Duben 2010

Je v Praze.

29. dubna 2010 v 17:25 Not Perfect Life
jeffree
Já ho chci vzít ven, prosím! :D Fajn. Za 17 hodin, ani to ne, budeme ve stejném městě. Hm, to asi bydlí v hotelu že? Hilton, třeba? Ach, jak já bych tam jela už dnes!

Chtěla jsem napsat smysluplný článek. Nejde to. Snažm se chystat si věci na zítra. Nejde to. Za chvíli odcházím do kytary. Třeba přijdu na jiný myšlenky. Zatím nejde ani tohle.

Snědla jsem borůvkovej jogurt. Nepomohl. Hmm, za dvanáct hodin vstávám. Jak já se těším. Ach. A tohle je asi konec článku. Vážně nic lepšího nedokážu napsat.

Možná leda to, že dnes se moje tričko a kecky k sobě hodí. Jsou růžové. Stejně jako celý zítřejší den. Můj plán oblečení číslo dva - růžový.Thanks god for photoshop

27. dubna 2010 v 21:40 Lost thoughts
Tahle situace se mi ani trochu nelíbí. Vnitřně šílím, naprosto.

Ani jsem si nsihla přečíst výpočty pH, ani Zeyera a ani nemám úkol do Angličtiny. Fuck.
Sehnat v Prostějově Hello Kitty je taky šílenství. A tam kde ji měli minule, není.
Nejde mi vytrhat obočí. Mám v pokoji bordel a nestíhám to uklidit. Internet se seká. Z Farmville šílím. Z celého Facebooku ještě víc. Nemám žádnou normální fotku. A nevím jak za 57 hodin a 42 minut stihnu mít úplně všechno. Za 57 hodin a 42 minut máme v plánu nasednout do auta. Nevím jestli se smát nebo brečet. Je mi špatně. Nemám nic. Ale já to zvládnu. Když jsem dnes zvládla tělocvik, kdy nás vyhnli ven kde nebylo zrovna nejtepleji a foukal vítr a běhala jsem, tak to zvládnu. Jdu si přečíst těch pár stránek s názvem "rozum" ve filosofii. A nebo radši ne a půjdu rovnou spát.


The fight is done, the war is won

26. dubna 2010 v 20:28 Lost thoughts
Nestíhám. Vůbec nic.

Dnes jsem konečně odeslala ten dárek k vánocům, ze kterého se stal dárek k velikonocům a i tak je moc pozdě :D

Potřebovala bych si udělat generálku na pátek. Zajímalo by mě totiž, jak vstanu tak v pět ráno abych si nalepila řasy, nakreslila leopardí oči, umyla vlasy, protože umýt si je večer předtím tak ráno rozhodně nebudou vypadat jak bych chtěla. Taky ještě potřebuju vymyslet verzi kdyby byla opravdu moc velká zima. Trefte mě za to někdo prosím. Beru to moc vážně.

Ještě potřebuju ten dárek došmelit. Hahaha. By mě zajímalo jak :D. Já už se teď sama sobě budu jenom smát.

V pátek byla šmelina. V sobotu Den Země. V neděli jsem byla na chatě a umírala kvůli babiččinejm kytičkám. Dneska to bylo ve škole šílený. A zítra bude taky. A máme tělocvik. A skákání výšky. Hahaha. A víte kde budu přesně za čtyři dny? Hahaha. Že já to pořád všude musím cpát. Nudím se, tím to bude.

Asi jdu radši spát. A číst si. Jsem byla po dlouhý době v knihovně. Asi po čtyřech letech. Ale né že bych z toho byla nějak odvařená. Třeba se tu objevím zase zítra. A včera tu bylo jen 13 lidí. To mě těší. Rozhodně lepší než 21.

Miluju svoje vlasy.

