Březen 2008

Áááááchjoo

31. března 2008 v 19:33 | Kvatka |  Lost thoughts
Ano už zase si jdu stěžovat :D
Zejtra je apríl, pff, vono sme ve škole chtěli udělat nějakou blbost a já su doma, jako to je naschvál :D
Asi zítra půjdu potají ven, tady už mě to nabaví a dýchat ten hnusnej vydýchanej vzduch taky ne..
Hm.. a teď ještě bývá tak hezky.. Si už zase připadám odříznutá od celýho světa, grr, nesnesitelný.. A ani normální film doma nemáme.. A gree a Barushkou půjdou na Sweeneyho, jediný tři dny kdy ho dávaj u nás v Prostějově a já zase co? Ležím doma :D To je prostě naschvál..
Všechno je naschvál, vsadim se, že až budu v pohodě a půjdu do školy, bude naprosto hnusně a teď se těch pár dní mojí nepřítomnosti ve škole toho stane strašně moc a já si to neužiju, protože budu trčet s horečkama v posteli a přežívat ten hnus z kterýho aby se člověk vážně poblil.. a to nepřeháním :D
Už víte tu úžasnou novinku? Jestli ne, podívejte se na blog Charlotte.. Je divnej.. Chybí mi mezi nima takováta růžová osůbka s tou krásnou kytarou.. Jak na fotkách tak v písničkách.. pisničce, abych byla přesná, zatím v písničce.. Tak se podívejte sami.. A toho blondatýho magora jak je tam s ním na fotce a tak debilně se usmívá jsem jednu chvíli měla chut nakopat ho do jeho milého pozadí :D Ale neberte si to ňák osobně.. A ta písnička není špatná.. jenže mají i lepší.. Každopádně už nebudou takoví jací bývali.. růžoví :)
Maminka mi z knihovny donesla nějaký knížky tak se snad nebudu nudit..
Jinak mě strašně baví ničit suchý zipy :D Ten na pouzdře už mám totálně zničenej, ten na peněžence bude za chvíli.. Asi vytáhnu moji zimní bundu, tam je jich požehnaně :D
V noci jsem nemohla spát, bylo to na zabití.. Taky jsem předevčírem zjistila, že s mýho okna jdou vidět hvězdy.. tři :D Ale je zajímavý, že dneska už tam nebyly.. A bývává tam vždycky jen jedna :D Takže jsem asi měla vidiny.. A to žádný mraky nebyly, fakt.. Nebo to byly letadla.. I když stály na místě.. nebo ne? Já fakt nevim :D

"Cože mi to chceš říct?" "Hmmuuuoouhmhaul"

31. března 2008 v 14:00 | Kvatka |  Not Perfect Life
Už zase nemůžu mluvit..Protože když něco řeknu, je to ještě horší něž když polykám. Jo, ani pořádně najíst se nemůžu.. A když kašlu, mám pocit, že se moje vnitřnosti snaži procpat všechny naráz ven krkem.. Mám jakejsi hnusnej sifl, kterej si sřikám do krku, že prej to má pomoct, je to tak hnusný, že sem myslela že se pobleju..
Jinak se mám celkem fáájn :DVy ne?
Celej den buď ležím, nebo ležím, nebo piju čaj a nebo ležím..
A teď jsem tady, abych se podívala co je novýho..
Celkem nic
Pak musím nějak dostat z gree a Barushky co dělali ve škole
Venku je strašně hezky
Chci jít ven
Tss
Tak se půjdu zase nudit..
Já vim, sem hrozná, furt si stěžuju :D
A nevšímejte si těch mějch výlevů v těch předchozích článcích.. *jokingly*
Ono už mě to tu začíná lízt na mozek.. i když jsem byla doma vlastně jenom jeden den..

