Lost thoughts

Pink dreams in blue and purple.

14. června 2010 v 20:08
Napadlo mě, že by bylo fajn nenapsat za celý červen ani jeden článek. Ale nechce se mi.

Stejně jako se mi nechce učit se zeměpis a hlavně chemii na středu. A pak už žádné písemky. Ach, krásný pocit. Měla bych konečně vymyslet, jak využít čas ve škole, protože spaní je moc nápadné.

Napsala bych toho asi i mnohem víc, ale když jsem nemakala celej rok, musím to dohnat teď. Aspoň chemii, bylo by dobré vědět co to jsou alkany.

A pak další neprospaná noc, zítra žádné kafe a 400 metrů behu na známky, pokud nebude pršet.

The Founder´s day. Poslední díl VD. Jen spousta slov, potřebuju moje pocity a myšlenky co se mi hromadily v hlavě během sledování někam vykecat. Jo, a je to spoiler.

14. května 2010 v 20:54
Čekala jsem týden na poslední díl Vampire Diaries. Týden jsem umírala nedočkavostí a posledních pár dní nedočkavostí ještě větší, po tom, co jsem viděla některé trailery. A zvlášť dnes, přišla jsem ze školy a našla jsem díl ke stažení. Hodinu jsem čekala než se stáhne a pak jsem se přemohla a odložila to na další dvě hodiny, které jsem strávila u Plešti- tohle neberu jako něco špatného :D.

Nuda.

11. května 2010 v 19:31
Velká. Poslední týden- skoro už dva- přesněji 11 dní, sedím doma- většinou, když nepočítám pátek a tak- a nudím se.
Takže sjíždím hvězdný války. A The Vampire Diaries. VD pořád dokola. Né že by to bylo zas tak moc zábavný, ale popravdě sjíždím hlavně ty části s Damonem. :D Achh. Zvlášť ty shirtless :D. A nemůžu se dočkat posledního dílu, co jsem viděla ukázky tak pak zbylé ty dva tři měsíce zešílím než začnou vysílat druhou řadu.
A taky nad vším moc přemýšlím. Přišla jsem na chyby ve StarWars.
Padmé, matka Leiy a Luka, zemře ve třetím díle. V šestém se ale Luke ptá Leiy, na její matku a ona mu odpovídá, že si pamatuje jen obrazy a tak, protože zemřela když Leia byla malá. To nedává smysl!:D
Nebo- V prvních třech dílech je mistem Obi-Vana Qui-Gon. V těch posledních třech ale Obi-Van říká, že jeho mistrem byl Yoda.
A pak konec. Musela jsem to vidět už předtím, když jsem se posldně na SW dívala, ale asi mi to nějak nedošlo. Pamatuju si, když jsem byla malá a dávali IV, V a VI v televizi a na koneci mě hrozně zaujalo, když zemřel Darth Vader a pak se tam objevil spolu s Yodou a Benem. Byl bez masky a bez toho "právě jsem vstal z hrobu a jsem trochu bílý" obličeje. A pamatuju si jak vypadal. Jen místo něj tam byl Anakin - Hayden Christensen - ze třetího dílu. A ono je to sice hezký vidět zase toho hezkýho Anakina na konci Star Wars, ale chudák ten, co tam byl předtím. :D A na youtube to hezky všechno je.
Moc přemýšlím. :D A mám drát v zarytej do dásně. Už zase. :D
A zítra jdu na oční.
A konečně v prostějové dávají I love you Phillip Morris. Musím sehnat někoho kdo půjde semnou. :D
S Green Day přijedou Billy Talent. Mrzí mě, že to nejsou AFI, ale mohlo být hůř a mohli tam nastrčit nějakou českou kapelu. A Talenty nemám zase tak nerada takže je ráda uvidím. :D
Jdu se nudit dál.

Thanks god for photoshop

27. dubna 2010 v 21:40
Tahle situace se mi ani trochu nelíbí. Vnitřně šílím, naprosto.

