Not Perfect Life

Vains of Jenna v Praze?

29. května 2010 v 9:56
Jo. Za 26 dní. Haha. Vzhledem k tomu, že do Prahy jedu za 31 dní je to trochu nereálné.

Fotky z Jeffreeho klipu Beauty Killer, který snad někdy v blízké době vypustí do světa?
Nejdřív jsem se lekla, ale pak.. Vzhledem k tomu, že jeho vlasy jsou moc krátké, tohle je paruka. Ale i kdyby nebyla, bylo by mi to jedno. Vypadá jako nějaká dokonalá panenka Barbie.
Fotka je z jeho background na profilu na twitteru.
Jeffree

Ospinkaná.

17. května 2010 v 20:04
Už mi nevychází čtyřka ze ZSV a z dějepisu taky ne, možná malinko, haha, jsem to šikovná. :D

Na zítra bych se měla učit vodstvo, národní parky a takový věci do zeměpisu. Zatím jsem si maximálně vytiskla čtyři papíry takovejchle věcí, ale že bych si je četla...
Místo toho stahuju fotka Salvatora staršího a přemáhám se nepustit si pátý díl. Sleduju to zase hezky od začátku a z nedostatku času jsem od včera stihla jen čtyři díly.

A jsem nevyspaná. A ta půlhodina spánku odpoledne mi moc nepomohla.

Sestřička mi věnovala plakát Vampire Diaries. Takže mi Damon bude hezky viset na zdi, jestli tam ovšem nechám ten sladký páreček, uvidím. A Damon na té fotce vypadá tááák... šukézně.

Je teprve pondělí a už mi všechno zase leze na mozek. Potřebovala bych den volna, ale z důvodu mých jednodenních, případně jednohodinových, absencí (z důvodu doktorů, samozřejmě. :D) za poslední dva týdny to asi nebude dobrý nápad.

Asi se jdu naučit ten zeměpis. A něco jako komentáře po mě prosím teď nechtějte, až budu mít čas, sednu si sem a všem napíšu a odepíšu.

To Barushka: v blízký době se snad objevím na icq, vždycky když jsem tady, tak většinou jen udělat to co potřebuju a na icq se radši ani nepřihlašuju, protože by mi to vzalo moc času. Kdyžtak, přijedeš ve čtvrtek? :)

Proč na facebooku není skupina "I´m sorry but I´m perfect!"?

4. května 2010 v 19:49
Argh. Jsem naprosto sick z celýho facebooku.
A to jsem tu jen na pár minut.
Omlouvám se, na komentáře, vzkazy a cokoli jiného odepíšu jindy.

Je v Praze.

29. dubna 2010 v 17:25
jeffree
Já ho chci vzít ven, prosím! :D Fajn. Za 17 hodin, ani to ne, budeme ve stejném městě. Hm, to asi bydlí v hotelu že? Hilton, třeba? Ach, jak já bych tam jela už dnes!

Chtěla jsem napsat smysluplný článek. Nejde to. Snažm se chystat si věci na zítra. Nejde to. Za chvíli odcházím do kytary. Třeba přijdu na jiný myšlenky. Zatím nejde ani tohle.

Snědla jsem borůvkovej jogurt. Nepomohl. Hmm, za dvanáct hodin vstávám. Jak já se těším. Ach. A tohle je asi konec článku. Vážně nic lepšího nedokážu napsat.

Možná leda to, že dnes se moje tričko a kecky k sobě hodí. Jsou růžové. Stejně jako celý zítřejší den. Můj plán oblečení číslo dva - růžový.


Seminární práce hotová.

19. dubna 2010 v 21:24
Začala jsem ji dělat asi před čtyřmi měsíci. Před měsícem jsme ji měli odevzdávat, teď máme ještě poslední termín odevzdání. A už mi z té angličtiny hrabe, celý jsem to překládala z anglickejch stránek, protože v češtině tu skoro nic není. A jestli mi bude řečeno že tam skoro nic není, že je toho málo tak budu hodně, hodně vypraplená.

