Červen 2008

Totální závislost.. nebo taky totální demence..

4. června 2008 v 20:08 Not Perfect Life
..je to, když jdete v sedm do vany, kde strávíte ani ne pět minut, jen aby jste potom stíhali..
..je to, když do sebe naházíte večeři tak rychle, že i mistr světa v pojídání hranolek by vám mohl závidět, ovšem to že se párkrát tou hranolkou udusíte je druhá věc..
..je to, když si jdete najít něco o syntetických vláknech do chemie na internet jdete na ten starej křáp se starou klávesnicí v obýváku, jen aby vám něco neuniklo..
..je to, když za pět minut osm vlezete do koupelny a zjistíte, že si musíte umýt hlavu, jdete se podívat do obýváku na hodiny jestli to stihnete, zjistíte že je už za 4 minuty 8 ae vy si řeknete že to stihnete a v 19:59 už sedíte u telvize zatímco během vteřiny naskočí 20:00..
..a vy jste pak štastní že jste to stihli, i když jste se málem udusili hranolkou, popálili si hlavu vařící vodou, koupali se tak aby jste byli co nejdál tomu pavoukovi tam v rohu, lekli se samary v ikonce jednoho člověka na foru ale je hlavní to že jste stihli začátek..

Tam pršííííííííí!

4. června 2008 v 14:48 | Kvatka |  Not Perfect Life
Leje tak, že jsem si musela dát všechno sušit.. Super :D
Víte co? Z přírazu budu mít trojku protože mi dneska učitelka dala ještě nějakou písemku kterou jsem prý nepsala aa co? :D No vy by jste věděli jaký jsou čtyři hlavní charakteristický rysy čtvrtohor? No, já to nevěděla :D Ale tak co.. A z dějepisu budu mít taky trojku protože i když jsem se to učila tak z toho vim nic prtože dějepis nenávidím, tím pádem ho nechápu a nedokážu se to ani jen tak nadrtit.. coo už.. ale hrál isjme zase quake :D Aji s učitelem.. v první hře jsem byla pátá, možná šestá mám dojem a v další hře.. no předposlední místo je taky hezký :D Ale je to skvělá hra.. :D
Je mi blbě.. asi si půjdu lehnout než se to složim někde.. bolí mě hlava a chce se mi spát :D V tom krku mě nebolí až tak jako včera takže ok.. A píská mi v uchu! A nevim co sem teď chtěla.. jo už vim :D Říct že jdu protože jdu spát :D Tak se mějte..

Teprve úterý!

3. června 2008 v 20:59 | Kvatka |  Like a dream
Nee, já už chci konec týdne, od zítřka to snad půjde rychleji..
Je strašný vedro furt píšem písemky.. A jsem co? nemocná. Ani ne týden před školou v přírodě.. Bolí mě v krku a mám rýýmu (alergická rýma + normální rýma = omlácení si hlavu o zeď).. Jenže zítra mě musí vyzkoušet z dějepisu ze kterýho nějakou dobrou známku potřebuj jenže jsem se do toho sešitu ani nepodívala.. Tu matiku nepotřebuju jenže učitelka by mě zabila kdybych ji nepsala.. A ve čtvrtek potřebuju dobrou známku z chemie a taky píšeme slohovku z angliny.. Zabít.. A v ten pátek možná doma zůstanu, přes víkend taky budu doma, budu pít čaj a jíst prášky..
Dneska odpoledne jsem byla s mámou koupit jídlo na školu v přírodě.. budeme přežraníí :D Jo a mám novej Spark.. Je tam článek o Bulletech, nic moc novýho ale stejně.. :) akorát tam mají pár blbostí napsanejch.. jinak v pohodě.. a pár hezkejch ostatních článků tam je.. A konečně pršelo :D I když to mýmu zdraví nějak moc neprospělo jít v dešti od zastávky k mýmu baráku jen v tričku.. sice je to kousek ale stejně :D
Jo k těm známkám ještě, maminka už ví že mi možná bude vycházet nějaká ta trojka, myslela jsem že její reakce bude mnohem horší ale prej "To už je stejně jedno nee?".. sice z toho moc nadšená nebude ale je to jedno no :D
Asi se půjdu podívat na ten dějepis.. A mám žízeň.. strašnou :D Na čaj.. Horkej čaj.. Jenže už mám vyčištěný zuby.. Jo, tak brzo :D Nejlíp jak naše učitelka dneska "No tak na tý švp asi nebudete chodit spávat v devět ani v deset, tak ve dvanáct asi.." Hm, já normálně kolem devátý desátý hodiny spávat chodim :D Asi jsem divná.. Ale unavená :D A taky že prej si můžeme dělat co chceme, cokoliv ale tak, aby nás neslyšeli a my je tím pádem nevzdbudili :D
Jo a ten kaktus, to je ten kaktus.. TEN kaktus.. Jo, ten co mi vyhodili :D Chudáček malinkatej..
Nee já jdu vážně spát.. tak brou :D