Únor 2008

Prší.

29. února 2008 v 17:18 | Kvatka |  Lost thoughts
A nejlepší je si přiskřípnout prst deštníkem. Ani na klávesnici pořádně psát nemůžu.

Už je to táák..

29. února 2008 v 15:36 | Kvatka |  Like a dream
Hm.. Dnešek jsem přežila, jak vidíte. Sice ne moc skvěle ale přežila..
V němčině jsme zase dělali nějaký slovíčka, v matice jsme počítali a jelikož jsme vypočítali moc příkladů, nemáme úkol. Angličtina, to jsme psali písemku, myslím že to půjde. Možná..Dvě hodiny češtiny, v mluvnici jsem naprosto nechápala o co jde ale jinak v klidu. A v literárce jsme četli nějakej příběh. Divnej příběh. A jmenovalo se to Kain. Pak tak učitelka a ostatní rozebírali Kaina a Abela. Nevím, jestli je to normální, ale já o nich vážně v životě neslyšela :D A to že měli Eva s Adamem nějaký děti, nad tím sem nikdy nepřemýšlela.. A pak tělocvik, úžasná hodina. Běhali sme 5 koleček, hráli basket a pak ringo. Zbylo nám ještě trochu času a ono se šlo ještě něco hrát. Za 1 jsem neslyšela, že řikal všichni, za 2 se mi nechtělo, za 3 mě pak učitel řekl, že mám neomluvenou hodinu, a to jsem tam seděla tak 10, ne-li míň, minut. Hlavně že když si tam béčačky vždycky lehnou kamsi dozadu na žínenky a pouštěj přes celou tělocvičnu farnou a necvičí, tak nic. Fáák skvěly. Jestli mě mamka nezabije tak už vážně nevim. Kdybych měla mít každou hodinu, kterou jenom 10 minut nic nedělám mít neomluvneou, mám neomluvený skoro všechny :D
Snad to přežiju. A když nee..

Naděje..

27. února 2008 v 19:48 | Kvatka |  Lost thoughts
..že by 3. června mohli Bullet For My Valentine přijet jako předkapela Metallicy zmizela jako mávnutím kouzelného proutku. Pořád jsem doufala, že by snad mohli, ale 3.6. budou valovižel v Dublinu.
A naděje, že by vůbec mohli přijet do české republiky zůstala támhle kdesi za rohem u popelnice a hnije tam už dlouho..
Škoda že jsem se nějak nepropašovala minulej rok do vídně. A do USA a Japonska se mi vážně jet nechce.. A do Hellsinek, stejně jako kamkoli- a ještě samotnou- by mě stejně nikam nepustili..
So, goodbye

Vztek, smutek, nenávist..

27. února 2008 v 19:40 | Kvatka |  Lost thoughts
Sedím, poslouchám Rasmus a přemýšlím, co jsem udělala špatně, že se o sobě dozvídám takový krásný věci. Takový, jaký si možná ani nedokážete představit.Je to od toho určitýho člověka fakt hezký, zajímalo by mě jak daleko se to rozšířilo. Na zabití. Někdo možná už tuší, o čem mluvím, někdo ani ne a nehodlám to tu zatím nějak rozebírat.Rozhodilo mě to. Hodně. Pomalu se už bojím vycházet na ulici a potkávat lidi, protože nevím, kdo všechno se co o mě dozvěděl. Nebo jestli jsem náhodou o někom něco neřekla, že. Bojím se jim i dávat do očí. Komukoli, protože vážně nevím "o kom jsem co řekla", protože neřekla. Možná o jednom bych věděla. Ale hlavně takový pravdivý věci to jsou. Já nevím, co si tím někdo dokazuje nebo proč mi to dělá. Možná je baví ničit lidem život. Ale já se budu smát až si ho dokonale zničí oni. Pokud ho ovšem nejdřív nezničí mě. A já se pak přestěhuju na antarktidu. Jenže aji těm tučňákům se budu vyhýbat, aby náhodou mezi nima nebyl někdo spojenej s tím intelugentním člověkem. On je asi hodně naivní, když si myslí že se to nikdy nedozví. Stejně jako další osoba, že gree a barush? Nechápu.
A asi ani nikdy nepochopím.
A pokud jo, tak se nebudu divit ani obrovskej barevnejm broukům, kteří mění barvy, mají místo pusy chobot, dvanáct kopyt a malý včelí křidýlka, díky kterejm lítají..