Linda :D

30. března 2008 v 21:03 | Kvatka |  Lost thoughts
Hm.. znáte mydarling blog? Jestli jo a chodíte tam tak je možný že si čtete fanfiction :D
A teďse tam objevila jedna taková.. hezká :D
Ta jednička je ještě v pohodě, ale přečtěte si potom dvojku :D
Linda, fialový šatičky, mašlička, lodě :D
Já když si na to vzpomenu tak mám zásek a chlámu se..
jen si to přečtěte :D
*aaargh, proč mě nejdou dávat odkazy?! zabít :D*
Jestli by něco takovýho jako linda mělo pomoct Valovi v inspiraci tak tu písničku o tom nechci v životě slyšet :D

Víte co si myslím..?

30. března 2008 v 20:48 | Kvatka |  Lost thoughts

Já nemyslím..

Je to barevný a není to vidět..

30. března 2008 v 20:47 | Kvatka |  Lost thoughts
Hm, co je to?
Kdo to uhádne taak.. tak to bude vědět :D
Ale budete to vědět aji vy..
.
.
.
napínám vás, já vím :D
.
.
.
.
Tak si ještě chvíli počkáme..
.
.
.
Ano je to tady.. 5
4
3
2
1
aaaa
Tady:

Sestřička má novou kytaru..

30. března 2008 v 20:45 | Kvatka |  Lost thoughts
a dostala k tomu zdarma i několik trsátek v takový mega krásný krabičce..
Já chci takyy :´(
Tu krabičku..
Trsátka néé..
A prasátka taky nee :D
Ale ta krabička.. *fňuk*
Výlev vaší Kváti, která je zdrcená kvůli krabičce..

Deathstars

30. března 2008 v 18:37 | Kvatka |  Darlings
Celej den ležím v posteli, spím, vstanu jen když si jdu pro prášek, na záchod, pro pití, když se už vážně nudím, nebo jako teď, když se jdu podívat na počítač..
A narazila jsem na jednu úžasnou kapelu díky blogu Abi :)
Slyšela jsem o nich už předtím, ale nevěnovala jsem jim pozornost..

Počkat, to už jako bude 12?

30. března 2008 v 11:52 | Kvatka |  Not Perfect Life
Už to tak vypadá..
Ráno vstanu a chvíli přemýšlím o Jonneho svatbě. Nevím vůbec proč, ale tak mě napadlo, jestli bude růžová, nebo normální nebo nějak jinak extrémní, jestli bude mít Jonne na sobě svoje puntíkovaný sako..
Pak přišla máma a když viděla, že jsem vzhůru, zeptala se mě, jestli nechci jet po snídani do tesca, prej koupit nějakou bundu teď na jaro. Ono se mě ted už nechce nosit ta koženková co mám, se mě nelíbí :D Chtěla jsem jí odpovědět, jenže jsem zjistila, že můj hlas si vzal dovolenou.. Tak se teď pokouším aspon šeptat, piju horkej čaj a doufám, že to nebude nějak vážný.. Chvílema se dusím ale jinak je to v pohodě. V tescu jsem se jim tam málem natáhla.. Hm, po ibalginu se holt člověkovi motá hlava..
Taky mám něco se zápěstím.. jak jsem hodila tu hubu tak to ted pořád bolí.. No a problém je ten, že je to to zápěstí co mám sádře :D Zítra skočíme do nemocnice, ze zeptat jestli s tim něco není a kdyžtak už i na ten prst.. to zase bude den krásně strávenej v nemocnici..
No nic, loučí se s vámi váš mrzák a velice nemocná Kváti..

Zazpívejte nám Evu Farnou! A my za tebou přijdeme v pondělí do třídy jo? A ty chodíš do třídy s Nikim žee?

