Dreaming soul

..but I don´t have black and white dress..

22. června 2010 v 0:01


Miluju svoje vlasy.

23. dubna 2010 v 17:36
Jen jsem to potřebovala říct. Konečně jsem se zbavila těch růžovejch zbytků a toho čehosi divného oranžového vzadu a jsou úžasné. Ach, ach ach.

Mňáu. Jsem koťátko a ztratilo jsem se...

3. dubna 2010 v 16:22
Tak nějak moc nevim co napsat, mám tu tohle okno otevřený už minimálně hodinu.

Tak třeba dostala jsem ze čtvrtletky z matiky 3. Na druhý pokus, pvní byl za pět :D. A tři je z matiky dokonalá známka. Aspoň pro mě. Čekala jsem hůř:D

A jsem zase blondýnka. Zatím to vypadá trošku divně, musí mi to Pleštinka znovu přebarvit aby to chytlo ještě líp a prozatím s barvami končím. Možná za 27 dní budu mít hlavu trošku barevnější, pokud se tak rozhodnu. A ano, už jen 27 dní. Šílenství. Moje nadšení každým dnem stoupá, pokaždé když na to jen myslím se mi sevře žaludek, celá se rozklepu a aniž bych o tom věděla, usmívám se. Opravdu šílenství.

Ha a vzpomínáte na můj nedávný článek s nadpisem GD a AFI na tour v USA?
To je tak, když sedíte ve škole v respiriu, díváte se na muzikál Kleopatra, nudíte se, bolí vás nohy, máte sukni takže si nemůžete ani pořádně pohodlně sednout, máte v tý školesedět kještě další dvě hodiny a přijde vám sms. "29.6. Green Day v Praze s AFI". Sedíte, nevíte jestli se máte smát a vyšilovat nebo jen v klidu sedět. V hlavě máte prázdno, jen zíráte na display mobilu a čtete si to pořád dokola. Díky Plešti, ty další dvě hodiny ve škole byly mnohem lepší než by byly.
Ale pak narazíte na to, že AFI jedou s Green Day vlastně až od srpna. Nevím, co z toho je pravda, ale doufám, že to první, že přijedou. Nechce se mi nad tím teď přemýšlet, už i z toho bylo špatně dost.


Celej den sjíždím soundtrack k Alence a líbí se mi. Moc. Některé songy jsou zvláštní, asi bych to neposlouchala pořád, ale i přes to, kdo ty písničky nahrál se mi líbí skoro všechny. A to jsem Alenku ještě neviděla. A taky chci jít do kina na "I Love you Phillip Morris".

Dneska večer pravděpodobně šmelina. Asi už nemám moc času tak se odsud vzdálím, přece jen tu sedím zase od rána...A vím že jsem chtěla určitě napsat ještě něco, ale co, to si vzpomenu těžGreen Day a AFI společně na tour - nečekaně v USA.

22. března 2010 v 20:07
V Srpnu. Ah, kdyby tak přijeli i sem. Chápejte. Green Day a AFI. Ah ano, ten Davey co mi právě visí nad postelí! Sice by to znamenalo čekání od rána u -nejspíš- O2areny ale o by mi bylo asi jedno. :D

Dneska jsem krásně zmizela ze školy po čtvrtý hodině, bylo mi naprosto špatně už od rána a už druhej den. Doufám že se to zítra nebude opakovat, protože máme tělocvik a to už bych se moc bála že mi něco je. A já emůžu bý nemocná, to prostě nejde.

A už máme lístky na fiXu :D "Dobrý den, my bysme chtěly lístky na Vypsanou Fixu. Kolikže? Jo, šest." "Devětset." "Naschledanou.." :D Nepamatuju se kolik jsme jich kupovaly minulej rok, ale stojí stejně a skoro vypadají stejně. Ha! A přijede Linka! A jde s náma aji Barunka s Vramou a její sestrou, týjo asi se těším :D A den předtím šmelináá!

A už jen 39 dní. Miluju ty chvylky kdy se na to všechno dostane řeč, jako třeba dneska, když vidím takovýto jak tam čekám a najednou tourbus ze kterého vyleze ta nádherná panenka na vysokých podpatcích s postavou, o které může spousta holek jen snít a v nejluxusnějším oblečení. Ááách.