Zítra jdu do školy na první dvě hodiny. Protože pak se jde k zubařce, z toho nejsem nějak moc odvařená, ale přijdu tak aspoň o ty šílené dvě hodiny tělocviku. A zvlášť začíná být teplo = chodí se ven = běhání =nedýchám = je jaro a všechno kvete => alergie = moje smrt.

Včera jsem byla na Alence. S Pleštinkou v Olomouci, šli jsme na ni v angličtině s titulkama. Půjčila jsem si maminčiny brýle a bez nic hasi nevím co bych dělala, potřebuju na oční, co nejdřív. :D
A film? Líbil se mi. Teď mám spíš pocit, jako bych tam ani nebyla a zdálo se mi to. Ale fakt z toho mám pozitivní pocit, líbí se mi, jak všechny ty hrané postavy vypadají tak kresleně, jejich kostýmy a líčení jsou dokonalé. Ani Alenka mi nevadila i když se mi předtím moc nezdála. Neřeknu o tom nic na úrovni, protože to potřebuju vidět ještě jednou a pořádně si to zažrat do hlavy.

A už jen jedenáct dní. Potřebuju si odbarvit hlavu. A potřebuju udělat ten dárek pro Jeffa. Asi už vím co. Bude to jen možná tochu náročné, ale mě je to jedno. Pro Jeffreeho všechno.

Jdu spát. Seminárka mě zmohla.

Moje "jdu spát v pátek" je asi naprosto přeorganizované na "jdu spát v sobotu"

20. března 2010 v 9:31
Smrdí tu popcorn a já spala asi sedm hodin. Dvě hodiny jsem ležela v posteli a zkoušela usnout, povedlo se mi to až někdy po půlnoci a pak mě slunko vzbudilo o půl osmé. Vstávat takhle brzo a chodit na internet je naprosto zbytečné. Na Facebooku je maximálně pět novejch věcí protože zbytek jsem si přečetla večer, rýže ještě není vyrostlá, protože jsem si říkala "dám tam něco co roste 12 hodin, přece nebudu chodit v devět na internet, to budu ještě spát!". Stihla jsem si za tu dobu uklidit pokoj, nasnídat se bebesušenek, zpaměti odříkat Get Away With Murder, stáhnout Jeffreeho nové live fotky, popovídat si se sestřičkou, hrát si se psem a dívat se na televizi. A teď už není co dělat takže jsem tady a píšu další zbytečnej článek jenom proto že se nudím. A to jsem dneska chtěla šít ale teď dá se říct ještě spím takže to nepřipadá v úvahu. Zbytečně bych zlomila další jehlu. Asi si půjdu uvařit kafe,sežrat tu dokonalou čokoládu s mléčným krémem a opakovat si texty. Už jen 41 dní. A dneska je předposlední díl Robina první série. To je ten kdy Marian umře ale v příštím díle se zas probudí :D Ah a za týden je tu Vypsaná fiXa. Jo a Jeffree si koupil silikonový vycpávky na zadek, já ho fakt miluju:D

He´s queen of a club scene

10. února 2010 v 20:54
Snažím se co nejvíc oddálit učení zeměpisu. Teď jen přemejšlím kam sem mám dát ten leopardí vzor. Ode dneška ho mám i na nehtech :D Vrau.

Gisborne, ukliď po sobě ten nepořádek!

6. ledna 2010 v 20:29
Stávají se divný věci. Celej den od rána jim jen bebe sušenky, jogurty a ovoce. Krom oběda ovšem. A taky čokoládu. Ale já nikdy nejim zdravě, asi jen nějaký divný období.

Kažou sobotu od 15:20 dávaj na čt1 Robina Hooda. Ah, a je to 26 dílů, což znamená že každou sobotu až do skoro konce června jsem v tuto dobu zaneprázdněná a nevynechám ANI JEDEN díl. Tečka. Sice momentálně sjíždím už i třetí sérii, kterou stahuju, ale to je věc nepodstatná. Jako správný fanatik Hooda tam budu sedět i kdybych nechtěla.

