Květen 2010

Vains of Jenna v Praze?

29. května 2010 v 9:56 Not Perfect Life
Jo. Za 26 dní. Haha. Vzhledem k tomu, že do Prahy jedu za 31 dní je to trochu nereálné.

Fotky z Jeffreeho klipu Beauty Killer, který snad někdy v blízké době vypustí do světa?
Nejdřív jsem se lekla, ale pak.. Vzhledem k tomu, že jeho vlasy jsou moc krátké, tohle je paruka. Ale i kdyby nebyla, bylo by mi to jedno. Vypadá jako nějaká dokonalá panenka Barbie.
Fotka je z jeho background na profilu na twitteru.
Jeffree

Ospinkaná.

17. května 2010 v 20:04 Not Perfect Life
Už mi nevychází čtyřka ze ZSV a z dějepisu taky ne, možná malinko, haha, jsem to šikovná. :D

Na zítra bych se měla učit vodstvo, národní parky a takový věci do zeměpisu. Zatím jsem si maximálně vytiskla čtyři papíry takovejchle věcí, ale že bych si je četla...
Místo toho stahuju fotka Salvatora staršího a přemáhám se nepustit si pátý díl. Sleduju to zase hezky od začátku a z nedostatku času jsem od včera stihla jen čtyři díly.

A jsem nevyspaná. A ta půlhodina spánku odpoledne mi moc nepomohla.

Sestřička mi věnovala plakát Vampire Diaries. Takže mi Damon bude hezky viset na zdi, jestli tam ovšem nechám ten sladký páreček, uvidím. A Damon na té fotce vypadá tááák... šukézně.

Je teprve pondělí a už mi všechno zase leze na mozek. Potřebovala bych den volna, ale z důvodu mých jednodenních, případně jednohodinových, absencí (z důvodu doktorů, samozřejmě. :D) za poslední dva týdny to asi nebude dobrý nápad.

Asi se jdu naučit ten zeměpis. A něco jako komentáře po mě prosím teď nechtějte, až budu mít čas, sednu si sem a všem napíšu a odepíšu.

To Barushka: v blízký době se snad objevím na icq, vždycky když jsem tady, tak většinou jen udělat to co potřebuju a na icq se radši ani nepřihlašuju, protože by mi to vzalo moc času. Kdyžtak, přijedeš ve čtvrtek? :)

The Founder´s day. Poslední díl VD. Jen spousta slov, potřebuju moje pocity a myšlenky co se mi hromadily v hlavě během sledování někam vykecat. Jo, a je to spoiler.

14. května 2010 v 20:54 Lost thoughts
Čekala jsem týden na poslední díl Vampire Diaries. Týden jsem umírala nedočkavostí a posledních pár dní nedočkavostí ještě větší, po tom, co jsem viděla některé trailery. A zvlášť dnes, přišla jsem ze školy a našla jsem díl ke stažení. Hodinu jsem čekala než se stáhne a pak jsem se přemohla a odložila to na další dvě hodiny, které jsem strávila u Plešti- tohle neberu jako něco špatného :D.


Nuda.

11. května 2010 v 19:31 Lost thoughts
Velká. Poslední týden- skoro už dva- přesněji 11 dní, sedím doma- většinou, když nepočítám pátek a tak- a nudím se.
Takže sjíždím hvězdný války. A The Vampire Diaries. VD pořád dokola. Né že by to bylo zas tak moc zábavný, ale popravdě sjíždím hlavně ty části s Damonem. :D Achh. Zvlášť ty shirtless :D. A nemůžu se dočkat posledního dílu, co jsem viděla ukázky tak pak zbylé ty dva tři měsíce zešílím než začnou vysílat druhou řadu.
A taky nad vším moc přemýšlím. Přišla jsem na chyby ve StarWars.
Padmé, matka Leiy a Luka, zemře ve třetím díle. V šestém se ale Luke ptá Leiy, na její matku a ona mu odpovídá, že si pamatuje jen obrazy a tak, protože zemřela když Leia byla malá. To nedává smysl!:D
Nebo- V prvních třech dílech je mistem Obi-Vana Qui-Gon. V těch posledních třech ale Obi-Van říká, že jeho mistrem byl Yoda.
A pak konec. Musela jsem to vidět už předtím, když jsem se posldně na SW dívala, ale asi mi to nějak nedošlo. Pamatuju si, když jsem byla malá a dávali IV, V a VI v televizi a na koneci mě hrozně zaujalo, když zemřel Darth Vader a pak se tam objevil spolu s Yodou a Benem. Byl bez masky a bez toho "právě jsem vstal z hrobu a jsem trochu bílý" obličeje. A pamatuju si jak vypadal. Jen místo něj tam byl Anakin - Hayden Christensen - ze třetího dílu. A ono je to sice hezký vidět zase toho hezkýho Anakina na konci Star Wars, ale chudák ten, co tam byl předtím. :D A na youtube to hezky všechno je.
Moc přemýšlím. :D A mám drát v zarytej do dásně. Už zase. :D
A zítra jdu na oční.
A konečně v prostějové dávají I love you Phillip Morris. Musím sehnat někoho kdo půjde semnou. :D
S Green Day přijedou Billy Talent. Mrzí mě, že to nejsou AFI, ale mohlo být hůř a mohli tam nastrčit nějakou českou kapelu. A Talenty nemám zase tak nerada takže je ráda uvidím. :D
Jdu se nudit dál.

