Listopad 2007

nějak se nevyznám v čase..

12. listopadu 2007 v 10:09 | Kvatka |  Lost thoughts
Já si pořád myslí, že včera bylo 9.11., nvm proč ale jaksi si tohle datum spojuju s martinem na bílým koni.. nechápu proč, dyt včera vbylo 11.11.!!
Aale aspon sněží, sice to beztak docela zase roztaje, a já, jak vím po týdnu příšernejch mrazů budu chtít konečně jaro, ale sem ráda že zima už je tady.. sice bych si radši ještě užívala trochu těch podzimních teplých dní ale to už je mi ted celkem jedno x)
Sice mi budou vadit ti přblblí extrémně přebubertovaní sedmáci a osmáci a jejich "úžasný" sněhový války.. ale k nějaké válce naší třídy se s radostí připojím :D Pak celá od sněhu, celá promáčená přijdu domů, dám si horkej čaj.. cha, už se těším..
A pak.. jak sem nějak zmatkovala s těma datumama.. sem nakonec zjistila že vlastně už DNESKA, dneska, dneska, dneska!! V praze sou Lovex, sem z toho maximálně mimo, jela bych tam, mega moc tam chci x( ale jak mamka řiká "na takový koncerty mám čase dost".. hmm ale až budu moct na nějakej koncert jet tak lovex pochybuju že se tu brzy objeví, takže možná tak akorát do finska abych kvůli nim jela.. pff.. co už, snad to přežiju.. Lovex.. sou 280km odemě, já tam prostě musiiim..
A těm, co tam jedou vzkazuju by fotili a fotili a fotili (abych mohla mít ještě větší depku z toho že sem tam enbyla :D).. Mějte se tam x)
Jinak si možná řikáte, co tu dělám teď, když mám bejt ve škole.. sem ve škole asle sme na komplech, protože tu naše učitelka neníí..
A celkem se tu už i nudim, prolezla sme všechny možný i nemožný blogy, prolezla sem fóra.. co už, já to tu nějak tu chvilku přežiju.. budu muset :D
Jo taky, sem celkem magor, si povídám s plakátama a Jareda sem aji chtěla vzít ven, aby se podíval na sníh :D :D no co :D
tak se mějte, bye darlings

Já a moje kuchařské umění :D

7. listopadu 2007 v 13:57 | Kvatka |  Like a dream
NIKDY, naprosto nikdy nechtějte, abych vám něco uvařila.. a duvůd?? (chtěla jsme to sem dát v pondělí večer, ale blog.cz mělo zase nějaký blbý řeči tak to nešloo..)

Další tour data

2. listopadu 2007 v 18:49
Tak sou známý další datumy tou Bulletů.. Tak si řikám že bych si zajela 22.2. do Hellsinek na návštěvu a ještě na jejich koncert :D Mohli by přijet aji k náám, to bych brala :D ale naštvalo by, kdyby to bylo někdy v březnu.. to by si jen mohli zkusit :D