Prosinec 2009

Jeffree koupil tatínkovi k vánocům auto. Nejdřív jsem myslela že jako hračku auto, ale pak mito přišlo trochu divný.

22. prosince 2009 v 13:35 Lost thoughts
Už asi týden mi roste vpravo dole zub. Bolí to nejvíc jak může takže se dopuju práškama, který stejně moc nepomahaj, ale bez nich je to ještě horší, jsem skoo furt doma a nemůžu skoro ani jíst a skoro ani pít.

Ta dokonalá úžasná růžová kytara už ani na tom netu sakra není, takže bych o tom měla informovat ježíška, že i peníze budou zbytečný protože jinou než tuhle nebo šipku nechci.

Taky za celej ten týden, co jsem byla doma, jsem pořád spala, a když jsem nespala, byla jsem o devětset let zpátky v Sherwoodských lesích, dívala se na Robina Hooda a nehodlám s tím přestat. Momentálně si stahuju druhou sérii. Mimochodem, všechny díly v češtině budou dávat od 2.1.2010 každou sobotu na čt1. Jsem neskonale šťastná.

Prolezla jsem televizní program a vypsala si na svátky všechny pohádky a filmy, na který se budu dívat. Dá se říct že budu čtyři dny sedět od rána do večera u televize.

Dneska má být vánoční šmelina. Měla bych mít dárky pro všechny mé drahé. A mám snad? Nápověda: Ne. Takže ještě teď odpoledne jdu znovu všude možně do města. Stejně jako jsem byla včera celý odpoledne. Ano, těším se. Doufám že už vím co komu.

V sobotu jsme měli věneček, nebo taky závěrečnou kolonu, co já vím jak tomu říkáte. Bylo to fajn a dostala jsem takovou nádhernou žabičku. Milé.

35,6% z S2E1, rychlost stahování kolem 20kB/s. Jsem šťastná a asi se odeberu žehlit, nebo uklízet. Tak ať vás provází síla.

Popadaly mi skoro všechny plakáty ze zdi. Izolepa prostě na tapetě nedrží. Grrr.

12. prosince 2009 v 19:42 Lost thoughts
:D
Červenec (1)
Srpen (2)
Září (1)
Říjen (1)
Listopad (2)

Kde jsou ty časy, kdy jsem měla za měsíc na blogu třicet článků :D Ale ještě to není tak špatný, zatím se aspoň v každým měsící jeden článek objeví. Tipuju Prosinec na dva, budou prázdniny a myslím, že nudou budu dokonce i psát sem :D

Dneska už dokonce i sněžilo, pro tohle město je to celkem zázrak, ale ono sněžilo tak že spadlo pár vloček a konec :D Takže jako každej rok, mě už to ani pomalu nevadí, teď mi začíná spíš lízt na mozek škola a takovýto "budou vánoce *nejšťastnější výraz na světě*".

Jediný co mě fakt jakože zajímá jsou prázdniny. A silvestr což znamená možná i dvě šmeliny. Jupí. A taky možná pár tisícovek jako příspěvek na růžovou kytaru Hello Kitty, kterou má i Jeffree, což jsem zjistila až potom, co jsem si ji zamilovala a tak ji miluju ještě víc :D
A právě zjišťuju že jeho fotku s touhle kytarou musim mít v kompu dvakrát, protože vím že jsem tu měla fotku kde měl tu kytaru na pravý straně a né levý. Jenže tu fotku zas teď nemůžu najít.

Taneční mi zkončily, za týden touhle dobou budu tančit někde na věnečku, šaty jsem si koupila včerá a jsem ščastná. Taky potřebuju tenhle týden doposhánět dárky, těší mě představa že někdo by mohl aji mít radost tak přemýšlim co, abych nekoupila jen nákou strašnou blbost..

Už víc jak týden jsem pořádně nespala, bolí mě záda a ty kruhy pod očima nejdou zakrýt už vůbec ničím. Zítra plánuju spát tak dlouho, dokud mi z toho nebude špatně ale myslím že tenhle týden se to zas vrátí tam kde to bylo. Proč? Ééh, jo, myslím že se musim učit. A pak to všechno má za následek to, že ve škole jsem naprosto nepoužitelná, usínám, jakože fakt usínám. Takovýto jak vždycky říkám, jak jsem hrozně unavená není nic proti tomuhle. Ani kafe nepomáhá, je to špatný.

Nebudu sem psát dlouhý romány, i když teď bych na to možná měla i náladu, radši se půjdu podívat na fejsbuk, jestli se nestalo něco novýho, jsem na tom závislá jako nikdy na ničem. Ale tak, Jeffre tam chodí taky..