28. března 2008 v 13:41 | Kvatka |  Not Perfect Life
Mrtvá.Jo, jsem mrtvá :D Ne, učitelkou být nechci :D Nedivím se, když po nás učitelka chce, abysme komunikovali, protože v tý anglině , když na vás všeci hleděj a vy to, co jste řekli anglicky, zopakujete česky a najednou všeci vědí o čem mluvíte :D Hrůza.. Nejlepší ve druhé třídě, fakt, pořád za náma chodili a furt něco kecali :D Taky nám dali čokoládový velikonočn vajíčka, jedna holka mi pořád říkala, at si bezmu nálepku, málá ejemová že jesteli si nechci půjčit jejího králíčka plyšovýho :D A řeknu vám vtip jo? :D
Pepíčkovi je jeden rok a rodiče se ho ptají, co chce k narozeninám. Pingpongovej míček.Pepíčkovi jsou dva roky a ptají se ho, co chce k narozeninám. Pingpongovej míček.Pepíčkovi jsou tři roky a ptají se ho, že jestli nechce nějaký pastelky na kreslení. Ne. Chce Pingpongovej míček.Pepíčkovi jsou čtyři roky a že prý jestli nechce nějakou hračku. Chce pingpongovej míček. Pepíčkovi je pět let a chce k narozeninám pingpongovej míček. Pepíčkovi je šest let a ptají se ho jestli nechce něco k narozeninám, třeba aktovku nebo pouzdro, když jse do školy. Ne, chce pingpongovej míček. Pepíčkovi je sedm let a k narozeninám chce pingpongový míček. Pepíčkovi je osum let. Rodiče se ho ptají co chce k narozeninám a on říká, že pingpongovej míček. Pepíčkovi je devět let a že prá co chce k narozeninám. pingpongovej míček. Pepíčkovi je deset let a že prý se už pomalu dostává do puberty tak se ho ptají, jestli třeba nechce nějaký plakáty. Ne, chce pingpongovej míček. Pepíčkovi je jedenáct a k narozeninám chce pingpongovej míček. Pepíčkovi je dvanáct a k narozeninám chce pingpongovej míček. Pepíčkovi je třináct a že prý jestli nechce něco k narozeninám. pingpongovej míček. Pepíčkovi je čtrnáct a k narozeninám chce pingpongovej míček. Pepíčkovi je patnáct a má narozeniny. Maminka se ho ptá, co by si přál. pingpongovej míček. Pepíčkovi je šestáct a že chce k narozeninám pingpongovej míček. Pepíčkovi je sedumnáct a chce k narozeninám pingpongovej míček. Pepíčkovi je usumnáct a manimka se ho ptá, jestli nechce k narozeninám třeba jenom peníze. Ne, chce pingpongovej míček. Pepíčkovi je devatenáct a že by prej ch´tel k narozeninám pingpongovej míček. Pepíčkovi je dvacet a mami rodiče se ho ptají, jestli nechce něco k narozeninám, když dělá tu autoškolu, tak pak nějaký vybavení do auta nebo tak.. Ne, chce pingpongovej míček. Pepíčkovi je dvacet jedna a chce k narozeninám pingpongovej míček. Ok, přeskočíme. Pepíčkovi je osumdesát a chce k narozeninám pingpongovej míček. A maminka se ho ptá "Pepíčku, na co vlastně máš všechny ty míčky?" A on "Mám je na.." A umřel.. :D:D:D
Trošku delší no.. a to nám řikala jedna ta druhačka, sme tam seděli celou přestávku, furt dokola to samý a pak tohle :D
Taky se ke mě dostala informace, že prej se na rg hlásí jen 26 lidí. Berou třicet. Pokud to tak fakt je tak já jsem... jsem naprosto štastná :D Uvidíme, snad brzo přijdou nějaký ty sifly..
Jdu si odpočinout, to psaní vtipu mě zmohlo :D

Nevím, kdo všechno sem chodí..