V pondělí se asi po měsíci zas ukážu ve škole. Nechce se mi tam, bude to nuda, budu se muset učit a hlavně to všechno budu muset dohnat a budou se uzavírat známky a bude to nuda. Kdyby se tam aspoň něco pořádnýho dělo. Ale pozitivní věcí je že už jen půl roku do prázdnin. Nějak moc jsem si zvykla na to, že jsem doma a nic nedělám. A dohromady je to něco kolem 25 měsíců vůbec na týhle škole. Dneska se mi zdál sen, kde Plešťa zamnou přesoupila na školu a moje škola se přesunula zpátky na základku. Co to znamená nevim.

Včera jsem byla na těch odběrech krve, aby zjisili jestli už jsem v pohodě. To ste ještě nezažili takovýhle odběry, fakt ne. Jsem se dokonce aji těšila, jenže oni mě neposlali do laborky a jim samotnejm to trvalo pět minut. Pět minut jsem tam ležela (oni mě donutili lehnout si!) a hrozně dlouho mi brali tu krev protože to nejdřív neteklo a pak to teklo pomalu. Šílenství.

Moje vlasy už zase vypadají jako bych vylezla ze stoky, co s tim budu dělat nevim, zvlášť když už tu krásnou fialovou z největší pravděpodobností neprodávaj. Třeba se přebarvim na blond ať vypadám jak ta "kráska" ze třetí série Hooda, kerá se menuje stejně jak já a nebo na hnědou, a přejmenuju se na Isabellu a budu sestrou toho s mastýma vlasama. Blah, tu třetí sérii fakt nemám ráda. A asi blonďatý lidi začínám nemít ráda. Promiň blondýnko a promiň Jeffree v minulosti.

Ať prosím moje sestra přestane zpívat o zelenině a hrát na kytaru s otevřenejma dveřma jejího pokoje, já pak jaksi i přes sluchátka na uši slyším víc ji jak moji hudbu.

A ono je to doma vlastně fajn, oprášila jsem dávno ztracené The Sims, žehlila jsem (dobře, to je trošku méně pozitivní), nemusím vstávat brzo, nemusím jíst divné jdlo z jídelny a ani se stresovat co se mi druhej den stane hroznýho. Maximálně mi bude vynadáno že nic nedělám a budu muset zase žehlit nebo trochu uklízet, ale rozhodně lepší než písemka z češtiny na kdovíkolik stran kterou jsem měla psát před třemi týdny a obávám se že si ji napíšu i tak.

Jdu dojíst Marťánka a spát. Vitamíny jsou důležitý a já po marťáncích nikdy neblila tak je mám ráda. Tak hezký sny (Plešti o Joeym).

A v tomhle se jednou budu vdávat. Ovšem kdyby Jeffree hodně chtěl, nechám ho ať si je na naši svatbu vezme on.

Už jsem sem zase nepsala měsíc a ani bych neřekla že už je to měsíc

11. listopadu 2009 v 19:04
Tři týdny doma, s angínou a dvěma antibiotikama, protože ty první nezabraly. Bylo to šílený a zároveň nádherný udělat si takový prázdniny, i když jsem byla věčně doma. Strašně moc věcí mi kvůli tomu uteklo a neříkám že mi to nevadilo. Naopak.

Na Deathstars jsem se nedostala, i když mi bylo naprosto dokonale už pár dní před tím. Ale Pleštinka mi dovezla podpis Skinnyho a peříčko z Whipova boa! Krásné, krásné, krásné. Jsem jí neskonale vděčná.

Kdybych na DS jela, nevím jak to semnou dopadne, protože v tu neděli jsem dobrala jedny antibiotika, čtyři dny na to se mi celá angína vrátila a všechno šlo zas hezky od začátku. Teď už jsme kompletně zdravá, v pátek jsem byla na krevních testech který dopadle dobře, jediný co mi stále chybí je železo. Ty krabičky s práškama mi tu leží na stole a myslím že jsem je zatím ani neotevřela.

Ve škole od pondělí je to takový občas fajn, jindy naprosto na provaz. Včera jsem po těch třech týdnejch absence psala čtvrtletku z matiky. Dala jsem si to krásně na trojku a ani nevím jak.