23. dubna 2010 v 17:36 Dreaming soul
Jen jsem to potřebovala říct. Konečně jsem se zbavila těch růžovejch zbytků a toho čehosi divného oranžového vzadu a jsou úžasné. Ach, ach ach.

Sedm.

23. dubna 2010 v 15:21 Lost thoughts
Za chvilku zmizím odbarvit si zase vlasy, na to místo, které je ode mě šest minut, když jdete pomalu.

Tenhle týden byl naprosto skvělej. V pondělí jsem si udělala volno, v úterý jsem kvůli zubaři byla ve škole jen na první dvě hodiny. Ve středu se to nějak přežilo, včera byly přijímačky na naší škole, takže nás vyhnali do kina, v deset jsme končili a ještě jsem ve městě koupila nové řasy s kamínky <3. Mamince se moc líbí :D. A dneška jsem se bála nejvíc, z důvodu dvou biologíí a dvou češtin. Biologie se přežila, čeština taky, se sluchátkama na uších a fixama v ruce :D. Teď jsem hezky doma, na večer se plánuje "šmelina", zítra Den Země na náměstí, i když nevim jak vstaneme a jak budu schopná jít dopoledne ven:D.

Napsala bych toho víc, ale mé drahé čekají, až přijdu a teď mě nic moc nenapadá. Jen jsem si potřebovala zkrátit tu chvilku, než budu moct vyjít a radši budu psát bezvýznamné věci sem, než abych to psala na facebook. A klidně každých pět minut.

A taky jsem ve středu byla ehm upozorněna, že moje seminárka je "nedostačující". Ale dnes jsem byla pochválena za Powerpointovou verzi:D. A mě je to stejně jedno. Asi jako žabí stehýnka, které vyplňovaly jednu hodinu naší češtiny a je to to jediné co si z toho pamatuju.

Brzo se sem zase vrátím. Blonďatější a vystresovanější. Už jen týden.Seminární práce hotová.

19. dubna 2010 v 21:24 Not Perfect Life
Začala jsem ji dělat asi před čtyřmi měsíci. Před měsícem jsme ji měli odevzdávat, teď máme ještě poslední termín odevzdání. A už mi z té angličtiny hrabe, celý jsem to překládala z anglickejch stránek, protože v češtině tu skoro nic není. A jestli mi bude řečeno že tam skoro nic není, že je toho málo tak budu hodně, hodně vypraplená.

Zítra jdu do školy na první dvě hodiny. Protože pak se jde k zubařce, z toho nejsem nějak moc odvařená, ale přijdu tak aspoň o ty šílené dvě hodiny tělocviku. A zvlášť začíná být teplo = chodí se ven = běhání =nedýchám = je jaro a všechno kvete => alergie = moje smrt.

Včera jsem byla na Alence. S Pleštinkou v Olomouci, šli jsme na ni v angličtině s titulkama. Půjčila jsem si maminčiny brýle a bez nic hasi nevím co bych dělala, potřebuju na oční, co nejdřív. :D
A film? Líbil se mi. Teď mám spíš pocit, jako bych tam ani nebyla a zdálo se mi to. Ale fakt z toho mám pozitivní pocit, líbí se mi, jak všechny ty hrané postavy vypadají tak kresleně, jejich kostýmy a líčení jsou dokonalé. Ani Alenka mi nevadila i když se mi předtím moc nezdála. Neřeknu o tom nic na úrovni, protože to potřebuju vidět ještě jednou a pořádně si to zažrat do hlavy.

A už jen jedenáct dní. Potřebuju si odbarvit hlavu. A potřebuju udělat ten dárek pro Jeffa. Asi už vím co. Bude to jen možná tochu náročné, ale mě je to jedno. Pro Jeffreeho všechno.

Jdu spát. Seminárka mě zmohla.

Nemáme borůvkovou activii.

19. dubna 2010 v 16:29 Lost thoughts
A ani žádnou jinou activii. Takže jsem si musela vzít jahodovou jogobellu. Jak takhle napíšu tu seminárku, nevím. A zvlášť když je už půl páté. Haha.