Jo, jo, prostě jo!

27. února 2008 v 19:20 | Kvatka |  Lost thoughts
Cha, víte kde budu v sobotu? V olomouci. Víte proč nepojedu lyžovat? Protože není sníh.
Právě teď před pár vteřinama mi volal vedoucí toho kurzu, že se prostě nejede a ani se už nepojede! Peníze nám vrátí, takže v pohodě. Ani nevíte jak jsem ráda :) Aspoň se nebudu ztrapňovat někde na závodech :D
Takže jsme vlastně ze 6ti sobot lyžovali jenom 4. Skvělý ne? :) A už si v klidu můžu užívat volna. Teda takovýho málo volna, musím se učit na přijímačky. Abych se tam vůbec dostala, jakože nedostanu. :D Aale co už, však čísnice taky jde ne? :D
Hmm, v sobotu bude mega velký stěhování :D Taakže se jede do olomouce. Tam budu na oběd u babičky a pak večer se pojede domů. A mezitím se jaksi bude všechno rozvážet od tety k babičce, od babičky k tetě a od tety k nám a od nás k babičce a tak.. :D
No a nebo mám druhou možnost. Zůstat u druhé babičky v prostějově. Celej den. A vsadím se že bysme jeli na chatičku :D Díky fakt nee, to už asi v tom olomouci.
No a sdělila jsem vám moji radost, to jste rádi co? ;-)
Já to věděla :D

Thanks, I love you

25. února 2008 v 14:37 | Kvatka |  Lost thoughts
Návštěvnost přesáhla 3000 návštěvníků.
A tak jako na kažém blogu tak i na mém děkuju všem co sem chodíte, čtete moje zážitky, myšlenky, názory. Děkuju za každý komentář, který mi tu necháte.
Jsem ráda že vás sem chodí alespoň pár. Greenei, Barushka, sweet.pandemonium, Takmari, Lenitchka, Perhonen a někdy sem zavítá i někdo jiný. Ale na druhou stranu jsem určitě ráda, že moje články nečte polovina republiky :)
A ještě naposledy, vážně díky. Mám vás ráda. :)

Myšlenky by měly jít vždycky na chvilku někam zavřít..

24. února 2008 v 19:45 | Kvatka |  Lost thoughts
Posledních pár dní bych chtěla skoro pořád jen spát. A to ne proto že jsem unavená, ale proto, že nechci přemýšlet.O ničem.
Chtěla bych jen vstát a hned mít u sebe ty lidi, kteří by mě zahltili tolika informacemi, jejich řečmi že bych ani neměla čas přemýšlet. A pak, když bych si zase lehla do postele, hned bych usnula aby se mi hlavou nehonily žádný myšlenky. A aby se mi nezdály žádný sny.
Protože i moje sny a i můj imaginární svět jsou moc dokonalé. Žiju jimi skoro pořád, bohužel teď i když jsem se svými blízkými a měla bych myslet na to, o čem mluví, měla bych myslet na to, že tam jsou semnou a nejsem sama. Nedokážu to ovlivnit, je to ve mě pořád, vždycky nějak narazím na něco co mě dožene zpátky k mým myšlenkám, nechtěně.
Těžko se pak vracím do reálu a když už zase otevřu oči, tenhle svět se mi zdá oproti tomu mému dokonalému strašný. Všechno na co se podívám vidím totiž tam ve mě jinak, krásněji..
A když poslouchám hudbu je to ještě horší. Nemám náladu na jiný písničky než na smutný, pomalý. Jenže ty moji náladu ještě zhoršují.
Snažím se nepřemýšlet, zabavit se. Ale nejde to. Když hraju na kytaru, vydí mi texty. Když si čtu knížku nebo příběhy na internetu, zase je to vymyšlený svět a dostávám se ke svým myšlenkám. Dívám se na televizi- spousta vymyšlených seriálů a filmů. Procházím internet, ale setkávám se opět s texty písniček, setkávám se s lidmi, které jsem zařadila taky do mého světa.
A tak jen doufám že to přejde. I když pochybuju, že brzo, ale doufám, že vůbec někdy.
Snad..

Je to mnou nebo..