Zhruba za měsíc je na škole den otevřenejch dvěří. V kolik hodin ten den přijdu domů? O půl šestý? Fákt se těším. Budu mít ten den pět normálních hodin, pak oběd a normálně máme dvouhodinovku výtvarky. Ten de budeme mít čtyřhodinovku výtvarky. A to jsem se těšila že na den otevřenejch dvěří půjdu brzo domů.

Asi se jdu učt deskriptivu a fyziku. A informatiku? Zejtřek si nedám. Ono je všechno tak hrozně jednoduchý a o ničem a zároveň je to naprosto těžký a nezapamatovatelný.

Blah, a mám hlad, jen čekám co donese maminka z města. A už se fakt těším až kvůli vlastní blbosti a tomu, že se mi teď nechce fakt nic učit budu zas vzhůru do jedenácti protože to nebudu umět a budu vystresovaná :D Jsem hrozně nevyspaná, spím tak maximálně osm hodin, většinou usínám až kolem půlnoci takže šest hodin. A to jsem celý tři týdny spávala skoro dvanáct hodin každej den. Hroznej nezvyk. Ha, maminka se už vrátila. Tak já jdu si vzít konečně nějaký jídlo po dnešní žemlovce.

Days of delirium

12. července 2009 v 15:38
Ani nevím jak je venku, už druhej den v kuse se mi chce hrozně moc spát, vím, čím to bylo včera, ale dneska? Asi znuděním. Vstanete před polednem, ještě se stihnete nasnídat, sednete k televizi a po obědě zasednete sem protože si řikáte že aspoň chcete vědět co je novýho.

Zítra už je další týden prázdnin, posledních pár dní bylo plný všemožnejch věcí. Nečekanejch věcí. Od těch co vás hodí na úplný dno až po ty který vás zase vytáhnou nahoru. Ještě pořád nechápu.. Ten jeden papírek mě děsí pokaždé když projdu kolem a cítím vzrušení když mi přijde smska. Většinou stejně skončí zklamáním, pokud vám ovšem nepřijde informace že dnes večer v Mr.GS bude Ivona Regina.

Moje zápěstí pravé ruky bolí jak čert po pár pádech v pogu maximálně deseti lidí. A už zase pravá ruka. Chudák na to má štěstí. Taky jsem se jednou málem uabila na shodech a podruhý shodila židli, mám štěstí že tam ani nebylo moc lidí. A v pátek jsme naštěstí odešli brzo, takže plešky ze všech možnejch koutů tady z okolí jsme nepotkaly, kdyby jo, možná nepíšu vůbec protože by to odnesla i moje druhá ruka.

Každopádně mám zase obarvený vlasy, hodně fialové s trochou červené. Kdyby jste viděli ten hysterický výlev když jsme my obě dvě fanaticky šílely že mám vlasy jak Eric Griffin :D Ale fakt jenom jako, to ta barva. A chvílili mi ji i ti co mě neznali a říkali o mě že jsem kotě. Milé lidé:D Mňau mňau, víu víu.

Za týden bude v televizi Freddy vs. Jason, ale půjčíme si to dneska v Matrixu, protože Pleštinka to potřebuje vidět dneska. Když tam půjčujou za 20, 30 ká tak to vypůjčíme všechno. A jen se Plešti zeptejte, co za filmy vám to najde když zadáte hledat Joey nebo KoRn.. A cestou se stavíme ještě v Lidlu pro Marshmallow i když je to vlastně někde úplně jinde. Ale kvůli marshmallow všechno.

Ještě před chvilkou jsem si říkala že půjdu tak jak jsem dneska ráno vstala protože se mi nechtělo nijak chystat, teď už stačí jen řasenka a převlíct se z tepláčků a vyrazím tam, kde budu za šest minut. Potřebuju taky dopsat první z dopisů Barušce na tábor, jenže s mojí rukou to budu muset dopsat na počítači a vytisknout, tolik jí toho potřebuju říct, třeba si konečně vzpomenu co všechno jsem říkala v pátek v rozmezí 02:00 - 04:00, pamatuju si jenom útržky a bojím se dovědět se zbytek. A mám fotku s někým kdo není z Metallicy. A taky tam byl Matt z BFMV a seznámila jsem se se spoustou nových lidí a byl to "cool" večer. A teď je tam v červenci už jenom promítání klipů.

