) čtyřiadvacátý narozeniiiinyyyy!!
Tak teeda Happy Birthday Jonne xD