Chmpfdhrfmph.

17. dubna 2010 v 21:00 Jeffree Star
  1. Jeffree je dnes v Londýně.
  2. Jdou mazat vlastní příspěvky na twitteru? Přísahala bych, že tam dnes Jeffree psal, že kvůli té sopce se bojí o další evropské koncerty. Na jednu stranu se bojím taky, na druhou nevidím důvod proč by musel letět letadlem když může i jet, přece nás miluje:D
  3. Včera si Jeffree koupil svatební prsten. Protože miluje sám sebe. Tohle chci udělat už asi dva měsíce, jen zatím nemám peníze a ten prstýnek, kterej si chci koupit mají až v Olmu a tam já se za normálních okolností nedostanu:D
  4. *Tohle* musíte vidět. Miluju to video. A nemůžu se dočkat.
  5. Jeffree
  6. Ano, nudím se. Došito je, teď se mi chce jenom spát tak odcházím. Jen si ještě dám borůvkový jogurt <3
  7. Průměrně sem každý den chodí dvacet lidí. Nechutná představa. Zvlášť když je to všechno jen o Jeffreem a o mě. Moje egoistická část mě právě řve, že když je ten blog o mě tak je ta návštěvnost moc malá. Ale je moc velká tím způsobem, že to tu není ani trochu vidět. Asi na své články budu reagovat sama sobě.
  8. Ten borůvkovej jogurt je dokonalej.
Třináct.

17. dubna 2010 v 13:00 Lost thoughts
Hmm tak už naprosto vím co udělat s mými vlasy. Se střihem jsem začala dneska, pak se na to znova hodí blond a pak.. nevím jestli si objednat z netu barvu nebo jít ke kadeřnici. To se ještě pořeší. A hlavně nevím - fialová nebo růžová? A hlavně kterej ostín. Nejradši bych Flamingo pink nebo Rose red nebo Plum.

Venku je naprosto brutálně slunečno. A moje sluneční brýle jsou rozbitý.

Už nepropadám ze zeměpisu. Písemku jsem si nádherně dala za 1 a 2, z té druhé části skoro všichni dostávali za pět ale já jsem prostě chytrá a ještě teď byh vm byla schopná vyjmenovat všechny celky, oblasti, subprovincie a provincie české republiky. Doufám ovšem, že už to nikdy nebudu potřebovat.

Maminka nadšená ze třídních schůzek mě hned vytáhla do města. Obchody se začínají zaplňovat botami na podpatku a s malými platformami. Jedny takový musim mít. Leopardí, nejlépe. Taky se můj šatník obohatil a oranžovočerné návleky na ruce, fialové silonkové legíny a černé kalhoty s šedým leopardím vzorem. Ještě v blízké době potřebuju zajít do Takka koupit si trička Hello Kitty.

Sepisuju si seznam věcí, co si musím vzít s sebou 30.4. Zatím dělám ten, kterej zrealizuji, pokud pojedem autem, což je i pravděpodobnější možnost. Pokud bychom jeli vlakem, budu muset spoustu věcí vyškrtat, ale bude to opravdu těžké rozhodnutí co s sebou vzít a co ne. Celá záležitost s tímto dnem mi až nebezpečně leze na mozek. A popadá mě divný stav, protože se bojím, že nestihnu udělat s vlasy to, co potřebuju.
A musím se naučit kreslit leopardí vzor na oční víčka. Přinejhorším to za mě udělá Pleštinka.

Pravděpodobně si teď asi půjdu pustit StarWars. Konečně se mi tento týden dostaly do ruky, byla jsem ovšem zaneprázdněna nepropadáním, že mi ještě teď leží tam, kam jsem je položila.
A asi budu šít. Potřebuju toho uší, zašít, přišít, došít a přešít tolik.. Jen se mi do toho nikdy nechce a dneska je takovej fajn den na šití tak se do toho jdu pustit..