27. března 2008 v 20:51 | Kvatka |  Lost thoughts
..někdo za sebou někdy zanechá komentář, někdo vůbec.. Sice by mě zajímalo, kdo všechno tento blog navštěuje, ale asi se to nikdy přesně nedozvím.. Každopádně..
Děkuju, děkuju všem co jste tu kdy byli, protože jste mi pomohli se dopracovat k úžasným 4000 návštěvnosti.. Gree asi nikdy nedoženu a Barushka zase za pár dní dožene mě.. I když možná se ani nikdy nedozvím, jestli je pořád o pár desítek nebo jen čísel pozadu, nebo mě předběhla hodně dopředu.. Statistiky už tady neuvidíte..
Zrušila jsem je, nevím proč toho rozhodnutí, ne že by mě nezajímalo, kolik lidí tu kdy bylo a kolik jich je ale.. Vážně nevím proč..
Z tohoto blogu se stalo něco jako můj deník, obrazně řečeno.. Píšu sem prakticky jen moje zážitky, myšlenky.. Teď mě napadá slovo sobecký.. Možná trochu je..
Nevím, jestli vás to tu baví číst, ale já to píšu ráda, píšu sem jiný věci než do mýho deníku, co mám hezky doma schovanej.. Baví mě to..
Možná, že jsem statistiku dala pryč proto, že i kdyby už sem nikdo nechodil, abych v klidu pokračovala dál, nesnažila se udržet si návštěvnost a tady to jen tak nezaniklo, jak jsem se o to tolikrát pokoušela..
Nevím, opravdu neznám důvod, ale něco uvnitř mi říká že je to tak dobře..
Ještě jednou vám moc děkuju, nedokážu najít to správný slovo, kterým bych vám tak moc poděkovala, takový ani neexistuje, ale mám velkou radost vážně.. Je úžasný že blog nemám ani rok a už jsem tak daleko..
Pro nějaký blogy jsou 4000 maličkost, pro mě je to však něco vělkýho..
Vážím si toho..
Kvatislava Lindström Leto Tuck

Jsem unavená, tím že nic nedělám..

27. března 2008 v 16:41 | Kvatka |  Not Perfect Life
A jsem znuděná, protože nemám co dělat..Oblíbený stránky mám prolezlý za pár minut.. Nemám náladu si ani s nikým povídat.. Počítačový hry nehraju, žádnej film, na kterej bych se podívala tu není, uklízet se mi fakt nechce, učit už vůbec ne.. Třeba bych napsala něco sem jenže.. jenže nevím co..
Taky se chci omluvit, že moc nepíšu komentáře, ale teď moc nemám náladu.. Abych napsala něco rozumnýho, popřípadě i cekem dlouhýho, musím na to mít tu správnou náladu, jinak to nestojí za nic.. Prostě se mi nechce, ale já to napravím, snad, vážně se omlouvám..
Dneska byla zase normální škola, stejně jako včera jsme se dívali na kousek gymplu, z toho hiphopu co tam je už mi jde hlava kolem, ale ten zhul nemá chybu :D
Zítra máme učit na prvním stupni, učím první a pak čtvrtou a pátou hodinu.. Snad to bude v klídu, postřehy vám sem pak hodím.. možná..
Taky potřebuju novej mobil a to nutně, vždycky chcípne baterka a zrovna v tu nejvhodnější chvíli, fakt.. Rodiče mě furt podstrkujou tu nokii 5200 že prej je celkem kvalitní a na to všechno co má ani moc drahá.. uvidím, něco si koupím.. snad..
Jdu hlídat psa, aby náhodou nevběhl do kuchyně a nespadla na něj skřínka.. tak zatim..

Hearts Burst Into Fire

25. března 2008 v 19:21 | Kvatka |  Darlings
Líbí se mi, hodně..
Písnička i klip ve mě vyvolávají zvláštní pocity, dovedly mě až k přemýšlení.. O tom, jak je sice na jednu stranu krásný mít svůj sen a splnit si ho, ale na tu druhou člověk vždycky musí něco obětovat, rodinu, kamarády.. Nevím, jestli bych tak chtěla žít, někdy i skoro celý rok mimo domov, všude možně po světě, bez těch věcí a lidí co mám tady.. Nevím, možná bych to ani nedokázala, odjet, jen tak, že se za půl roku uvidíme a semtam si možná popovíáme přes internet.. Je to.. zvláštní..
Nevím, co všechno bych k tomu měla dodat, je toho tolik, ale zároveň tak málo.. Ještě.. půjdu ještě přemýšlet, třeba se tu dočkáte i nějaké chytré úvahy :) Pokud mě ovšem něco napadne..
A možná.. zajímal by mě i váš názor.. tak kdyžtak napiště pár řásků, pokud se vám bude chtít..
O písničce, klipu a o nekonečné vzdálenosti mezi sny a..

