Listopad 2009

Queen of the club scene

15. listopadu 2009 v 13:18 Jeffree Star
Jeffree dneska slaví třiadvacet. Takže jsem na sebe natáhla všechno růžový co mám doma :D

A tak sem hodím pár víceméně novejch fotek, při tý příležitosti.. Sice tu oranžový vlasy nejsou to nejkrásnější co kdy na hlavě měl ale pořád je k sežrání.. Jsou to ty oblečenější fotky a fotky bez medvědích hlav :D

Už jsem sem zase nepsala měsíc a ani bych neřekla že už je to měsíc

11. listopadu 2009 v 19:04 Not Perfect Life
Tři týdny doma, s angínou a dvěma antibiotikama, protože ty první nezabraly. Bylo to šílený a zároveň nádherný udělat si takový prázdniny, i když jsem byla věčně doma. Strašně moc věcí mi kvůli tomu uteklo a neříkám že mi to nevadilo. Naopak.

Na Deathstars jsem se nedostala, i když mi bylo naprosto dokonale už pár dní před tím. Ale Pleštinka mi dovezla podpis Skinnyho a peříčko z Whipova boa! Krásné, krásné, krásné. Jsem jí neskonale vděčná.

Kdybych na DS jela, nevím jak to semnou dopadne, protože v tu neděli jsem dobrala jedny antibiotika, čtyři dny na to se mi celá angína vrátila a všechno šlo zas hezky od začátku. Teď už jsme kompletně zdravá, v pátek jsem byla na krevních testech který dopadle dobře, jediný co mi stále chybí je železo. Ty krabičky s práškama mi tu leží na stole a myslím že jsem je zatím ani neotevřela.

Ve škole od pondělí je to takový občas fajn, jindy naprosto na provaz. Včera jsem po těch třech týdnejch absence psala čtvrtletku z matiky. Dala jsem si to krásně na trojku a ani nevím jak.

Zhruba za měsíc je na škole den otevřenejch dvěří. V kolik hodin ten den přijdu domů? O půl šestý? Fákt se těším. Budu mít ten den pět normálních hodin, pak oběd a normálně máme dvouhodinovku výtvarky. Ten de budeme mít čtyřhodinovku výtvarky. A to jsem se těšila že na den otevřenejch dvěří půjdu brzo domů.

Asi se jdu učt deskriptivu a fyziku. A informatiku? Zejtřek si nedám. Ono je všechno tak hrozně jednoduchý a o ničem a zároveň je to naprosto těžký a nezapamatovatelný.

Blah, a mám hlad, jen čekám co donese maminka z města. A už se fakt těším až kvůli vlastní blbosti a tomu, že se mi teď nechce fakt nic učit budu zas vzhůru do jedenácti protože to nebudu umět a budu vystresovaná :D Jsem hrozně nevyspaná, spím tak maximálně osm hodin, většinou usínám až kolem půlnoci takže šest hodin. A to jsem celý tři týdny spávala skoro dvanáct hodin každej den. Hroznej nezvyk. Ha, maminka se už vrátila. Tak já jdu si vzít konečně nějaký jídlo po dnešní žemlovce.