Ani jsem si nsihla přečíst výpočty pH, ani Zeyera a ani nemám úkol do Angličtiny. Fuck.
Sehnat v Prostějově Hello Kitty je taky šílenství. A tam kde ji měli minule, není.
Nejde mi vytrhat obočí. Mám v pokoji bordel a nestíhám to uklidit. Internet se seká. Z Farmville šílím. Z celého Facebooku ještě víc. Nemám žádnou normální fotku. A nevím jak za 57 hodin a 42 minut stihnu mít úplně všechno. Za 57 hodin a 42 minut máme v plánu nasednout do auta. Nevím jestli se smát nebo brečet. Je mi špatně. Nemám nic. Ale já to zvládnu. Když jsem dnes zvládla tělocvik, kdy nás vyhnli ven kde nebylo zrovna nejtepleji a foukal vítr a běhala jsem, tak to zvládnu. Jdu si přečíst těch pár stránek s názvem "rozum" ve filosofii. A nebo radši ne a půjdu rovnou spát.

The fight is done, the war is won

26. dubna 2010 v 20:28
Nestíhám. Vůbec nic.

Dnes jsem konečně odeslala ten dárek k vánocům, ze kterého se stal dárek k velikonocům a i tak je moc pozdě :D

Potřebovala bych si udělat generálku na pátek. Zajímalo by mě totiž, jak vstanu tak v pět ráno abych si nalepila řasy, nakreslila leopardí oči, umyla vlasy, protože umýt si je večer předtím tak ráno rozhodně nebudou vypadat jak bych chtěla. Taky ještě potřebuju vymyslet verzi kdyby byla opravdu moc velká zima. Trefte mě za to někdo prosím. Beru to moc vážně.

Ještě potřebuju ten dárek došmelit. Hahaha. By mě zajímalo jak :D. Já už se teď sama sobě budu jenom smát.

V pátek byla šmelina. V sobotu Den Země. V neděli jsem byla na chatě a umírala kvůli babiččinejm kytičkám. Dneska to bylo ve škole šílený. A zítra bude taky. A máme tělocvik. A skákání výšky. Hahaha. A víte kde budu přesně za čtyři dny? Hahaha. Že já to pořád všude musím cpát. Nudím se, tím to bude.

Asi jdu radši spát. A číst si. Jsem byla po dlouhý době v knihovně. Asi po čtyřech letech. Ale né že bych z toho byla nějak odvařená. Třeba se tu objevím zase zítra. A včera tu bylo jen 13 lidí. To mě těší. Rozhodně lepší než 21.

Sedm.

23. dubna 2010 v 15:21
Za chvilku zmizím odbarvit si zase vlasy, na to místo, které je ode mě šest minut, když jdete pomalu.

Tenhle týden byl naprosto skvělej. V pondělí jsem si udělala volno, v úterý jsem kvůli zubaři byla ve škole jen na první dvě hodiny. Ve středu se to nějak přežilo, včera byly přijímačky na naší škole, takže nás vyhnali do kina, v deset jsme končili a ještě jsem ve městě koupila nové řasy s kamínky <3. Mamince se moc líbí :D. A dneška jsem se bála nejvíc, z důvodu dvou biologíí a dvou češtin. Biologie se přežila, čeština taky, se sluchátkama na uších a fixama v ruce :D. Teď jsem hezky doma, na večer se plánuje "šmelina", zítra Den Země na náměstí, i když nevim jak vstaneme a jak budu schopná jít dopoledne ven:D.

Napsala bych toho víc, ale mé drahé čekají, až přijdu a teď mě nic moc nenapadá. Jen jsem si potřebovala zkrátit tu chvilku, než budu moct vyjít a radši budu psát bezvýznamné věci sem, než abych to psala na facebook. A klidně každých pět minut.

A taky jsem ve středu byla ehm upozorněna, že moje seminárka je "nedostačující". Ale dnes jsem byla pochválena za Powerpointovou verzi:D. A mě je to stejně jedno. Asi jako žabí stehýnka, které vyplňovaly jednu hodinu naší češtiny a je to to jediné co si z toho pamatuju.

Brzo se sem zase vrátím. Blonďatější a vystresovanější. Už jen týden.


Nemáme borůvkovou activii.