Plyny a svařovací technika LindeGas

23. března 2008 v 19:57 | Kvatka |  Not Perfect Life
Jsme si zase udělali s rodinou výlet do brna..
Ráno.. eh, teda spíš už dopoledne, po namáhavém stěhování kuchyně a tím pádem rozbordelizované jsem se dozvěděla, že rodiče mají jet v plánu do zoo. Nejdřív jsem myslela, že jeden do Olomouce jenže pak mi bylo oznámeno, že tatínek se nutně potřebuje podívat na ty dva malý bílý medvídky v brněnské zoo..:D A protože se ani nedalo kde vařit, sme si dali oběd v ikei.. A pak se vydali do zoo. Já, chytrá Kváti, jsem si pamatoval že ta zoo byla kdesi u Bystrci.. A taky že to bylo dobře :D Nejdřív sice zabloudili- nejeli na bystrc :P.. Nějak jsem ze všech nechápala, co na těch medvědech viděj.. Jenže byly hrubý, ten jeden, velice aktivní, tam furt padal do pneumatiky a pak si tamti dva spolu hráli :D Takový malý kulatý chlupatý.. :D Nejvíc mě pobavil táta u pokladny, sestra si chtěla koupit plyšovýho medvěda a tatínek na tu pokladní cosi mlel a řek tam že si chceme koupit jednoho toho medvěda. A sem slyšela nejdřív dva dospělí, dvě děti a jeden medvěd :D Neřeště, ale mě to v tu chvíli připadlo strašně vtipný.. :D
A pak jsme se vydali domů se sněžnýma mrakama nad hlavou.. A prej že má teď pár dní sněžit :D Jo tak vytáhněte zimní boty (který třeba mojí sestře máma nedávno vyhodila s tím, že už bude teplo :D), lyže, prkna, někdo sáňky a vyražte :D
Jo a po celým Brně byly cedulky s nápisem co je v titulku :D Ale dready jsem nikde nezahlídla..
Taky mám další přání.. Chci nutrii! :D To je takový malý, roztomilý.. :D
Ale zastávám názor, že stejně zoo v olomouci je lepší.. Taky tak rádi chodíte do zoo? :D

Já: "Sakra!"

22. března 2008 v 19:12 | Kvatka |  Not Perfect Life
gree: "The Sacrament is you.."
:D

Taky jste tak odvaření z velikonoc a barvíte vajíčka?

22. března 2008 v 18:52 | Kvatka |  Not Perfect Life
Velikonoce, to je to nejdebilnější co kdo kdy mohl vymyslet.. Všude jen samý vajíčka a velikonoční králíčci a beránci (gree a barush: nee nemyslím toho berana z tutanů :D).. Jediná pozitivní věc je, že je v televizi moooc pohádek :D
Na nějakou úleťáckou velikonoční výzdobu jsme se letos vykašlali.. Stejně by se to za chvíli shodilo a já vážně na okno nic věšet nehodlám.. Vajíčka taky nebarvíme, myslím, že ted bysme fakt nesehnali už žádnou barvu :D Ale stejně, na co? Vždycky jsme jich udělali tunu a pak kdo to má jíst. Já vajíčka vůbec nemám ráda, sestra taky ne a rodiče asi měsíc jenom vajíčka jíst nebudou. A stejně už sem nikdo nechodím, pokud nepočítám tak dva tři lidi, kterejm stejně netevřem, protože ještě spim a stejně bysme pro ně nic neměli :D A taky je to diskriminace, takhle nás mlátit, tss.. Prostě tohle jsou křestanský svátky a já křesťan nejsem, nevím, proč bych to měla slavit.. Beru to jako každej jinej den, jen je na tom nenormální to, že se nejde do školy..
Takže v pondělí snad půjde dopoledne ven s Barush a gree.. A pokud by byla extrémní zima, tak mě možná potkáte aji na icq.. Minule jsme si to hezky obešli až k hvězdárně :D Přes celej prostějov a pak jsem přišla domů až na oběd.. Maminka měla rodost :D
A teď ji má taky, že jsem tu prej dlouho :D Tak já mizím, snad zítra, maybe ještě dnes..

Sme ti tady dovezli něco z olomouce..