Opouštím vás zase na nějakou dobů, až bude co psát, protože jak jsme se s Plešťou shodly, už to není takový jako vždycky a nebaví nás to cpát to každýmu. Teď jenom nemám nic moc co dělat a tím si aspoň vzdaluju to prohrabování se ve skříni a hledání něčeho co je čistý a dá se to použít na litačku :D:D A moje umělecká díla zatím četl jenom Craig, kterej má aspon co dělat a nic mi na n neřekl, protože on vlastně nikdy nemluví. Ale vypadá že se mu v té skříni líbí. Asi jsem vám ještě nevyprávěla o bicích za 15ká že? Nevadí, ani se m nechce. Ještě bych toho sem napsala hodně ale na druhou stranu nemůžu. Tak až se mi zase bude chtít, objevím se.

Pink dreams again.. ♥

29. června 2009 v 21:56
Vrátila jsem se zpátky k designu s mojí největší závislostí, tou nejrůžovější nejsladší nejkrásnější nejúchylnější nejšílenější nejzženštijelší nejdokolanelší závislostí.

A prázdniny mi začínaj taky jako jeden krásnej růžovej sen. Občas čekám kdy uslyším ťukání datla a probudím se v posteli a zjistim že se mi to zdá.

Prázdniny jsem slavila hnedka dvakrát, v pátek večer s kamarádkama spolužačkama a v sobotu s Plešťou na hloučeli dětským šampáněm.
V neděli jsem byla osvobozena od večerního točení se na židli pořád dokola a čekání až se mi bude chtít spát.

A dneska jsme prolezly půlku Vrahovic a část Prostějova, přišla jsem domů ve 3odpoledne naprosto mrtvá :D A potkaly jsme našeho rok "pohřešovaného" spolužáka a už mám bordel v tom jakej je den. Ráno byla neděle a teď je úterý.

Nejdůležitější ovšem je, že tohle je další oničemčlánek, ale mě se to dneska nechce mazat :D
Já teď poslouchám Jeffreeho, za chvíli to zabalim a půjdu ho poslouchat do sluchátek do peřin.
Ale řekněte mi, jak může bejt někdo tak hrozně dokonalej?

Poslední týden..

23. června 2009 v 21:30
 • Málem jsem jela na NIN
 • Zítra budu donucena hrát volejbal- baví mě ale neumim to a ještě to má bejt proti jinejm třídám! Katastrofa!:D
 • Narozeninová přání se plní..
 • Autobiografie Mansona je ta nejúchylnější a nejperverznější knížka jakou sem kdy četla- ne, mamince ji přečíst nedám :D
 • Ve škole už od včera spím
 • V pátek je konec školy, sestra končila už dneska- nespravedlnost!
 • Jsem závislá na facebooku. A to ho zároveň ještě pořád tak moc nemám ráda:D
 • Nemáte 10.7. čas někdy večer? Potřebujem co nejvíc spojenců na jednu akci :D
 • Tak mě napadá- Michael Provocateur bude bezta zítra na NIN! Jestli jo chci aby mi ulitla hlava jako Danimu.
 • Ve čtvrtek jedem na letiště se třídou- jako bych si ho neměla užit o prázdninách dost:D
 • Jdu spát, je pozdě :D Zítra potřebuju bej vyspinkaná na ten volejbal, bude to zábava, ano:D
 • Potřebuju konečně udělat vzhled na blog.

Třetí článek za červen :D

20. června 2009 v 13:22
Ráno jsem se probudila, měla jsem se fajn prootže přijela babička popřát mě k narozeninám (muhehe:D) a tak jsem si v klidu sedla do kuchyně, žrala sme snídani, pila kakao.. Otevřu noviny jestli tam náhodou není článek o nějaký kapele jako minule Mötley Crüe (který jsme včera bohužel úspěšně vyhodila) a vidim Depeche mode, pak cosi a pak..