Proč na facebooku není skupina "I´m sorry but I´m perfect!"?

4. května 2010 v 19:49 Not Perfect Life
Argh. Jsem naprosto sick z celýho facebooku.
A to jsem tu jen na pár minut.
Omlouvám se, na komentáře, vzkazy a cokoli jiného odepíšu jindy.


Jeffree Star, 30.4.2010, Lucerna Music Bar, Praha

1. května 2010 v 12:17 | Kvatka |  Jeffree Star
Nejde mi internet. Zrovna dneska. Fajn. Napíšu to do wordu.
(Fajn, teďuž jde, konečně! :D Fotky a odkazy na fotky dodám později. Mimochodem, toto jsou dvě a půl stránky, 1590 slov. A rozhodně to není všechno, co bych chtěla říct. :D)

Možná některé části budou velmi nezáživné. Je mi to jedno.
To, co je napsáno s časem jsem si psala do Hello Kitty deníčku. Nudila jsem se.


6:00 - Zvoní budík. Je mi jedno co je za den, spím dál.
6:31 - S trhnutím se probouzím. Vylízám polomrtvá z postele a nechápu, jak jako dneska mám vidět Jeffreeho.
6:34 - Budím Pleštu. Říká, proč nejdu do školy a že nikam nejede. Odcházím si umýt vlasy.
6:54 - Jsem zase v Pleštině pokoji. Nevstává. Jdu se namalovat.
7:31 - Snídám. Plešťa se maluje mojema šminkama.
7:38 - Plešťa si myslí, že je o hodinu míň.
8:00 - Sedáme do auta. Mám všechno, co potřebuju a i to, co nepotřebuju.
8:10 - Vjíždíme na dálnici.
8:27 - Jedeme kolem Vyškova. Nějak pořád nechápu, že uvidím Jeffreeho. Posloucháme Kiss.
8:33 - Jdu si zavázat boty.
9:46 - Odjíždíme z mekáče. Jedeme přes ten hroznej most. Posloucháme Kiss. Měla jsem toast se sýrem a slaninou a placičku. S těma řasama vypadám divně.
9:54 - Nudím se. Jsme v půlce cesty. Jezdijou tu náklaďáky.
10:35 - Praha 58km. Za půl hodiny jsme tam. Hurá. Chce se mi spát, ale nechci usnout, aby se mi nerozmazal make-up. Třeba až pojedeme Prahou Jeffreeho uvidíme. *ano, měla jsem moc pozitivní myšlení* Mám sluchátka na uších. Už mě nebaví poslouchat Kiss.
10:53 - Je to zábava trhat si obočí když jedete autem.
11:00 - Vjíždíme do Prahy.
11:05 - Plešťa vstává.
11:08 - Jedeme přes Nuselák.
11:12 - Parkujeme.
11:26 - Jsme tady. První. Každá dodávka je podezřelá. Pokud tady půjde, zdechnu.
11:37 - Přišly dvě divné slečny a koupily si lístek. Nechce se nám odejít, protože co když přijdou. Musíme na záchod.
12:04 - Před chvílí nám zakázali sedět na schodech. Plešťa se šla podívat do obchodu s kytarama. Jsem tu sama a bojím se. Plešťa je zpátky. Má čtyři trsátka. Je tu plakát Jeffree Star. Nudím se. Když nemůžu sedět, budu stát.
13:06 - Právě prošla jakási jejich předkapela.
13:20 - Fajn. Teď prošli. Budu zvracet.