Asi jdu spát. Na dnešek se mi spalo naprosto dokonale, sice jsem myslím měla nějakej divnej sen kterej vím, že si pamatuju a vím že jsem z něj hrozně zmatená, ale co konkrétně to bylo, nevím :D A tak dofuám že se mi bude zase takhle dokonale spát zas... Si pustím před spaním Louis Vuitton Body Bag a určitě bude.. :p :D <3Myšlenky zoufalých

17. května 2009 v 21:19
Šly jsme domů a měly jsme nápad.. asi nerealizovatelnej ale krásnej...
A já o tom u večeře přemýšlela a najendou mě napadlo tohle, tak jsme vzala tužku a papír a napsala to.. Musím říct že tohle se mi líbí, asi jedna z nejlepších věcí co jsem napsala, a jen za chvilku, před pár minutama.. Vážně to je jedna z věcí za kterou se nestydím, aspoň teď ne, to přijde:D

......

Bez doteku ciferníku
Jen tak proletět životem
Žádný problém, plno smíchu
Kamarád líh, je to jen sen

Daleko, jak jen to půjde
Utečeme cestou cest
Zapomenout na iluze
Imaginárním světem se nechat nést

Mít křídla díky ethanolu
Bdít a přitom věčně spát
Umírat a probouzet se
To je tam, kde byl nás měl každý rád

My a papíroví lidé z dálek
Budeme tam spolu stát
Ani nevíš jak srdce láme
Že tohle je jen pouhý mat

Jednou ale možná budou
Myšlenky si zase hrát
Zvednem se a rozejdem se
Tam kde už nikdy pro nás, nebudou hvězdy zapadat

I won´t let go..

16. května 2009 v 17:12

Včera ráno jsem se probudila a první věc co mě napadla byla..

4. května 2009 v 21:55
Co si vezmu na Mansona? :O

Sice nechápu Plešťu, která to řešila když jsme ještě neměly lístky(:D), ale on je to už jenom měsíc a já prostě vubec nevim :O Umřu..

Ten Manson nad postelí možná nebyl dobrej nápad :D

Sny, sny, sny.. kdyby byly aspoň růžový..

4. května 2009 v 21:52
Ve středu se mi splnil sen, v pátek a v sobotu taky.. a dneska se mi splnil zase *tired*.. Nevím jestli to mám brát jako dobrou věc nebo ne..

Nějak už mě to nebaví, to je tak že ráno vstanu, vzpomenu si O KOM se mi zdálo a pak celej den čekám, jestli ho jen uvidím, nebo se odehraje i to co v tom snu..

Pravdou zůstává, že zatím tady žádnej vrtulník větší než fotbalovej stadion s malým vrtulníkem na jeho vrtuli nepřistál.. :D

A ještě nudnější je, že se mi zdá o jednom a tom samým člověku pořád dokola.. teda kromě dnešku.. a v sobotu tam byl taky někdo jinej.. ale jinak je to pořád dokola..

já už nechci :D
potkáme se na psychiatrii, moji drazí :p

Proč se mi nemůže zdát třeba o... Ericovi? :D

*padá pod stůl a umírá*

15. dubna 2009 v 17:37
Mám tady jahody v čokoládě.
Jednou až budu velká budu jíst JENOM jahody v čokoládě.
A budu zlá, protože Eric se mě je snaží sežrat.
Jahody v čokoládě jsou ta nejlepší věc na světě. Až po mě samozřejmě.

Hádanka

14. dubna 2009 v 14:23
Jde pes. A jde kočka.
Pes udělá: víu! a kočka umře.
Otázka zní- kdo umřel?
a) pes
b) kočka
c) oba
d) ani jeden

Kdo to uhodne tak nedostane ani "diplomek", ani lízátko :D

A já pro správnou odpověď mám i vysvětlení, cha, na mě si jen tak nepřijdete :D

Já nevim proč, ale už i včera jsem dělala strašný blbosti a myslela naprosto nelogicky- jako teď mě napadla at hádanka, z ničeho nic:D.. Možná je to těma novejma práškama. Nebo tím že od včera neposlouchám nic jinýho než Dimmu borgir (Plešti myslím na to:D), nebo je to tou nemocí nebo tim že jsem v bytě zavřená dýl jak 24 hodin. Nebo tím že se mě zdálo o tom že mi napsal ten kterej mi neodepsal? :D A nebo tím že mě lidi budí v křesťanskou dobu.
Možná byhc už radši ani nic psát neměla, že prej ten předchozí článek byl chytrej, v tom případě to byl první a poslední chytrej článek :D:D

Já jsem fakt jaksi naprosto mimo, ani nevim co dělám..
A to jsem pila jenom čaj..