Let me be your prisoner

10. dubna 2010 v 19:44 Jeffree Star
Už jen 20 dní, včera to byly tři týdny. Dělám všechno pro to, abych nebyla nemocná, to by mě zabilo. Každej den projíždím jeho facebook, teď i twitter, miluju jeho přísěvky. Těším se i na jeho kapelu, škoda že Daniel nepřijede, na toho bych se asi těšila nejvíc. Nemůžu se dočkat..

Včera si něco udělal s nohou, dneska byl šťastný že to nemá zlomené, ale smutný, že nemůže chodit a tudíž ani dnes večer tančit jako šlapka. Myslím, že mu vadilo spíš to druhé :D A taky už je v UK, ah, takový kousek odsud! <3 A miluju jeho "I don't care what's wrong with me, I'm not cancelling any shows.. Fuck that". Už jen 19 dní, tři hodiny a čtyřicetdevět minut.

A teď dvě jeho nové fotky. Dokonalé fotky, fotky, na kterých vypadá jako chlap. Achh, miluju ty fotky. Všimněte si jeho pohledu a těch velmi krátkých kraťasů. A k druhé fotce bych řekla jen -šestá písnička z alba Beauty Killer-, líp to tiž ani popsat nedokážu. Ano, nemůžu se dočkat...

Mňáu. Jsem koťátko a ztratilo jsem se...

3. dubna 2010 v 16:22 Dreaming soul
Tak nějak moc nevim co napsat, mám tu tohle okno otevřený už minimálně hodinu.

Tak třeba dostala jsem ze čtvrtletky z matiky 3. Na druhý pokus, pvní byl za pět :D. A tři je z matiky dokonalá známka. Aspoň pro mě. Čekala jsem hůř:D

A jsem zase blondýnka. Zatím to vypadá trošku divně, musí mi to Pleštinka znovu přebarvit aby to chytlo ještě líp a prozatím s barvami končím. Možná za 27 dní budu mít hlavu trošku barevnější, pokud se tak rozhodnu. A ano, už jen 27 dní. Šílenství. Moje nadšení každým dnem stoupá, pokaždé když na to jen myslím se mi sevře žaludek, celá se rozklepu a aniž bych o tom věděla, usmívám se. Opravdu šílenství.

Ha a vzpomínáte na můj nedávný článek s nadpisem GD a AFI na tour v USA?
To je tak, když sedíte ve škole v respiriu, díváte se na muzikál Kleopatra, nudíte se, bolí vás nohy, máte sukni takže si nemůžete ani pořádně pohodlně sednout, máte v tý školesedět kještě další dvě hodiny a přijde vám sms. "29.6. Green Day v Praze s AFI". Sedíte, nevíte jestli se máte smát a vyšilovat nebo jen v klidu sedět. V hlavě máte prázdno, jen zíráte na display mobilu a čtete si to pořád dokola. Díky Plešti, ty další dvě hodiny ve škole byly mnohem lepší než by byly.
Ale pak narazíte na to, že AFI jedou s Green Day vlastně až od srpna. Nevím, co z toho je pravda, ale doufám, že to první, že přijedou. Nechce se mi nad tím teď přemýšlet, už i z toho bylo špatně dost.


Celej den sjíždím soundtrack k Alence a líbí se mi. Moc. Některé songy jsou zvláštní, asi bych to neposlouchala pořád, ale i přes to, kdo ty písničky nahrál se mi líbí skoro všechny. A to jsem Alenku ještě neviděla. A taky chci jít do kina na "I Love you Phillip Morris".

Dneska večer pravděpodobně šmelina. Asi už nemám moc času tak se odsud vzdálím, přece jen tu sedím zase od rána...A vím že jsem chtěla určitě napsat ještě něco, ale co, to si vzpomenu těž