19. dubna 2010 v 16:29
A ani žádnou jinou activii. Takže jsem si musela vzít jahodovou jogobellu. Jak takhle napíšu tu seminárku, nevím. A zvlášť když je už půl páté. Haha.

Třináct.

17. dubna 2010 v 13:00
Hmm tak už naprosto vím co udělat s mými vlasy. Se střihem jsem začala dneska, pak se na to znova hodí blond a pak.. nevím jestli si objednat z netu barvu nebo jít ke kadeřnici. To se ještě pořeší. A hlavně nevím - fialová nebo růžová? A hlavně kterej ostín. Nejradši bych Flamingo pink nebo Rose red nebo Plum.

Venku je naprosto brutálně slunečno. A moje sluneční brýle jsou rozbitý.

Už nepropadám ze zeměpisu. Písemku jsem si nádherně dala za 1 a 2, z té druhé části skoro všichni dostávali za pět ale já jsem prostě chytrá a ještě teď byh vm byla schopná vyjmenovat všechny celky, oblasti, subprovincie a provincie české republiky. Doufám ovšem, že už to nikdy nebudu potřebovat.

Maminka nadšená ze třídních schůzek mě hned vytáhla do města. Obchody se začínají zaplňovat botami na podpatku a s malými platformami. Jedny takový musim mít. Leopardí, nejlépe. Taky se můj šatník obohatil a oranžovočerné návleky na ruce, fialové silonkové legíny a černé kalhoty s šedým leopardím vzorem. Ještě v blízké době potřebuju zajít do Takka koupit si trička Hello Kitty.

Sepisuju si seznam věcí, co si musím vzít s sebou 30.4. Zatím dělám ten, kterej zrealizuji, pokud pojedem autem, což je i pravděpodobnější možnost. Pokud bychom jeli vlakem, budu muset spoustu věcí vyškrtat, ale bude to opravdu těžké rozhodnutí co s sebou vzít a co ne. Celá záležitost s tímto dnem mi až nebezpečně leze na mozek. A popadá mě divný stav, protože se bojím, že nestihnu udělat s vlasy to, co potřebuju.
A musím se naučit kreslit leopardí vzor na oční víčka. Přinejhorším to za mě udělá Pleštinka.

Pravděpodobně si teď asi půjdu pustit StarWars. Konečně se mi tento týden dostaly do ruky, byla jsem ovšem zaneprázdněna nepropadáním, že mi ještě teď leží tam, kam jsem je položila.
A asi budu šít. Potřebuju toho uší, zašít, přišít, došít a přešít tolik.. Jen se mi do toho nikdy nechce a dneska je takovej fajn den na šití tak se do toho jdu pustit..

Jeffree vs. Jeffree

19. března 2010 v 21:47
Tak mě teď napadlo- kdy jsem naposledy šla v pátek takhle brzo spát jako půjdu teď? Nebo spíš kdy jsem posledně šla v pátek spát?:D

Design dodělanej, Beauty Killer album poslechnutý skoro třikrát po sobě, jen borůvky sklidím a mizím :)

"Tělíčka ústřic zbavíme vousu.."

19. března 2010 v 19:29
Fajn, řikám si že bych mohla vymyslet něco na zítřejší oběd ať pořád nejíme jen kuřecí řízek a kuřecí přírodní řízek a kuřecí přírodní řízek s jinym druhem koření. (a to že to hledám, neznamená, že budu vařit.) Tak vemu kuchařky co doma máme a už to nikdy neudělám.

Vejce plněné humří majonézou.
Mufloní kýta dušená s hruškami.
Husí krev na cibulce.
Kůzle pečené.
Srnčí stejky s banány.
Smažený telecí mozek.

