Leden 2010

Get Away With Murder

23. ledna 2010 v 12:42 Jeffree Star
Těšila jsem se jako malá a doufala že nebudu zklamaná. Nejsem. Jeffree tam sice vypadá jako kluk ale sluší mu to- ať už je v těch stříbrnejch šatech nebo když má kolem pasu jen to srdíčko :D Je to celý strašně úchylný. Nejlepší je ten začátek, jak jdou vidět jen ty jeho krásný nohy na těch podpatcích <3 Jediný možný co mi to kazí je to, že vím že na hlavě má paruku protože délka jeho vlastních vlasů je hodně, hodně krátká. Ale i tak- nádhera. ♥


Pink dreams

6. ledna 2010 v 21:25 Lost thoughts
A manželce to stejně nejvíc sluší v růžový <3

Gisborne, ukliď po sobě ten nepořádek!

6. ledna 2010 v 20:29 Not Perfect Life
Stávají se divný věci. Celej den od rána jim jen bebe sušenky, jogurty a ovoce. Krom oběda ovšem. A taky čokoládu. Ale já nikdy nejim zdravě, asi jen nějaký divný období.

Kažou sobotu od 15:20 dávaj na čt1 Robina Hooda. Ah, a je to 26 dílů, což znamená že každou sobotu až do skoro konce června jsem v tuto dobu zaneprázdněná a nevynechám ANI JEDEN díl. Tečka. Sice momentálně sjíždím už i třetí sérii, kterou stahuju, ale to je věc nepodstatná. Jako správný fanatik Hooda tam budu sedět i kdybych nechtěla.

V pondělí se asi po měsíci zas ukážu ve škole. Nechce se mi tam, bude to nuda, budu se muset učit a hlavně to všechno budu muset dohnat a budou se uzavírat známky a bude to nuda. Kdyby se tam aspoň něco pořádnýho dělo. Ale pozitivní věcí je že už jen půl roku do prázdnin. Nějak moc jsem si zvykla na to, že jsem doma a nic nedělám. A dohromady je to něco kolem 25 měsíců vůbec na týhle škole. Dneska se mi zdál sen, kde Plešťa zamnou přesoupila na školu a moje škola se přesunula zpátky na základku. Co to znamená nevim.

Včera jsem byla na těch odběrech krve, aby zjisili jestli už jsem v pohodě. To ste ještě nezažili takovýhle odběry, fakt ne. Jsem se dokonce aji těšila, jenže oni mě neposlali do laborky a jim samotnejm to trvalo pět minut. Pět minut jsem tam ležela (oni mě donutili lehnout si!) a hrozně dlouho mi brali tu krev protože to nejdřív neteklo a pak to teklo pomalu. Šílenství.

Moje vlasy už zase vypadají jako bych vylezla ze stoky, co s tim budu dělat nevim, zvlášť když už tu krásnou fialovou z největší pravděpodobností neprodávaj. Třeba se přebarvim na blond ať vypadám jak ta "kráska" ze třetí série Hooda, kerá se menuje stejně jak já a nebo na hnědou, a přejmenuju se na Isabellu a budu sestrou toho s mastýma vlasama. Blah, tu třetí sérii fakt nemám ráda. A asi blonďatý lidi začínám nemít ráda. Promiň blondýnko a promiň Jeffree v minulosti.

Ať prosím moje sestra přestane zpívat o zelenině a hrát na kytaru s otevřenejma dveřma jejího pokoje, já pak jaksi i přes sluchátka na uši slyším víc ji jak moji hudbu.

A ono je to doma vlastně fajn, oprášila jsem dávno ztracené The Sims, žehlila jsem (dobře, to je trošku méně pozitivní), nemusím vstávat brzo, nemusím jíst divné jdlo z jídelny a ani se stresovat co se mi druhej den stane hroznýho. Maximálně mi bude vynadáno že nic nedělám a budu muset zase žehlit nebo trochu uklízet, ale rozhodně lepší než písemka z češtiny na kdovíkolik stran kterou jsem měla psát před třemi týdny a obávám se že si ji napíšu i tak.

Jdu dojíst Marťánka a spát. Vitamíny jsou důležitý a já po marťáncích nikdy neblila tak je mám ráda. Tak hezký sny (Plešti o Joeym).

A v tomhle se jednou budu vdávat. Ovšem kdyby Jeffree hodně chtěl, nechám ho ať si je na naši svatbu vezme on.