Březen 2010

Green Day a AFI společně na tour - nečekaně v USA.

22. března 2010 v 20:07 Dreaming soul
V Srpnu. Ah, kdyby tak přijeli i sem. Chápejte. Green Day a AFI. Ah ano, ten Davey co mi právě visí nad postelí! Sice by to znamenalo čekání od rána u -nejspíš- O2areny ale o by mi bylo asi jedno. :D

Dneska jsem krásně zmizela ze školy po čtvrtý hodině, bylo mi naprosto špatně už od rána a už druhej den. Doufám že se to zítra nebude opakovat, protože máme tělocvik a to už bych se moc bála že mi něco je. A já emůžu bý nemocná, to prostě nejde.

A už máme lístky na fiXu :D "Dobrý den, my bysme chtěly lístky na Vypsanou Fixu. Kolikže? Jo, šest." "Devětset." "Naschledanou.." :D Nepamatuju se kolik jsme jich kupovaly minulej rok, ale stojí stejně a skoro vypadají stejně. Ha! A přijede Linka! A jde s náma aji Barunka s Vramou a její sestrou, týjo asi se těším :D A den předtím šmelináá!

A už jen 39 dní. Miluju ty chvylky kdy se na to všechno dostane řeč, jako třeba dneska, když vidím takovýto jak tam čekám a najednou tourbus ze kterého vyleze ta nádherná panenka na vysokých podpatcích s postavou, o které může spousta holek jen snít a v nejluxusnějším oblečení. Ááách.

Asi jdu spát. Na dnešek se mi spalo naprosto dokonale, sice jsem myslím měla nějakej divnej sen kterej vím, že si pamatuju a vím že jsem z něj hrozně zmatená, ale co konkrétně to bylo, nevím :D A tak dofuám že se mi bude zase takhle dokonale spát zas... Si pustím před spaním Louis Vuitton Body Bag a určitě bude.. :p :D <3
Moje "jdu spát v pátek" je asi naprosto přeorganizované na "jdu spát v sobotu"

20. března 2010 v 9:31 Not Perfect Life
Smrdí tu popcorn a já spala asi sedm hodin. Dvě hodiny jsem ležela v posteli a zkoušela usnout, povedlo se mi to až někdy po půlnoci a pak mě slunko vzbudilo o půl osmé. Vstávat takhle brzo a chodit na internet je naprosto zbytečné. Na Facebooku je maximálně pět novejch věcí protože zbytek jsem si přečetla večer, rýže ještě není vyrostlá, protože jsem si říkala "dám tam něco co roste 12 hodin, přece nebudu chodit v devět na internet, to budu ještě spát!". Stihla jsem si za tu dobu uklidit pokoj, nasnídat se bebesušenek, zpaměti odříkat Get Away With Murder, stáhnout Jeffreeho nové live fotky, popovídat si se sestřičkou, hrát si se psem a dívat se na televizi. A teď už není co dělat takže jsem tady a píšu další zbytečnej článek jenom proto že se nudím. A to jsem dneska chtěla šít ale teď dá se říct ještě spím takže to nepřipadá v úvahu. Zbytečně bych zlomila další jehlu. Asi si půjdu uvařit kafe,sežrat tu dokonalou čokoládu s mléčným krémem a opakovat si texty. Už jen 41 dní. A dneska je předposlední díl Robina první série. To je ten kdy Marian umře ale v příštím díle se zas probudí :D Ah a za týden je tu Vypsaná fiXa. Jo a Jeffree si koupil silikonový vycpávky na zadek, já ho fakt miluju:D

Jeffree vs. Jeffree

19. března 2010 v 21:47 Lost thoughts
Tak mě teď napadlo- kdy jsem naposledy šla v pátek takhle brzo spát jako půjdu teď? Nebo spíš kdy jsem posledně šla v pátek spát?:D

Design dodělanej, Beauty Killer album poslechnutý skoro třikrát po sobě, jen borůvky sklidím a mizím :)

"Tělíčka ústřic zbavíme vousu.."