Asi půjdu zítra koupit muflona a humra a všichni jste pozvaní.I wish there was someone with nothing to say

14. března 2010 v 19:25
Ani nějak nemám pořádně co napsat, jen se nudím, dějepis se mi učit nechce, mluvnici už vůbec ne. Nikde se nic neděje, jen čekám až Pleštince vyrostou čtyřlístky, abych je mohla sklidit. Už jen 47 dní. Do té doby si musím odbarvit vlasy, podbarvit vlasy, pak ještě jednou vytáhnout tu světlou na světleší a pak se uvidí. Třeba se rozhodnu pro růžovou, pro můj sen. Hm, co já vím. Konečně mám tričko v barvě borůvek. Moje sbírka fialových věcí se rozrůstá. A těch růžových taky. Moje sestřička mi věnovala plakát AFI, který vyměnila s kamarádkou za něco jinýho. Brzo mi hezky budou viset nad postelí a budu krásně usínat s Daveym v blízkosti. Ale stejně si ten jejich velkej plakát koupíím.

Všechno utíká tak jak to bylo plánovaný. První březnovej týdej jsme měli prázdniny, jejich první polovina utekla pomalu, druhá rychle. Teď máme polovinu března a za chvíli bude konec. A pak už jen majáles, Jeffree, maturity, KISS a Deathstars, výlet, prázdniny. Letos to bude všechno naprosto dokonalý, věřím v to už kvůli těm koncetům, kvůli mému nejdražšímu a kvůli všemu co se děje od začátku roku. Pociťuju naprostou volnost posledních pár týdnů, z jedné strany se bojím že brzo zkončí, z druhé si ji naprosto užívám. Nechápu to, že se učím jak zblázněná a pak dostanu za čtyři, ale každý odpoledne a hlavně v pátek mě to všechno přestane zajímat.

Taky jsem se vrátila zpátky k mýmu deníku. Tohle období musí být zaznamenáno i přes všechnu mou zmatnost, a když to nemůžu a asi ani nechci psát sem, deník je naprosto dokonalá volba. A taky moje sbírka Hello Kitty se rozrůstá. Už mám placku, nášivku (a jako bonus k tomu rifle, na kterých je našitá, bohužel, není mi šest, takže se do těch riflí nevlezu) a minulej pátek jsem si koupila v HMku taštičku na šmínky:D Růžovou. Tak mě napadá, musím si Hello Kitty vytisknout a nalepit si ji někam sem do pokoje. A maminka mi dneska odmítla koupit do pokoje koberec se silnicemi a ani ten s Medvídkem Pů a Tygříkem.

Moje levá modrá gláda je naprosto odrovnaná. Má díru z vrchu, není děravá skrz, pod ní je ještě nějaká jedna vrstva, ale myslím že tam už dlouho nebude. A její porážka je tak prasklá, že je to až k smíchu. Nevím jak se to stalo, nepochopitelný. Ale stále je nosím, budou moje nejmilovanější vždycky.

Asi nestíhám a po dnešní noci, kdy jsem se po dvou týdnech konečně pořádně vyspala, i přes to že jsem byla vzbuzena, půjdu spát zas pozdě a vstávat zas brzo. Musím si umýt vlasy, naučit se a hlavně se odsud odthnout. Vypnout Deathstars, internet, icq. A vyhrát boj o koupelnu.

Je mi špatně.

23. února 2010 v 20:37
Před 22 minutami uveřejnil Jeffree jeho další koncert. Paris, France. 5.5.2010.

Jestli si turné chystá prodloužit daleko daleko do května, mohlo by to být až moc blízko víkendu 22.,23.5. a to by nebylo dobrý. Ale rozhodně by Jeffree vyhrál, jak nad Deathstars, tak nad Kiss.
Kiss vidět nemusím, ale co když brzo umřou, chm? A DS jsem prošvihla jednou a podruhý by to bylo taky dost smutný, ale když on je to Jeffree.

Jenže to by nejdřív musel uveřejnit datum kdy přijede. Jsem moc nervózní a že já na ten facebook vůbec lezla. Krásně jsem se začala učit chemii, pak se podívám tam a všechno je to v háji. To čekání na uveřejnění data koncertu tady se moc prodlužuje. A zvlášť se bojím že nakonec nic nebude. Nebo že se něco pokazí.