Jo a teďka řešim jak to pošmelit abych se tam dostala aspoň na tribuny:D protože lístky k podiu sou na aukru za 1700 :D To je strašně v hajzlu, na druhou stranu si řikám- no a co, tak je neuvidim. Fakt šílený..

a řekněte mi- proč VŠECHNY KAPELY (skoro všechny dobře) mají v červnu koncert ve středu?

S Mötley Crüe byly v Praze Backyard Babies, kdybych to jen věděla..

Zas mám červený vlasy, na chvilku aspoň :D Ta fialová zmizela totiž úplně..

První půlku prázdnin budu povětšinou na letišti, druhou mám brigádu v jedný restauraci takže prázdniny mám hnedka v háji :D Ale tak snad doufám že nejvíc času budu venku zalezlá nejlíp ve stínu na haloučeli..

Už mě hrozně štvou jahody a třešně protože mi je furt všichni nutí a pořád o nic hněkdo mluví a pořád je někdo jí.

Miluju to když mi Pleština napíše- zkus na kejtru Coffin Fodder nebo Nymphetamine, to zvládneš. divám se na ty taby a zkončim u toho že zahraju první tab :D

Včera jsme se konečně dodívaly na Cradle of Fear. Záhadným způsobem se tam objevily titulky a dneska se budem dívat znovu a od začátku aby sme pochopily děj :D Ale ten konec byl NEJLEPŠÍ. Danimu tam brutálně ustřelili hlavu :D "Proč nezkontroloval i to jestli Dani ještě náhodou nežije?" "Víš ono když má někdo jenom půlku hlůavy tak se předpokládá že je už mrtvej" :D:D

Celý dopoledne hledám fotky Griffina po netu, ty co už nemám, na buzznetu zadám Eric Griffin, nejdřív tam sou Ericovy fotky ale pak najednou je všude Joey:D to je spiknutí.

Jo tak mě napadá byl Wolkrův prostějov.. on ještě pořád je ale my tam zatim ještě nebyly:D Taky sem si řekla že by to chtělo dneska zajít aspoň na ty OBS dyž už nic.. jenže on nikde zas nepůjde a beztak to bude nuda protože tam nikdo nebude :D Ale dneska mám chuť něco pošmelit.. Ale v Apollu sou nějaký divný kapely a stejně by nikdo nešel:D

Tak mě napadá bude šmelina Kvatčinejch narozenin a ta se ještě neví kdy bude. Protože se neví kdo kdy má čas:D

Asi půjdu spát a vzbudim se až bude správný čas na to jít se dívat na Daniho jak kuchá střeva:D


Zoufalý výlev šílené a nudící se slečny která nechce avšak asi půjde spát *yeah,dyt ono je ještě světlo :D*

10. června 2009 v 21:11
Všichni mí drazí jsou v Ostravě na Slipknot- od Barušky, přes Plešťu po Sweet :D
Takže tady je nic co dělat.. Leda si můžu žužlat dál svůj chemlonovej dred..

Musim se učit zsv a matiku- už tak se mi dneska celkem dost nepovedlo všechno možný..

Zítra to vypadá na >poslední kytaru<, smutné :D

Ještě pořád mám plnou hlavu Mansona a Michaela, tejden je pryč a v tuhle dobu MM ještě ani nezačli hrát.. teď se mi to zdá jako hrozně dávno..

Moje fialová na hlavě je skoro pryč :( ale příště to udělám >plešťa udělá< promyšleněji..

Nedávno se mi zdálo o Cobainovi kterej nebyl Cobain a byl brutálně blonďatej a ten sen byl nejvíc krásnej- já doufám že to nebyl ten koho teď myslim:D

Někde je chyba- lidi v mém okolí co byli na MM říkaj že to byl skvělej koncert- jdu na forum a všichni na něj hrozně nadávají- kamarád co na něm byl v německu mi psal že ten koncert byl skvělej- doju na forum- všichni nadávaj že i v německu hrozný- CO SE DĚJE

Za chvilku končí červen a tohle je teprve druhej článek, další nějaká chyba:D

Ony musí bejt planety v nákym špatnym postavení, jinak si to nedokážu vysvětlit:D Nic si nedokážu vysvětlit..

