Červenec 2009

Days of delirium

12. července 2009 v 15:38 Not Perfect Life
Ani nevím jak je venku, už druhej den v kuse se mi chce hrozně moc spát, vím, čím to bylo včera, ale dneska? Asi znuděním. Vstanete před polednem, ještě se stihnete nasnídat, sednete k televizi a po obědě zasednete sem protože si řikáte že aspoň chcete vědět co je novýho.

Zítra už je další týden prázdnin, posledních pár dní bylo plný všemožnejch věcí. Nečekanejch věcí. Od těch co vás hodí na úplný dno až po ty který vás zase vytáhnou nahoru. Ještě pořád nechápu.. Ten jeden papírek mě děsí pokaždé když projdu kolem a cítím vzrušení když mi přijde smska. Většinou stejně skončí zklamáním, pokud vám ovšem nepřijde informace že dnes večer v Mr.GS bude Ivona Regina.

Moje zápěstí pravé ruky bolí jak čert po pár pádech v pogu maximálně deseti lidí. A už zase pravá ruka. Chudák na to má štěstí. Taky jsem se jednou málem uabila na shodech a podruhý shodila židli, mám štěstí že tam ani nebylo moc lidí. A v pátek jsme naštěstí odešli brzo, takže plešky ze všech možnejch koutů tady z okolí jsme nepotkaly, kdyby jo, možná nepíšu vůbec protože by to odnesla i moje druhá ruka.

Každopádně mám zase obarvený vlasy, hodně fialové s trochou červené. Kdyby jste viděli ten hysterický výlev když jsme my obě dvě fanaticky šílely že mám vlasy jak Eric Griffin :D Ale fakt jenom jako, to ta barva. A chvílili mi ji i ti co mě neznali a říkali o mě že jsem kotě. Milé lidé:D Mňau mňau, víu víu.

Za týden bude v televizi Freddy vs. Jason, ale půjčíme si to dneska v Matrixu, protože Pleštinka to potřebuje vidět dneska. Když tam půjčujou za 20, 30 ká tak to vypůjčíme všechno. A jen se Plešti zeptejte, co za filmy vám to najde když zadáte hledat Joey nebo KoRn.. A cestou se stavíme ještě v Lidlu pro Marshmallow i když je to vlastně někde úplně jinde. Ale kvůli marshmallow všechno.

Ještě před chvilkou jsem si říkala že půjdu tak jak jsem dneska ráno vstala protože se mi nechtělo nijak chystat, teď už stačí jen řasenka a převlíct se z tepláčků a vyrazím tam, kde budu za šest minut. Potřebuju taky dopsat první z dopisů Barušce na tábor, jenže s mojí rukou to budu muset dopsat na počítači a vytisknout, tolik jí toho potřebuju říct, třeba si konečně vzpomenu co všechno jsem říkala v pátek v rozmezí 02:00 - 04:00, pamatuju si jenom útržky a bojím se dovědět se zbytek. A mám fotku s někým kdo není z Metallicy. A taky tam byl Matt z BFMV a seznámila jsem se se spoustou nových lidí a byl to "cool" večer. A teď je tam v červenci už jenom promítání klipů.

Opouštím vás zase na nějakou dobů, až bude co psát, protože jak jsme se s Plešťou shodly, už to není takový jako vždycky a nebaví nás to cpát to každýmu. Teď jenom nemám nic moc co dělat a tím si aspoň vzdaluju to prohrabování se ve skříni a hledání něčeho co je čistý a dá se to použít na litačku :D:D A moje umělecká díla zatím četl jenom Craig, kterej má aspon co dělat a nic mi na n neřekl, protože on vlastně nikdy nemluví. Ale vypadá že se mu v té skříni líbí. Asi jsem vám ještě nevyprávěla o bicích za 15ká že? Nevadí, ani se m nechce. Ještě bych toho sem napsala hodně ale na druhou stranu nemůžu. Tak až se mi zase bude chtít, objevím se.