Jen mám divný pocit z předkapely, která hraje na doposud všech uveřejněných koncertech. Nevím co si o ní myslet, jmenujou se Brokencyde a poprvé co jsem je slyšela, nezdáli se mi. Teď mi tu hrajou a ten "rap" se mi vůbec nelíbí. Ani ti týpci se mi nezdají a ta hudba je taky podivná. Od Jeffreeho moc daleko.

Po UK s Jeffreem jezdí nejen Brokencyde, ale i Blood on the Dance Floor, zmiňovala jsem je už nedávno v nějakém článku. Ty bych tady viděla určitě radši.

A taky by mě zajímalo jak vydržím poslouchat několik hodin hudbu hodně hodně elektrickou. Jeffree samotný mi nevadí, ten zbytek, zvlášť když ta hudba bude řvát hodně.. Možná poslední den kdy budu moct přemýšlet, potom budu mít mozek tak vymytej že ani nebudu vědět kde bydlím.

Fajn, jdu se pokusit vyhnat z hlavy myšlenky na tohle všechno, tu písemku musim napsat dobře. A ještě se musím naučit tu blbou básničku.

Ať žijou kamínky.

"I´m in your every dream, so love me if you dare" - I dare.

19. února 2010 v 21:14
Chytla jsem nádhernou rýmu díky které jsem ale dneska hezky zůstala doma. Jsem mohla i včera ale to bych pak toho měla moc na dopisování a v ivt by mi nikdo neradil :D A chemie se mi učit nechtěla na dnešek. Kdyby se mi to ve středu neznechutilo, když jsem byla vyvolaná a teď propadám, asi bych i šla.

Ale náhodou dopoledne bylo fajn, chvíli jsem se dívala ráno na hokej, ale ani jeden z gólů jsem neviděla protože když dali Rusové, měla jsem to přeplý na pohádkách a když dali slováci tak už jsem seděla tady protože mě to nebavilo.

Hrála jsem hezky Robina Hooda, jednu takovou počítačovou hru, kterou když jsem hrávala kdysi tak jsem se nikdy nedostala dál než přes první misi. A teď jsem už vcelku daleko, jenže v týhle misi nemůžu zabít jedinýho vojáka. Když jo, mise zkončí a můsim ji hrát od znova. A já jsem zvyklá pozabíjet všude všechny. A taky nevim jak to udělat abych ty vojáky jen omráčila. Jednou když s nima bojuju tak umřou, podruhý jsou jen omráčení. Divný.

A ještě týden a je březen. Březen = prázdniny = jaro = hloučela = brzo duben = ani nevíte jak moc doufám že Jeffreeho koncert.

A teď večer jsem nevěděla co dělat a proto tu je Jeffree v dalších několika podobách. Asi si to dám i na plochu protože nikdy nevím, jakou fotku si tam mám hodit. Kdyby těch fotek neměl aspoň tolik.

A aby ten článek aspoň o něčem byl.. Jeffree opět obarvil svoje psy. "Diva and Ice Cream look" když ho budu citovat. Myslím, že chci být Jeffreeho psem. Taky prodává nějaké svoje věci- jako kabelky a náramky, náhrdelníky a tal- na eBay. Taky už jsou k prodeji lístky na UK tour. A na youtube je jeho nová písnička Blush.
Shut your mouth & lets just try to make you look more beautiful

Pink dreams

6. ledna 2010 v 21:25
A manželce to stejně nejvíc sluší v růžový <3

Jeffree koupil tatínkovi k vánocům auto. Nejdřív jsem myslela že jako hračku auto, ale pak mito přišlo trochu divný.

22. prosince 2009 v 13:35
Už asi týden mi roste vpravo dole zub. Bolí to nejvíc jak může takže se dopuju práškama, který stejně moc nepomahaj, ale bez nich je to ještě horší, jsem skoo furt doma a nemůžu skoro ani jíst a skoro ani pít.

Ta dokonalá úžasná růžová kytara už ani na tom netu sakra není, takže bych o tom měla informovat ježíška, že i peníze budou zbytečný protože jinou než tuhle nebo šipku nechci.