24. února 2008 v 17:20 | Kvatka |  Dreaming soul
  • Naštvala jsem sestru, po které jsem údajně hodila kapesníky i když jsem je vážně neházela. (Proč bych to dělala?)
  • Naštvala jsem mámu, protože jsem byla otrávená, že musím jet na chatu. (Komu by se tam taky chtelo)
  • Naštvala jsem dědu, protože jsem mu nepomohla se zahrádkou. (Přesazování a zalívání kytiček, hm, díky nechci)
  • Naštvala jsem babičku, protože jsem si nechtěla vzít chlebíček s máslem: "ale dyť seš strašně hubená!" (Tvrdej chleba a roztátý nechutný- beztak prošlý- máslo, super..)
  • Naštvala jsem psa, protože jsem si s ním nechtěla hrát. (Házet si balonkem mě už vážně omrzelo)
  • Naštvala jsem sebe, protože přemýšlím o blbostech, pokouším se to vyřešit tak, že si vždycky jednu vrazím. Moc to nefunguje, mlátím se každou chvíli.
  • Ještě chybí táta, vsadím se že ho naštvu něčím takovým jako třeba že se nechci učit aerodynamiku nebo že nechci něco uklidit nebo že se mi nechce z počítače.
A jak jste si užili dnešek vy? Doufám že líp, než já..

Dnes jsem se bavila asi tak jako Lauri, kterej zrovna nemá žádnou slepici, kterou by otrhal a dal si peří do vlasů..

21. února 2008 v 19:51 | Kvatka |  Like a dream
Nechci urazit Lauriho to ne, jen mě to tak napadlo :D
Byla tam zima, dusila jsem se kouřem z kamen, glády jsem měla celý od písku, všichni se mě ptali co mi je, protože jsem měla nepřítomnej výraz a poslouchala mp3ku a s nikým se nabavila, jakobych to tak nedělala vždycky.
Pak jsem měla hnusnou tatranku, obalenou celou v čokoládě, byla odporně sladká. Celiu dobu nám babička nutila chleba a rohlíček a "vždyť budeš mít hlad" nebo "obleč se, bude ti zima!"..
Na procházku jsem s nima vážně nešla a místo toho jsem se dívala na jakýsi pochybný OC jehož děj jsem jaksi nepochápala a nebo taky Čarodějky.. Byla jsem ráda, když jsem dojela domů.
Holky mi psaly že se pro mě staví, jenže já jim musela oznámit, že jsem na chatičce a že teda nepůjdu. Tak moje nálada klesla ještě víc, protože když jsem si představila, že bych mohla být v Prostějově s něma a místo toho jsem kdesi pryč.
Taky nechápu, proč tam jezdíme v zimě. Aji v létě je v tý chatě zima a co teprve teď :D
Ale přežila jsem to, i když to nemuselo trvat dlouho a..
Ještě že mi nenutili ty "čerstvounký slaďoučký jablíčka" co koupili v sadu..

Valo jako panenka..

20. února 2008 v 17:26 | Kvatka |  Darlings
Cože?!? :D
Hleděla jsem na to jako Ville na protikuřáckou organizaci :D
Odešel čas blonďatých barbínek, teď je tu Ville Valo :D
Nevím proč, ale připomíná mi takovýty broučky z pohádky jak jsou večerníčky :D
Jen ty cigarety jeho milovaný mě tam chybí..

Maminka Fialky Garderóbové..

19. února 2008 v 20:06 | Kvatka |  Darlings
Nebo taky zpěvák 30 Seconds To Mars - Jared Leto, kdybyste někdo nepoznal :D

Příběh..

19. února 2008 v 20:02 | Kvatka |  Dreaming soul
Tenhle příběh jsem napsala dávno, trošku jsem teď pozměnila konec.. V tu dobu jsem měla depku a poslouchala jsem HIM.. A vznikla z toho tato přecitlivělá blbost. Pokud se to někomu bude chtít číst budu ráda :) Ale fakt je to moc přecitlivělý (a emácký :D) tak to prosím nekomentujte nějak ostře :D

Úchyl nejen na dready..

19. února 2008 v 19:39 | Kvatka |  Dreaming soul
Miluju červený vlasy. Nee takovýty tmavý, ale nejlíp hezky křiklavý..
Viděli jste nový vlasy Haylie z Paramore? Byla jsem unešená, nádhera..
Nebo taky Juha z Reflexion, krásnější vlasy už asi ani nemůžou být..
Máma mi slíbila, že mi obarví vlasy na červeno, když se dostanu na gympl, budu silně doufat, že to vyjde..
No a až potkám kluka s červenejma dredama.. :D

Moje začátky tady na internetu..