19. března 2010 v 19:29 Lost thoughts
Fajn, řikám si že bych mohla vymyslet něco na zítřejší oběd ať pořád nejíme jen kuřecí řízek a kuřecí přírodní řízek a kuřecí přírodní řízek s jinym druhem koření. (a to že to hledám, neznamená, že budu vařit.) Tak vemu kuchařky co doma máme a už to nikdy neudělám.

Vejce plněné humří majonézou.
Mufloní kýta dušená s hruškami.
Husí krev na cibulce.
Kůzle pečené.
Srnčí stejky s banány.
Smažený telecí mozek.

Asi půjdu zítra koupit muflona a humra a všichni jste pozvaní.
I wish there was someone with nothing to say

14. března 2010 v 19:25 Lost thoughts
Ani nějak nemám pořádně co napsat, jen se nudím, dějepis se mi učit nechce, mluvnici už vůbec ne. Nikde se nic neděje, jen čekám až Pleštince vyrostou čtyřlístky, abych je mohla sklidit. Už jen 47 dní. Do té doby si musím odbarvit vlasy, podbarvit vlasy, pak ještě jednou vytáhnout tu světlou na světleší a pak se uvidí. Třeba se rozhodnu pro růžovou, pro můj sen. Hm, co já vím. Konečně mám tričko v barvě borůvek. Moje sbírka fialových věcí se rozrůstá. A těch růžových taky. Moje sestřička mi věnovala plakát AFI, který vyměnila s kamarádkou za něco jinýho. Brzo mi hezky budou viset nad postelí a budu krásně usínat s Daveym v blízkosti. Ale stejně si ten jejich velkej plakát koupíím.

Všechno utíká tak jak to bylo plánovaný. První březnovej týdej jsme měli prázdniny, jejich první polovina utekla pomalu, druhá rychle. Teď máme polovinu března a za chvíli bude konec. A pak už jen majáles, Jeffree, maturity, KISS a Deathstars, výlet, prázdniny. Letos to bude všechno naprosto dokonalý, věřím v to už kvůli těm koncetům, kvůli mému nejdražšímu a kvůli všemu co se děje od začátku roku. Pociťuju naprostou volnost posledních pár týdnů, z jedné strany se bojím že brzo zkončí, z druhé si ji naprosto užívám. Nechápu to, že se učím jak zblázněná a pak dostanu za čtyři, ale každý odpoledne a hlavně v pátek mě to všechno přestane zajímat.

Taky jsem se vrátila zpátky k mýmu deníku. Tohle období musí být zaznamenáno i přes všechnu mou zmatnost, a když to nemůžu a asi ani nechci psát sem, deník je naprosto dokonalá volba. A taky moje sbírka Hello Kitty se rozrůstá. Už mám placku, nášivku (a jako bonus k tomu rifle, na kterých je našitá, bohužel, není mi šest, takže se do těch riflí nevlezu) a minulej pátek jsem si koupila v HMku taštičku na šmínky:D Růžovou. Tak mě napadá, musím si Hello Kitty vytisknout a nalepit si ji někam sem do pokoje. A maminka mi dneska odmítla koupit do pokoje koberec se silnicemi a ani ten s Medvídkem Pů a Tygříkem.

Moje levá modrá gláda je naprosto odrovnaná. Má díru z vrchu, není děravá skrz, pod ní je ještě nějaká jedna vrstva, ale myslím že tam už dlouho nebude. A její porážka je tak prasklá, že je to až k smíchu. Nevím jak se to stalo, nepochopitelný. Ale stále je nosím, budou moje nejmilovanější vždycky.

Asi nestíhám a po dnešní noci, kdy jsem se po dvou týdnech konečně pořádně vyspala, i přes to že jsem byla vzbuzena, půjdu spát zas pozdě a vstávat zas brzo. Musím si umýt vlasy, naučit se a hlavně se odsud odthnout. Vypnout Deathstars, internet, icq. A vyhrát boj o koupelnu.

Zakoupeno včera mezi 12:15 a 12:30.

6. března 2010 v 14:37 Jeffree Star
Jupí :D
Napsala bych toho víc, ale jdu dolepit ještě kousek tapety do mýho pokoje a za půl hodiny mi začíná Robin Hood a taky asi přijde Pleštinka na chvilku tak snad jindy... Mějte se:D