Únor 2010


Je mi špatně.

23. února 2010 v 20:37 Lost thoughts
Před 22 minutami uveřejnil Jeffree jeho další koncert. Paris, France. 5.5.2010.

Jestli si turné chystá prodloužit daleko daleko do května, mohlo by to být až moc blízko víkendu 22.,23.5. a to by nebylo dobrý. Ale rozhodně by Jeffree vyhrál, jak nad Deathstars, tak nad Kiss.
Kiss vidět nemusím, ale co když brzo umřou, chm? A DS jsem prošvihla jednou a podruhý by to bylo taky dost smutný, ale když on je to Jeffree.

Jenže to by nejdřív musel uveřejnit datum kdy přijede. Jsem moc nervózní a že já na ten facebook vůbec lezla. Krásně jsem se začala učit chemii, pak se podívám tam a všechno je to v háji. To čekání na uveřejnění data koncertu tady se moc prodlužuje. A zvlášť se bojím že nakonec nic nebude. Nebo že se něco pokazí.

Jen mám divný pocit z předkapely, která hraje na doposud všech uveřejněných koncertech. Nevím co si o ní myslet, jmenujou se Brokencyde a poprvé co jsem je slyšela, nezdáli se mi. Teď mi tu hrajou a ten "rap" se mi vůbec nelíbí. Ani ti týpci se mi nezdají a ta hudba je taky podivná. Od Jeffreeho moc daleko.

Po UK s Jeffreem jezdí nejen Brokencyde, ale i Blood on the Dance Floor, zmiňovala jsem je už nedávno v nějakém článku. Ty bych tady viděla určitě radši.

A taky by mě zajímalo jak vydržím poslouchat několik hodin hudbu hodně hodně elektrickou. Jeffree samotný mi nevadí, ten zbytek, zvlášť když ta hudba bude řvát hodně.. Možná poslední den kdy budu moct přemýšlet, potom budu mít mozek tak vymytej že ani nebudu vědět kde bydlím.

Fajn, jdu se pokusit vyhnat z hlavy myšlenky na tohle všechno, tu písemku musim napsat dobře. A ještě se musím naučit tu blbou básničku.

Ať žijou kamínky.

"I´m in your every dream, so love me if you dare" - I dare.

19. února 2010 v 21:14 Lost thoughts
Chytla jsem nádhernou rýmu díky které jsem ale dneska hezky zůstala doma. Jsem mohla i včera ale to bych pak toho měla moc na dopisování a v ivt by mi nikdo neradil :D A chemie se mi učit nechtěla na dnešek. Kdyby se mi to ve středu neznechutilo, když jsem byla vyvolaná a teď propadám, asi bych i šla.

Ale náhodou dopoledne bylo fajn, chvíli jsem se dívala ráno na hokej, ale ani jeden z gólů jsem neviděla protože když dali Rusové, měla jsem to přeplý na pohádkách a když dali slováci tak už jsem seděla tady protože mě to nebavilo.

Hrála jsem hezky Robina Hooda, jednu takovou počítačovou hru, kterou když jsem hrávala kdysi tak jsem se nikdy nedostala dál než přes první misi. A teď jsem už vcelku daleko, jenže v týhle misi nemůžu zabít jedinýho vojáka. Když jo, mise zkončí a můsim ji hrát od znova. A já jsem zvyklá pozabíjet všude všechny. A taky nevim jak to udělat abych ty vojáky jen omráčila. Jednou když s nima bojuju tak umřou, podruhý jsou jen omráčení. Divný.

A ještě týden a je březen. Březen = prázdniny = jaro = hloučela = brzo duben = ani nevíte jak moc doufám že Jeffreeho koncert.

A teď večer jsem nevěděla co dělat a proto tu je Jeffree v dalších několika podobách. Asi si to dám i na plochu protože nikdy nevím, jakou fotku si tam mám hodit. Kdyby těch fotek neměl aspoň tolik.

A aby ten článek aspoň o něčem byl.. Jeffree opět obarvil svoje psy. "Diva and Ice Cream look" když ho budu citovat. Myslím, že chci být Jeffreeho psem. Taky prodává nějaké svoje věci- jako kabelky a náramky, náhrdelníky a tal- na eBay. Taky už jsou k prodeji lístky na UK tour. A na youtube je jeho nová písnička Blush.
Shut your mouth & lets just try to make you look more beautiful

He´s queen of a club scene

10. února 2010 v 20:54 Not Perfect Life
Snažím se co nejvíc oddálit učení zeměpisu. Teď jen přemejšlím kam sem mám dát ten leopardí vzor. Ode dneška ho mám i na nehtech :D Vrau.

Myslím že tohle nepotřebuje titulek a už vůbec ne žádný další slova

10. února 2010 v 20:16 Jeffree Star
Skoro jsem zešílela když jsem to viděla. Jeffreeho komentář k jednomu z jeho statusů. Není to oficiální ale.. dokonce jsem už v podvědomí i přemejšlela co si vezmu na sebe. :D

V dubnu bude v UK, koncerty tam už jsou potvrzený, čekám že v dalších několika dnech se objeví další data koncertů v Evropě. A až se objeví tak zešílím znovu. Pak ještě jednou až si koupím lístek a pak definitivně v ten den.

A z toho koncertu budu mít pořádně vymytej mozek. Stačí si poslechnout jeho předkapely co bude mít v UK a poslouchat TOHLE kdovíjak dlouho bude šílenství. Ale mě to nevadí. Ani trochu. Dokonce se mi i Blood on the dance floor líbí. Áááá těším se. A momentálně se i šíleně bojím. Zdá se mi že se těším tak moc, že se něco stane a bude to všechno zas jen krásnej růžovej sen.

A tuhle písničku asi miluju.