18. února 2008 v 20:36 | Kvatka |  Dreaming soul
Před několika lety jsem prolízala internet a hlaně blogy.. A jednoho dne mě napadlo si jeden takovej taky založit.. http://vse4ever.blog.cz/ .. Dávala jsem tam informace o svých oblíbených kapelách a moc jsem ho neudržovala.. Nebavilo mě to.. Později jsem tam začala házet Fan Fiction o Tokio Hotel, do kterých jsem byla v tu dobu zažraná.. Ty mám ještě tady v počítači, nikdy jsem je nedopsala.. Možná i proto, že jsem nechtěla aby to skončilo.. Nechtějte po mě, abych vám je sem házela, je to trapný jako ten vtip o tatrankách jak řikaj pod a nedrob :D
Další můj blog byl anti. http://us5-antiblog.blog.cz/ .. Marťa a i gree mi pomáhaly dělat fotomontáže a hlavně díky nim to nějak šlo :D Jenže zase, nic jsem tam nepřidávala a z anti us5 se stalo i anti-Britney, Paris, Olsenky a tak.. Pak už mě to přestalo bavit, jenže ještě před tím jsem založila anti blog, aby v názvu nebylo Us5, když je to o spoustě další hvězd :D http://anti-all-idiots.blog.cz/ Ještě to existuje, ale přesunula jsem to.. Měla jsem ty fotky chvíli na blogu, ale pak šly pryč..Jenže si myslím ani nepamatuju heslo takže ani vymazat to nemůžu :D
No a s HIM a mou dredovou úchylkou přišel blog lily-linde-lazer.blog.cz. Určitě víte o čem to tak mohlo být ne? :) Pořád jsem ho obnovovala a pak jsem ho jednou zrušila nadobro.. Založila jsem ho kvůli Lindemu, protože jsem chtěla, aby se o něm lidi dozvěděli víc věcí a zdálo se mi že je tak v pozadí za Valem :D
A nakonec přišel můj kvatka.blog.cz, díky němu jsem se skamarádila s vámi všemi, už tu brzy bude rok a moje žvásty o tom co se mi honí hlavou a co jsme zažily tu budou pořád.. Doufejte.. I když jsem ho párkrát chtěla zrušit a měla jsem takový obdoví, že jsem tu nebyla, nevěděla co psát.. Jsem tu zatím pořád.. I přes ty všechny překážky..
A ještě ten můj blog u Bullet For My Valentine.. Možná jste si všimli, že jsem ho zrušila :D Jsem blázen, vím. Jenže mě nebaví shánet každej den novinky a házet je tam, aby je ti ostatní měli co nejčerstvější.. Mě stačí tenhle blog a jsem ráda, když vůbec někde něco semtam najdu sama..
Chtěla bych poděkovat všem co kdy na můj(moje) blog(y) chodili, asi to někteří ani vědět nebudou, ale jsem vám vděčná.. Hlavně gree,Barush,Martině, všechyn tři byly nějak tak od začátku u všech mých blogů a pomáhaly mi :) A děkuju vám všem, kteří jste mě dohnali k návštěvnosti skoro 3000 :) Děkuju..
Hej víte co nechápu? Poč jsem ty blogy nezrušila a nechala je tam :D A nevšímejte si těch lidišek a takovejch těch divnejch výraů , bylo to dávno O:-) :D

Děláme jakoby nic!

18. února 2008 v 19:48 | Kvatka |  Like a dream
Otevřeno máme od 10:00 do 22:00 i během přestavby!
Ikea Brno, brzy to bude největší Ikea v ČR.. Teda psali to tam..
Vono totiž jsme tam byli v neděli.. Ráno vstanu a rodiče mi oznámí, že pojedem do Brna.. Řikám super :D
Tak jsme tam dojeli a před desátou kafe zadara :D Tak jsem pila kafe, za který jsme nedali ani korunu (bezedné šálky!).. A měla jsem nějakej švédskej zákusek.. Já myslela že sežeru i ten talířek jak do bylo dobrý :D Něco s karamelem, čokoládou, oříškama a tak..
Pak jsme si prošli celeej obchoďák a já se sestrou jsme si vyškemraly plyšáčky..
Já mám pavouka a sestra netopýra :D Nejsou kráásní? :)
Nejelepší až se jednou v noci probudím a uvidím toho pavouka a ještě jak budu mimo si budu myslet že je to živý :D
Nakonec jsme tak byli i na oběd a pak jsme jeli domů..
Odpoledne u nás byly Plešťa s Barushkou a povídaly jsme si, pily naši kofolu, jedly arašídy a čokoládu..
Celej ten den byl takovej pohodovej, nemusela jsem uklízet, vařit ani dělat žádný další domácí práce.. Skvělej začátek prázdnin..