Ano, stojíte, díváte se už jen tak automaticky ke vchodům. Najednou vidíte něco, co nemůžete přes lidi úplně rozeznat, ale moc dobře víte, kdo to je. Zmizí vám za sloupem, začnete vnitřně šílet. Objeví se a než zmizí za druhým sloupem, jste si 100% jistí, že je to on. Má brýle. A baby pink vlasy. Najednou prochází kolem vás s jeho kytaristou a někým dalším. Na nikoho se nedivá a něco říká. Nevím co. Nevím, co měl na sobě. Plešťa říká, že jedl zmrzlinu. A vím, že měl kecky. Nebo tenisky. Co já vím. Byla jsem v šoku. Chtělo se mi zvracet a klepala jsem se. A chtěla jsem brečet.

Postupně začalo přibývat lidí. Přišla i Adel, slečna, která s námi na Masonovi čekala od desíti od rána. Lidi kolem si mysleli, že jdeme pálit čarodějnice, a proto jsme tak oblečení. Jedna paní nám i řekla, že se nám ty kostýmy povedly. :D Chvílema sedím tak, aby mě sekuriťáci v pasáži neviděli. Na oběd jsem měla hranolky. Bylo tam čím dál víc lidí a nějaké slečny na podpatcích se cpaly před nás. Pf, to tak. Občas tam někdo prošel dovnitř. Tak stojím, najednou že tam zase někdo chce projít. Tak jdu automaticky na bok. Podívám se na ty lidi. Vedle mě stojí Jeffree. Má brýle a najednou je zase pryč. Nechápala jsem to.

Všichni na něj nadávali jak je namachrovanej, na všechny hnusnej a všechny fuckuje. Taky jsem z toho nebyla nadšená, ale nechala jsem to být.

Čas utíkal hrozně pomalu. Pak vchodové dveře zavřely, bylo to ovšem to nejhorší, co mohli udělat. Už k nám nešel chladnej vzduch, všichni se tlačili dopředu. Když někdo chtěl projít, bylo to šílené. Chvilku před tím, než měli otvírat, přišel za dveře Jeffree. Jedl dortík a zamával na nás. Tak jako se tam objevil taky i zmizel. Následek? Všichni se natlačili dopředu. Stojíte, skoro jen na jedné noze, opíráte se o někoho druhého, protože nemáte šanci se pohnout. Jen jsem čekala, kdy tam sebou seknu. Pak se natlačili ještě víc. Jestli jsem se nemohla hýbat předtím, tohle vážně nevím jak nazvat. Necítila jsem ruku. Všichni se opírali o všechny. Otevřeli dveře. Bohužel, otevíraly se směrem k nám, což mělo za následek další tlačení zpátky a následně jsem byla skoro rozemletá o druhou polovinu dveří. Když byli lidi hnusní, taky jsem byla, protlačila jsem se víc dopředu, kde jsem vlastně celou tu dobu měla být. Odtrhli mi lístek. Neprohledávali, zůstalo mi pití, naštěstí. Nějakej pán mi podal jakejsi letáček. Nezajímala jsem se, utíkala jsem dolů. Skoro jsem se rozšila na schodech, pak vidím podium, tak jsem utíkala nalevo, jak mi poradila Plešťa. První řada. Krásné. Plešťa se za chvilku objevila vedle mě.

Nastalo půlhodinové čekání na první předkapelu. Synthetic Season. Čekání nám zpestřovaly dvě slečny, stojící za Plešťou a vymýšlející, jak ji vykopat z první řady.
Na podium přišli dva kluci. Nebyli o moc starší než my. Pustili si hudbu z počítače, jeden k tomu hrál na kytaru, druhý zpíval. Z toho, co jsem slyšela na Youtube, jsem se na ně netěšila. Ale překvapilo mě, že to znělo úplně jinak, tu půlhodinu co hráli, jsem si užila, protože ta hudba byla vážně dobrá. Chudáka zpěváka ty slečny, ve většině případů i mladší než my, strhávaly dolů. Já věřím, že je to zábava ho ochytávat, ale tohle bylo chvilkami i příliš. Zvlášť když mu neustále sundávaly kalhoty. :D

Další půlhodina po nich bylo čekání na Brokencyde. Ale u nich jsem si byla jistá, že to bude příšerné. Ale až tak.. Přišli na podium. Byli čtyři. Byli oškliví. Pustili si hudbu na notebooku a všichni čtyři střídavě do mikrofonu zvraceli, prskali a chraptěli. Ty dvě slečny za námi mě nejednou bouchly do hlavy, když se snažili chytnout na některého toho ošklivého z nich. Byla to snad nejhorší hodina, co jsem kdy zažila.