The absence of reality, reason and logic

13. dubna 2009 v 17:35
Nedávno jsem si zase přečetla několik článků jednoho nejmenovanýho člověka. Jen jsem seděla, hltala každý slovo a nechápala, jak někdo může něco takovýho napsat.
Fajn, možná to není žádnej zázrak, ale mě se ty články líbí, hodně líbí.

Jednou v zsv se nás učitelka zeptala, co bysme tady chtěli po sobě nechat.
Nějak jsem o téhle otázce trochu víc přemýšlela a došla k tomu že bych chtěla napsat knížku :D
Možná by to nebylo nijak těžký, ale chci napsat něco, co by někomu změnilo názor, nebo co by si někdo díky tomu uvědomil a přehodnotil spoustu věcí.

Jenže jsem to já :D Já, která když jsem psala někdy nějakou povídku, tak jsem se ke konci nedostala ani náhodou a s odstupem času nedokážu pochopit jak jsem podobnou blbost někdy mohla napsat..

Když nemám co dělat tak se odeberu do svýho imaginárního světa, kterej má myslim spousta lidí, ale pak když to chci hodit na papír tak to nejde, nějak to nedokážu uvěznit do písmenek.

A psát nějaký úvahy? Kolik jste u mě na blogu viděli úvah? chytrejch úvah v nichž by nebylo spoustu nesmysluplnejch keců? možná tu něco takovýho je, ale teď si nemůžu vzpomenout :D

Je tu jen jedna možnost a to vytáhnout můj sešit s různejma textama a básničkama?, jestli se jim tak dá říkat, a vylepšit je. I když pravda, je tam toho hodně málo :D A smysl v tom asi naleznu zase jenom já.

A teď mě tak napadá, k čemu je vlastně tenhle článek? Asi se nudím a snažím se něco napsat, něco chytřejšího než doposud.. :D

Taky mě napadlo, že bych mohla někdy napsat příběh o "zvrhlé holčičce úchylné na leopardí vzor s Craigem ve skříni a která má pět reálných a pět imaginárních kamarádek" :D Ovšem to by se nejdřív muselo něco začít dít.. Spíš já bych měla začít něco dělat..

Strašně mrhám časem.. Kdybych nebyla tak blbá tak každou volnou chvilku bych mohla sedět s kytarou a mohla bych konečně něco pořádnýho umět. Kdybych nebyla blbá a nerozmyslela jsem si ty bicí v září, mohla jsem teď sedět a mlátit paličkama do mejch bicích, který by mi rodiče snad i koupili. Kdyby se mi chtělo tak teď sedím a přemýšlím jak nejlíp napsat nějakej příběh..

Nevím, mohla bych dělat cokoli jinýho co by mě posunulo trochu dál, než jsem teď.

Ale šak, budeme mít trashmetalovou kapelu, někdo tam bude mlátit do hrnců, někdo bude pilníkem přejíždět struny kytary a já tam budu zvracet, takže co víc si přát :D:D:D:D

Řetězák od Plešti která ho prej má od Charlotte a ta od Takmari atd :D

29. března 2009 v 13:29
appleMáš rád(a) jablíčka? ou néé, je mám iaždej den na svačinku ve škole a je to kedr :X

Krásnej papírek..

20. března 2009 v 18:41
A je doma sluníčko moje :* :D

Ano, je vtipný když jdete do kenvela, za pultem stojí holohlavý pán v barevném oblečení a říká té paní vedle ať vynese smětí a zároveň tam stojíte vy s dvěma litrama v ruce a čekáte až budeme moct z toho obchod vypadnout :D A ještě jsem se aji stihla stavit pro chickenburger :*

Ale nijak mě to zase nedochází, je to papírek, leží mi tu na stole, je barevnej a krásnej, vedle v obláce leží ten Pleštin a jako co :D

Už se těším až pojedem nějakým busem do Brna, vykašlem se na školu, vemem s sebou nějakej starej deštník na kterej napíšem fuck stejně jako Wednesday a budem zevlit před vchodem a vystojíme si první řadu a když ne první tak druhou a pak umřem a pojedem domů :D

A když jsme u toho 3.6. tak si pamatuju na 3.6.2007:D Ano, bylo to vtipný.. V tu dobu kdy jsme neměly Mansona rády protože nadával na My Chem :D Ale to bylo před dvěma lety.. A teď.. :)

Ani 48 hodin nestačí :D

19. března 2009 v 20:50
Bylo mi nenápadně sděleno že mám taky napsat takej řetězák :D A já ráda, se nudim a chce se mi spát, tak aspoň takhle.. Fajn, tenhle řetězák neznám ale mělo by to bejt něco jako co tak normálně dělám každej den :D Já už si to nepamatuju, sem si to četla předevčirem, to už je dlouhá doba:D

Tak vstanu, ve všední den mě vzbudí v 6 sestřin budík, pak v 6:15 můj budík a pak v 7:30 máma :D O bíkendu vstanu až kolem devátý hodiny a zbytek dopoledne se jen flákám.