Taky za celej ten týden, co jsem byla doma, jsem pořád spala, a když jsem nespala, byla jsem o devětset let zpátky v Sherwoodských lesích, dívala se na Robina Hooda a nehodlám s tím přestat. Momentálně si stahuju druhou sérii. Mimochodem, všechny díly v češtině budou dávat od 2.1.2010 každou sobotu na čt1. Jsem neskonale šťastná.

Prolezla jsem televizní program a vypsala si na svátky všechny pohádky a filmy, na který se budu dívat. Dá se říct že budu čtyři dny sedět od rána do večera u televize.

Dneska má být vánoční šmelina. Měla bych mít dárky pro všechny mé drahé. A mám snad? Nápověda: Ne. Takže ještě teď odpoledne jdu znovu všude možně do města. Stejně jako jsem byla včera celý odpoledne. Ano, těším se. Doufám že už vím co komu.

V sobotu jsme měli věneček, nebo taky závěrečnou kolonu, co já vím jak tomu říkáte. Bylo to fajn a dostala jsem takovou nádhernou žabičku. Milé.

35,6% z S2E1, rychlost stahování kolem 20kB/s. Jsem šťastná a asi se odeberu žehlit, nebo uklízet. Tak ať vás provází síla.

Popadaly mi skoro všechny plakáty ze zdi. Izolepa prostě na tapetě nedrží. Grrr.

12. prosince 2009 v 19:42
:D
Červenec (1)
Srpen (2)
Září (1)
Říjen (1)
Listopad (2)

Kde jsou ty časy, kdy jsem měla za měsíc na blogu třicet článků :D Ale ještě to není tak špatný, zatím se aspoň v každým měsící jeden článek objeví. Tipuju Prosinec na dva, budou prázdniny a myslím, že nudou budu dokonce i psát sem :D

Dneska už dokonce i sněžilo, pro tohle město je to celkem zázrak, ale ono sněžilo tak že spadlo pár vloček a konec :D Takže jako každej rok, mě už to ani pomalu nevadí, teď mi začíná spíš lízt na mozek škola a takovýto "budou vánoce *nejšťastnější výraz na světě*".

Jediný co mě fakt jakože zajímá jsou prázdniny. A silvestr což znamená možná i dvě šmeliny. Jupí. A taky možná pár tisícovek jako příspěvek na růžovou kytaru Hello Kitty, kterou má i Jeffree, což jsem zjistila až potom, co jsem si ji zamilovala a tak ji miluju ještě víc :D
A právě zjišťuju že jeho fotku s touhle kytarou musim mít v kompu dvakrát, protože vím že jsem tu měla fotku kde měl tu kytaru na pravý straně a né levý. Jenže tu fotku zas teď nemůžu najít.

Taneční mi zkončily, za týden touhle dobou budu tančit někde na věnečku, šaty jsem si koupila včerá a jsem ščastná. Taky potřebuju tenhle týden doposhánět dárky, těší mě představa že někdo by mohl aji mít radost tak přemýšlim co, abych nekoupila jen nákou strašnou blbost..

Už víc jak týden jsem pořádně nespala, bolí mě záda a ty kruhy pod očima nejdou zakrýt už vůbec ničím. Zítra plánuju spát tak dlouho, dokud mi z toho nebude špatně ale myslím že tenhle týden se to zas vrátí tam kde to bylo. Proč? Ééh, jo, myslím že se musim učit. A pak to všechno má za následek to, že ve škole jsem naprosto nepoužitelná, usínám, jakože fakt usínám. Takovýto jak vždycky říkám, jak jsem hrozně unavená není nic proti tomuhle. Ani kafe nepomáhá, je to špatný.

Nebudu sem psát dlouhý romány, i když teď bych na to možná měla i náladu, radši se půjdu podívat na fejsbuk, jestli se nestalo něco novýho, jsem na tom závislá jako nikdy na ničem. Ale tak, Jeffre tam chodí taky..

wow wow

16. října 2009 v 15:42
Už zas tak nějak nevím co. A když píšu sem, je to už fakt špatný.