Další půlhodina, možná ani to ne, čekání na mého milovaného. Přišel na podium. Bylo to dokonalé. On byl dokonalý. Nedokážu to ani popsat. Předemnou hrál jeho kytarista. Taky úžasný. A s úžasnou růžovou třpytící se basou, někdy kytarou, na zadní straně s nápisem fuck me. A ty jeho vlasy! Na Jeffreeho jsem si sáhla jen dvakrát, ale i to mi stačilo ke zjištění, že nemá úplně oholené nohy. :D Ale pořádně jsem ochmatala kytaristu. :D Bála jsem se, že úplně nejvíc zapomenu texty. Ale neuměla jsem vždycky jen kousky písniček, které jsem si nedokázala zapamatovat. Text mi vypadl jen v případě, když se na mě jejich kytarista podíval, jakože fakt na mě. :D A hráli nejlepší písničky z nejlepších. Protože všechny Jeffreeho písničky jsou nejlepší. Neznám úplně pořadí, ale vím, že začínali Get Away with murder. A končili Lollipop luxury.

Hráli Beauty Killer, So Fierce, Love Rhymes with Fuck you, Prisoner, Eyelash curlers and butcher knives, Bitch Please a moji hodně milovanou Fame and Riches, Rehab bitches.
Chtěla jsem slyšet Louis Vuitton body bag, ale i tak to bylo DOKONALÉ. A takovéty jeho všechny taneční kreace, co znám z videí, jsem viděla naživo. A jeho tetování. A jeho mini kraťásky. A ty jeho třpytivé boty na podpatku. A to jak objímal jeho kytaristu. Taky nám nabízeli whisky, ale dali napít jen dvěma lidem, pf. :D

Koncert skončil. Kytaristu nějaké slečny stáhly z podia, takže jsme šli hezky za ním a mám fotku, která ovšem než se stihla vyfotit, otočil se. Plešťa o ní říká, že vypadá, jako bych byla jeho borka a šli jsme nějakým davem. :D Pak jsem se vyfotila s bubeníkem. A přišel Jeffree. Pouštěli nás k němu přes zábrany po jednom. Seděl na stole a byl tak roztomilý. Nějak jsem se po chvíli dostala dopředu, bohužel až potom, co řekli "jen fotku nebo podpis". Tak mám fotku. Šla jsem k němu, pozdravil mě, já jeho. Měl ty modré čočky, a ty jeho vlasy krásné a růžové tváře a třpytky. Dala jsem mu dárek. "I´ve got a little present for you!". Poděkoval. Něco jako "Oh, thank you very much!" *byl velmi surprised*. Strašně mile, krásně se usmíval, byl tak dokonalý. Vyfotili jsme se. Na jeho "Gorgeous" nezapomenu. A pak mi řekl, ať ho obejmu! Tak jsem ho objala. Byla jsem šokovaná a neskutečně šťastná. Ještě řekl "Thank you". Tak jsem taky poděkovala a pakovala jsem se pryč. Podala jsem ještě foťák Pleštince a přelezla jsem přes podium pryč. Brečela jsem, štěstím. Asi ho miluju ještě víc než předtím. On je tak úžasný. Možná to už přeháním, ale vážně ho miluju. :D

Pak jsme s Aurinko chtěli ještě fotku se Synthetic Season. Tak, že půjdeme ven, že nejspíš sklízí věci. To je na tom tak krásné, že to jsou takové malé kapely, které si to sklízí sami <3. Ještě mě napadlo zeptat se Aurinko, jestli tam něco prodávali. Tak jsem se vrátila pro tričko. Cupcakes taste like violence. Ach, jak já miluju tu písničku. A vylezly jsme nahoru. Tam jsme odchytly klávesáka. A pak i Synthetic Season u dodávek. A nakonec šel Jeffree. Zase šel jako nejvíc Star a fierce, ještě se s pár lidmi vyfotil a pak se rozloučil a odjeli. Dnes mají koncert v německu.
Takže jsme taky odjely. Já naprosto šťastná.
02:19 - Jdu spát.

Fotky má u sebe Plešťa. A doufám, že mi brzo půjde net, jinak to nepřežiju.
A dnes ráno? Chraptím. Bojím se, že onemocním. Snažím se nemluvit, ale když se vás někdo ptá, jaký to včera bylo, nemůžete nemluvit. :D To nádherné tričko mi leží na stole. A vypadám jako po koncertě. A odpoledne musím ještě k Pleštince, protože jsem tam ze čtvrtka na pátek spala a mám tam spoustu věcí.
A až příště pojede tour po Evropě, nepojedu jenom do Prahy…