Září 2009

Víte, ono mi to tady trochu chybělo.

19. září 2009 v 19:13 Like a dream
A nebo nechybělo a jen teď mám podobný pocit protože tu už od 13:07, kdy jsem sklidila Raspberries a nasadila Strawberries, sedím a prolízám na netu i ty stránky, kam bych asi normálně nešla.

Fakt miluju když cenzurujou sprostý slova v písničkách. To potom Manson zpívá This is new hit.

Včera jsem došla k Plešti a měla jsem jen hodinu a půl na nachystání se do tanečních. Došly jsme ke mě a měla jsem něco kolem hodiny. Ale stihla jsem to. Jen se musím naučit dělat menši kroky. Když chodím na podpatcích tak velké kroky znamenají akorát tak katastrofu.

Umím Anglickej waltz, Blues a Polku. Pro začátek dobrý.

Nějak tak čekám až přijedou ti-všichni-nevim-kdo z Olympie abych mhola zakempit v baráku co je ode mě šest minut. Nevím jak na dlouho to bude ale Barbar už začal, nebo aspon měl začít, takže to asi dopadne tak že to nedopadne.

Prej od zítřka budu mít svůj vlastní pokoj. Myslím že to už se u nás řešilo několikrát ale teď to vypadá nadějně. Bylo by to hezké.

A jedu na Deathstars. Ano, lístky mi leží tady na poličce doma, nejsou zrovna nejkrásnější ale dostaneme se díky nim dovnitř. Těším se. A doufám že ten týden nebudu muset do školy, protože stejně tam v pondělí nebudu když budu na cestě z Prahy domů a od středy do konce týdne je volno takže.. úterý je zbytečné! :D

Hej ale já se fakt bojim, já nevim kdo všechno do tý Olympie jel ale ještě se nevrátili a Pleštině se nemůžu dovolat a bojim se volat komukoli jinýmu protože nevim jestli mám dobře číslo a kdo to třeba vezme. A en chlápek v telefonu mi furt řiká "at děláme co děláme, nemůžeme vás spojit". Grrr

Já se jdu zabavit třeba jídlem nebo něčím takovým protože já jinak ani nevím co dělat. A celá skříň mi smrdí cigaretama. Já za to nemůžu.