Chystám se do tanečních, snad to postíhám, i když měla bych, celej den jsem doma. Stejně jako včera. Nebylo mi fajn a tak jsem skoro celý ty dva dny spala. A dneska jsem šmelila dárek pro Pleštinku. Zejtra je zase šmelina, tentokrát ve sklepě kterej jsme šmelili náký poslední dva týdny nebo jak dlouho. Bude to doufám další brutální Pleštinčina šmelina. Jako každá. Jako třeba kdysi když jsme měli jít stezku odvahy a já se hrozně bála a přála jsem si aby pršelo abysme nemohli jít ven a ono pršelo a já byla štasná :D:D a už je 15:36 tak bych se měla pomalu oblíct. Pchá nuda. Bych si pučila ty Pleštinčiny jedny krásný šaty co má, jenže když ona bydlí moc daleko. Nebo spíš- na tuhle zimu je to moc daleko. A celej den dneska poslouchám Deathstars. A asi aji budu celej další týden. Into Darkness je už jen za 9 dní! (proč když se řekne 9 vzpomenu si na Pleštu? :D) Ááá asi umřu. Je tady hrozná zima. To bude tím že se nehejbu a jen tak tady sedim. To za chvilku mě bude pěkně vedro až začnem tančit čardáš, chacha. Mám už jen 20 minut. A pak nebudu stíhat, už to vidím. Tak mě napadá, vždyt já ani nevím, jak a kdy a kdy zpátky jedem do tý Prahy :D:D Ale tak času dost, máme týden.. Já se jdu oblíct. Hned. už jen 19minut. :D

I know this seems so wrong..

27. srpna 2009 v 17:02
Právě teď zase nějak nevím co dělat a tak vám sem jdu napsat pár blbejch řádků a hodit počet srpnových článků na krásný počet "2". Kdoví totiž, jak to semnou bude v září.

Budu si muset co nejdřív z mého milovaného počítače něco málo přesunout na notebook, tatínek totiž můj milovaný počítač odveze kamsi s ním něco pořešit tak na měsíc. Nechce se mi a nevím, jak přesunu tu hromadu hudby a kdyby jen hudbu.. Budu donucena si přesunout jen něco málo. A to už teď přes víkend. Smutné.

Zítra mi kočí brigáda, jsem ráda, celkem mě to unavovalo. Ale bavilo mě to, možná příští rok zas, jestli se nenajde něco lepšího.

O víkendu jsem jela navštívit moji drahou Sweet do Opavy, tak ráda jsem jí zas viděla :) Byla jsem tam jen přes jednu noc ale byl to krásnej výlet a Opava je hrozně nádherná :) A Anežka má hrozně krásné kočky (konečně jsem je viděla :D) a pejska co vypadá jako ovečka :D

Minulej pátek Apollo, zítra asi zase, není to nic dokonalého ale co tady v Prostějově jinak chcete dělat :D

A mám zas nové vlasy, musím jít přeci do školy upravená a né jako zemědělec co došel do města :D

Tak mě tak napadá, že bych si mohla jít vytisknout ty papíry do školy co jsme měli mít už minulej rok :D Jenže ono je to na druhým počítači a tam mě nefunguje klávesnice :/ Teď už sice tady baterky mám ale mě se nechce :D A ani nevím jesli jde tiskárna..

Taky už konečně bude víkend, snad nebudu muset vstávat v 7, protože asi ani nikam nepojedu a ani v 8 protože nejdu na brigádu a a ni v 9 protože cokoli a budu se moct konečně po dvou týdnech vyspat.. Doufejme :D Jsem totiž hrozně unavená poslední dobou..

Jdu se najíst a pak možná šít nebo hrát na kejtru, pokud mi Plešťa nenapíše, jsme jí psala před dvěma hodinama, stavovala se u ní doma a tam mrtvo.. I když to je vlastně normální stav :D:D Jé hele už píše :D

Tak asi v září zas tady, pokud se nestane něco, co vám budu chtít sdělit :D Jakože nestane..

Heh

12. dubna 2009 v 11:06
No a právě jsem zapoměla všechno co jsem vám chtěla napsat..

Do háje

9. dubna 2009 v 21:31
koho doprdele zajímá kolik je v jaký rubrice článků a před jak dlouho dobou byl článek zveřejněn?
 
 

Reklama