Pátek 13? Ne! Sobota 16!

18. února 2008 v 19:22 | Kvatka |  Like a dream
Víte jaká je nejhorší smrt? Proměnit se v čokoládovýho mikuláše..
Jeden velice chytrý výrok velice chytrého chlapce, který seděl před námi v sobotu v autobuse.
Barča psala na blog, že jsme všichni vstali ten den levou nohou.. Možná je to náhoda, nebo taky ne, ale já si to celou sobotu říkala pořád dokola ale Barča to nevěděla.
Ráno to šlo v pohodě. Jenže se to zvrtlo když autobusy nemohly vyjet nahoru, kvůli námraze. Tak jsme si vyšlápli jeden jakejsi takej "menší" kopeček.. V lyžákách s batohem a lyžema na zádech. Vážně super. Mě je špatně a blbě se mi dýchá i když jdu celkem rychle nějakou delší vzdálenost, ještě abych vyšlapovala jakejsi kopeček. Několikrát jsem musela zastavit a myslela jsem, že nahoru ani nevylezu. Nenávidím turistiku.
Hned jak jsem vylezla nahoru sem si vytáhl lyže z vaku, zapnula sem si lyžáky, který mi ověem nešly zapnout. Vzala sem si helmu s kterou jsem bojovala tak půl hodiny než to bylo ok. A ještě ke všemu jsem si vždycky nasadila rukavice jenže pak jsem je zase musela sundat, protože jsem musela ještě tohle a tamto..
Taky mi nešly obout lyže. Myslela jsem, že se na to vykašlu, jenže pak už to celkem šlo. Jen jsem do všech narážela, jinak v pohodě. Pak jsem se málem ztratila, pak jsem měla jezdit na kotvě, nějak jsem to zvládla. Foukalo, bala zima, svítilo slunko a ještě tam zasněžovali svah a měla sem rýmu. Všechen ten umělej sníh mi lítal do ksichtu takže jsem to udělala pak tak, žejsem si dala palestinu do půl obličeje a druhou polovinu zakrývaly brýle..
Každou chvíli jsme se chodily ohřívat k malýmu topeníčku na záchody, protože nám mrzly prsty jak na rukách, tak na nohách a myslela jsem že umřu.
Cestou zpátky jsme se všichni klouzali v lyžákách po zledovatělým kopci dolů. Váážně super, až na to, že jsem několikrát málem hodila hubu. Nakonec jsem se nějak dostala do autobusu, kde si cestou zpátky celá ta zadní polovina házela se sáčkama, obalama a petkama.. No spíš jsme je házeli po sobě :D
Ale bylo to v klídku..
Celkově ten den samo o sobě, nebyl tak špatnej ne? :D

T-music chart na evropě 2!

15. února 2008 v 19:59 | Kvatka |  Not Perfect Life
Už není na evropě, ale na óčku.. A já se nudím tak se dívám..
Třeba Rihanna, vážně záživný.. A ne snad?
Hm.. Dali tam jako novinku 30STM a A Beautiful Lie.. A pak tam byli taky HIM, jedny z nejnormálnějších klipů.. Pak ještě Korn, ale ten klip se mi moc nelíbí.. Ale nemá chybu parodie na Umbrellu od Vanilla Skye, řekla bych že už jste to skoro všichni viděli.. :D
Taky jsem se dozvěděla, že v novým filteru je jakýsi cdčko s emo písničkama..(věta vedlejší předmětná) A víte kdo tam tak je? Bullet For My Valentine.. Mě už z toho.. To není normální.. Asi vážně začnu uvažovat o tom, že jsem nechtěnej emák..
Hmm tak už to zkončilo.. a já se jdu nudit dál.. A půjdu hlasovat pro HIM, hned jak to půjde.. Tak se mějte, a radím vám, nesledujte hitparády a očko už vůbec.. Z dobrýho důvodu..

Čtvrtek, den jako každý jiný..