22. března 2008 v 15:30 | Kvatka |  Not Perfect Life
Zase pojídám sladký :D Tentokrát cukroví od vánoc.. Babička ho skladovala u sebe v mražáku tak mě ho dovezli.. A jaksi záhadný způsobem mizí moje bonboniéra, vždycky přijdu a je tam toho mnohem mín než když jsem ju rozbalila :D Taky se mě daří likvodovat oříškovou čokoládu, kterou mamka dneska donesla.. A piju kofolu.. yummy :D
Venku je nehorýzně hezky.. A já sedím zabedněná doma.. Tipuju že Barushka bude v Nemilanech a gree.. nevim.. Že já nejela do toho olomouce taky. Určitě by bylo zábavnější sedět v přetopeným panelákovým bytě a dívat se na televizi než sedět tady a čekat na někoho normálního na icq..
Asi si pořídím novej mobil.. Se mě dneska zdálo že mám novej hezkej mobil, ale při první příležitosti mi ho náš tělocvikář vzal, že prej moc vyrušuju nebo něco tak :D Ale pořád mě chípá baterka, k nevydržení.. Já vím že by stačilo vyměnit jenom tu baterku, ale já bych brala spíš ten mobil celej :D Taky jsem se dozvěděla že prej mám nový telefoní číslo :D Nevim kde to kterej inteligent vzal, ale celkem sem se pobavila..
Fakt že bych se šla aspon projít, jenže je problém že se mě nechce oblíkat :D A ani se zvednout, i když asi budu muset, mám žízeň.. Jsem unavená. Zase. Jenže to bude tím, že nic nedělám :D Ale uklízet se mi nechce.. Dala bych si zmrzlinu.. A kafe..
Možná se pokudim i nějak.. nenápadně.. sdělit rodičům, že bych chtěla jet na BT do tý Prahy.. Vony se lístky začnou prodávat už brzo takže by se mohlo stát, že budou brzo vyprodaný :D A ještě jich bude málo.. akorát ještě nevim jak to mají gree a Barush.. snad pozitivně :)
Jdu něco dělat nebo zcvoknu.. Ten počítač už mě vadí, takýty jeho vlny :D

Máte sourozence?

21. března 2008 v 18:38 | Kvatka |  Not Perfect Life
Ne? Závidím vám. Moje úžasná skvělá sestřička se mě jak včera, tak dneska pokusila naštvat. Vlastně nejen dneska a včera. Jedenáct let se o to snaží. A co? A daří se jí to. Nejdřív po ní začnu řvát. Pak po mě začně řvát máma, co na ní řvu. Pak lítají polštáře. Nejdřív ze sestřiny strany na moje plakáty. Pak z mojí strany na sestru. Vždycky mám chuť jí vrazit, jenže je tak chytrá, že bždycky brzo vyklidí pole. Jo. A já si pak jdu lehnout. Do postele. Nemám ani chuť se sněkým bavit. Pustím si mp3ku. Jenže to schytá ona. Nejdřív proto že je zamotaná. Pak proto, že nehraje jedno sluchátko. Pak nemůžu najít nějakou inteligentní písničku, na kterou bych měla zrovna náladu. Nakonec dojde baterka a já s ní mrštím o zeď. A pak se divím, že nehraje to sluchátko. Jenže mě štve, že je to vždycky jen kvůli nějaké blbosti. Drobnost. Malá. Ale vadí mi. Hodně. A pak to tak dopadá. Chtěla bych prázdniny. Proč nedělají prázdniny něco jako "Odpočiňte si od sourozenců"? Asi to založím.
A další můj problém. Už jsem alergická na to když ji jen vidím. A nebo když ji slyším. Vážně bych si od ní potřebovala odpočinout. A to hodně rychle. Jednou se kvůli ní dostanu do cvokárny.. A nebude to zadlouho..

Dyť ještě není duben!