Ráno dělám věci po poředě všechny stějně, protože jinak bych v tom měla zmatek :D Nasnídám se, obleču, namaluju, vyčistím zuby, nachystám tašku do školy a zmizím.

Ve škole je většinou nuda, tak si kreslím po sešitech nebo se narxchlo ještě něco učím nebo opisuji úkoly :D A pak je oběd v jídelně, uhm yummy :-!

A po odpoledce nebo rovnou po obědě jdu někdy domů, jindy na mě čeká Plešťa a jindy azse čekám před školou já ji :D A když tam na sebe čeáme tak většinou projdeme město a nebo jdem určitou cestou.. šak víme že? :D
A když je víkend tak "ve dvě před školou" a pak tam, kam nás naše demence zavede:D

Doma sednu ke kompu, nebo k sešitu a učím se, ale to je výjmečný :D Někdy si čtu a v těch nejvýmečnějších situacích uklízím :D

A pak je večer, to taky sedím tady, pak zmizím do vany, pak jsem zase tady a asi v deset jdu spát..
Jinak bych ráno nebyla schopná vstát:D

No a pak? další den to samý, je to hrozný, si uvědomuju jak je to strašně stereotypní.. :/
Ale stejně, já tu budu aji zítra, aji pozítří, všechny soboty, neděle, svátky, na hromnice, o vánocích, o velikonocích, o prázdninách a jestli neumřu, budu tu žít až do smrti :D:D

Toš a pokračovat můžou Baruška, Pleštinka a sweeetinka :D:D jsem zlá, já vím :p

Ano, mám ráda horoskopy..

22. listopadu 2008 v 20:20 | Kvatka
Zvlášt ten na dnešek..

Nejlépe asi vyjdete se zvířaty nebo malými dětmi. Nemáte-li ani jedno, pak si zkuste popovídat s květinou nebo klikou u dveří.
milé že? :D:D:D

Dotazník

4. srpna 2008 v 20:56 | Kvatka
Greenei mě k tomu donutila! :D Já se nudila a měla jsem ho v komplu, našla jsem ho u Wex a gree mě donutila to sem dát, pff

Kdo si hraje..

27. července 2008 v 20:15 | Kvatka
..má pak většinou nějakej úraz :D
Hrála jsem si. Se psem. Na chatě. Běžela jsem. A?
Véu. křup. křup. Au.
Mám mírně vymknutý kotník :D Malinko. Ale bolí to jak čert. Takže jezdím po bytě na kolečkové židli. Teda.. koupelna je moc malá a v kuchyni je práh takže tyhle dvě místnosti vynechávám, v koupelně skáču :D A jestli to do zítřeka nepřestane bolet tak pojede na tý židli snad aji ven :D
A to jsem měla jít k babičce na oběd.. A vytapetovat jí kuchyň :X
Je to véu.
Ale tak co, aspoň na gilmorky přijde Plešťa k nám :D (a vyžre nám brambůrky, cháchachacháá!)
Na fotce Pleštiny conversky, vsadím se že budou za chvíli na všech blogískách jako emo véu :D

Finofilní dotazník

8. července 2008 v 13:38 | Kvatka
Tenhle dotazník mi tu leží od 2.9.2007 :D Tak jsem se rozhodla s tim trochu pohnout :D

Nový MS

15. června 2008 v 16:52 | Kvatka
Ehm, jelikož můj starje účet je jakejsi divnej a nejde se na něj přihlašovat a seká se tak jsem si založila novej *jokingly*. Zatím na něm pracuju, ale případně si mě přidejte do přátel :)

Já jsem si vzpomělááá!

6. června 2008 v 21:48 | Kvatka
Jak jsem psala že jsem šla spát za poslední rok nejpozdějí ve středu, je to blbost.. Já zapoměla na silvestr a koncert HIM :D A když bylo v úterý 3.6. tak se do toho vlastně počítá aji koncert My Chem :D
A víte co? Já se nudím! Protože už mám dobaleno :D Krom kartáčku na zuby :D
A víte co ještě? strávit si den doma nic neděláním je skvělý..
 
 

Reklama