15. února 2008 v 19:36 | Kvatka |  Like a dream
I když byl Valentýn probíhalo všechno normálně. Jako každý rok. Ani nevím, co zvláštního by se mělo dít. Nechápu, proč se mě někdo ptá jak jsem se měla, když mu jako každej den odpovím normálně, protože se nic zvláštního nestalo. A mělo by? Je to jen pitomej den. Nechci urazit ty, kdo Valentýn slaví, ale když má někdo někoho rád, můžou mýt valentýn snad každej den ne? Stejně tak jako "Krásnýho Valentýna".. Má to nějakej smysl? Možná pro někoho.. Ale nebaví mě dívat se na všechny ty srdíčka a růžičky v obchodech..
Dopoledne se toho moc nedělo, jen jsme celej den trčeli v anglický učebně, protože na patře, kde máme třídu byla anglická olympiáda. No alespoň tam byla televize :D Tak jsme se dívali na primu a novu nebo co to bylo.. nějaká telenovela tam byla.. A pak tam byl i Johny Depp, jenže vůbec envím, co to bylo :D A ještě to naschvál Ejem vypnul..
A odpoledne kytara, jako vždy. Ještě před tím jsem šla koupit mámě růži, protože měla narozeniny. Byla červená. A ještě ke všemu to vypadalo, jako bych pak měla jít na nějakou romantickou večeři při svíčkách.. Ale přežila jsem to.. V kytaře nás opět ten magor krmil jakejsima jeho kecama. Ale já s gree jsme se nenudily a pořád dokola opakovaly "Budeme sázeči stromů?" "Nejlepší!" nebo "To je ten co se nám naboural do toho lesa!" nebo "Chceš stromeček?" "Jasně!" "Tak sis ho měl donýst!" :D Vono totiž Tugi sází prej stromy :D v lese.. A liša je Lesňa takže se vlastně musí znát :D A tak jsme přišli na jejich kamarádství :D Asi to moc nepochopíte, ale my z toho byly mrtvý :D
Hmm a večer byla máma unešená z kytičky a šla jsem spát :D
Toliko ke čtvrtku..Možná.. :D

A je to pryč..

13. února 2008 v 15:15 | Kvatka |  Lost thoughts
Sekla jsem s táborem.. Letos už tam nepojedu. Celýho půl roku jsem nad tím uvažovala, pak mě nedávno zase chytla taková ta něco a jela bych tam.. Ale ne, nepojedu. Už nechci dva týdny běhat po lese s tím, že i když je mě blbě a špatně se mi dýchá a doběhnu jako poslední, mě každej vynadá že zdržuju, hlavně když je to na čas. Nechci dva týdny poslouchat to, že jsem emo. Nechci dva týdny hledat lihovky, který jak pak zjistím, mají kluci z protější chatky, jenže ani jedna se mi nevrátí. Nechcu spát dva týdny na kývající se posteli s tvrdejma madracema a starým děravým povlečením. Nechci se už zase loučit s těma úžasnejma lidma, který tam potkám a za ty dva týdny si i některý oblíbím. Nechci jíst to jídlo z jejich jídelny. Nehci na diskotékách poslouchat rihannu a další hitovky. Ještě teď mě mrzí, že jsem několika lidem neodepsala na dopis. Nechci, už prostě ne. Možná zase jednou mě to chytne, ale budu radši sedět doma dopoledne u počítače a odpoledne budu doufám s Plešťou.. Taky jsem přemýšlela, že bysme jely navštívit Barushku, ale nevím, jestli se tam dostaneme..
Každopádně se omlouvám Káje a Kristýně (a nejen jim),ale budete to letos muset zvládnout beze mě..

Můj blog nikdy nevydrží být dlouho stejný..

13. února 2008 v 15:00 | Kvatka |  Lost thoughts
Jo, už zase jsem změnila vzhled.. Mám nějakou pochmurnější náladu a ta zelená mi už celkem lezla na nervy. Tak jsem zvolila tuhletu tmavší modrou variantu.
Tak přemýšlím, že až mě bude vadit ta modrá, mohla byh všechno hodit třeba do černé.. Skvělý ne? Ne..
Pokusím se přepsat toho Vala, ale nějak se mi do toho nechce..
Pak ještě napíšu nebo hodím odkaz od Barči, která to snad napíše, o klanech, který se dneska seskupovaly před školou..
Mějte se..