18. března 2008 v 17:27 | Kvatka |  Lost thoughts
Ale i tak je každou chvíli jiný počasí.. Aaa.. Sněží. ZASE. A nee kdyby spadlo pár vloček. Tam chumelí až skoro nic nevidím.. Stejnak jako ráno, sem myslela, že ještě spím a za žádnou cenu se mi nechtělo ven.. Jo a teď už zase nesněží.. A to ještě předtim svítilo slunko. A já se těšila že bude hezky. To možná každej. A to ještěže nesněžilo před týdnem, to fakt nevim, jestli bych k tý lucerně došla :D Už vidím, jak nás o velikonocích bude chtít taťka vyhnat na hory. Ehm.. Vážně musím zítra do školy? Nejradši bych byla hezky v posteli a pila horkej čaj.. A ono tohle.. A jak si vy užíváte toho krásnýho snížku na zabití?

Rozlučte se se životem!

18. března 2008 v 16:05 | Kvatka |  Like a dream
Jedeme do jaderný elektrárny! :D
Gree s Barushkou si na cestě tam sepsaly závět :D Pak jsme taky mírně zabloudili a museli se vracet.. A pak jsme to našli jeli jsme nejdřív do vodní elektrárny Dalešice.. Vylezem z autobusu a.. kosaa! Foukal vítr, neehorázně a bylo určitě i pod nulou.. Tak jsme si to tam prošli (vevnitř bylo naštěstí teplo.. i když jak kde :D) Bylo mi blvě z těch schodů.. Hlavně mě bolely nohy.. A zjistila jsem, že asi nemám ráda takový to prostředi, který je celkem hluboko pod zemí, dělá se mi tam blbě.. :/ A pak padal sníh :D Víc o něm určitě napíše Barushka, byla z něj unešená :)
A pak jsme se "naobědvali" našich rohlíčků a chlebíčků s řizečkama ale to už jsme byli v Dukovanech.. Těch osm komínů co tam bylo :D Hezký no... A tak nám zase pustili nějakej filmek o elektříně a tý jaderný elektrárně.. A pak jsme se rozdělili do tří skupin, byli jsme s jedním takým starým pánek :D Karlička si vyzkoušela být takou tou paní co zapíná generáor :D (je to gererátor nebo ne??). Nejlíp prej jak se ten pán ptal "Je to až ze severní Afriky, z jednoho pohoří, jak se jmenuje, ví to někdo?" Zeměpisář nám radil "A.. je to na A.." A tak mě napadlo "Alpy!".. :D Jenže to byl Atlas, tss.. Měli to ta,m hezký, jenže zase to stáání! A pak nás vzal.. eh.. do.. gree, Baruu? Jak se to menuje? :D No moderujou se tam ty ty.. víte co :D Asi moderátor.. nebo nee? Nevim, prostě do takovýho toho kde ve skutečnosti bývá teplota 300 stupnu a štepí se tam ty blbosti a tak vzniká teplo.. :D Ale byla to jen napodobenina, abysme věděli, jak to ve skutečnosti vypadá.. Bylo to hrubý, byly tam světýlka, aji barevný, modrý a růžový :D A pak když to "reakce" zkončila tak jsme pak šli do tmy a svítili jsme :D Barushce se splnil její sen o svítících zubech, určitě o tom napíše víc, že? ;-) A gree.. Doufám že hodíš na nlog ten svůj komiks ktrej bude známější než Umbrella Academy, jaks řikala :D A nee že ne.. Však gree i fotila tak snad i fotek se dočkáte :)
Nakonec jsme se chtěli stavit u meka, nejdřív učitelka že ne a pak že jo, aji nám řekla že tak za 15 minut budem zastavovat a pak jedeme.. a přejeli sme to! Naštvala nás, hodně.. A tak jsem se hladová doplazila domů, dala si hnusný brambory s hnusnejma rybíma prstama a hnusnou bezbublinkovou kofolou a je mi fajn.. I když mám ještě hlad.. Tss.. A zítra k nám do školy přijde nějaká historická skupina, za kterou dáme 35 korun.. Váážně se těším.. Tak zatím..
Vaše Kváti

Only Funeral Of Hearts..

16. března 2008 v 18:55 | Kvatka |  Lost thoughts
Já nemůžu.. Linde a Ville pohormadě.. nádhera.. Prostě.. ten konec.. já nemám slov..