>Ty věříš na planety? - Ne, ale na mimozemšťany jo!<

Poslední dobou mám krásně úchylnou náladu, to bude nějakej Marilynův vliv beztak:D

Manson má novou přátelkyni- hezká ale slizká:D, Wed má nový vlasy- ála Eric a vypadá jak kuře:D


A já si jdu pustit moje milovaný Splendor, dneska je to tu zabitý, knoti tipuju ještě ani nezačli hrát a já už půjdu spát:D A musim si vypnout vyzvánění, slíbili mi totiž smsku po skončení koncertu- ne, nechci být probuzena v jedenáct a následně ve dvě a pak v šest kdy přijedou do prostějova fanatickým výlevem:D

*Já se budu smát až bude mět vlak výluku a přijedou do Prostějova v 7 ráno..- kdo jinému hrob kopá, viď Pleštino?:D I když ten kdo pojede tim vlakem vlastně dlouhý černý vlasy mít bude..:D*

Fajn, položim otázku JEŠTĚ JEDNOU

6. května 2009 v 21:19
Co-máte-proti-elfům?

Naivně doufám že mi odpoví víc lidí :D

Zzatím se mi nejvíc líbila odpověď-> jsou moc teplí :D říkal Javor :D
____________

A víte jak jsem sem házela tu hádanku o psovi a kočce? :D To taky skoro nikdo neodpovídal ale zůčastněnejm děkuju a hodim sem správnou odpověď:D

Jde pes. A jde kočka.
Pes udělá: víu! a kočka umře.
Otázka zní- kdo umřel?
a) pes
b) kočka
c) oba
d) ani jeden

Odpověď zní: a) pes- protože psi nedělají víu, to znamená, že v tele psa je duch kočky, proto dělá víu, a v těle kočky je tím pádem duch psa. A když umřela kočka ve které byl duch psa tak umřel pes :D Chápete ne? :D

Špekáček?

2. května 2009 v 21:57
Je skvělý dělat oheň tam, kde je to zakázaný :D
A taky jet busem a vidět plakáty Mansona a pak jít a strhnout je..
Taky možná budu mít vlastní pokoj..
A snažim se pošmelit majáles tak abych nemusela do školy a pak ani za včelu..
Co já vim co bylo dneska..
A zítra jedem k příbuznejm na chatu- což znamená učit se fyziku dopoledne- a to znamená neučit se prootže dopoledne spim :D
Ono už je 10?

Mám otázku- co máte proti elfům?

Hahaha, zase se mi splnil sen :D

1. května 2009 v 21:28
Dnešek byl naprosto flákací.
Vstáváni v 9, skorovaření obědu, Maska, druhá strana hloučele, Dvojče, Verča, kamínky, procházení hloučelou, voda v botech, vomuchy..

A zítra přijede Baruška (musí! :D) a půjdem zase ven a a a a tak :) A napíšu jí referát ve španělštině :D

A doufám že se mi dneska v noci zas nebude zdát nějaká blbost:D Můžete být rádi, že nevíte co se mi zdálo dneska :D Ale část toho snu se splnila takže.. můžu bejt ráda :)

Zešílím, já tady vážně zešílím

16. dubna 2009 v 22:00
Jsou to idioti. A ignoranti.

A víte kam pojedu? Možná tak do prdele, ale do Prahy rozhodně ne. Už mi aspoň nemusí bejt blbě a nemusím bejt hysterická.

A ještě bych se měla podívat na tu matiku. Che. Od kvadratickej rovnic, přes rovnice s parametrem, kvadratický rovnice s parametrem, substituce, a nerovnice a všechno se mi to do háje plete dohromady.

Konečně je zítra pátek a pak?
Den Země na náměstí, kde budou hrát i Old Brown Shoes, odpoledne dojede Sweet a pak se jde na fiXu. Ve středu jsou na škole příjmačky, jdem do kina na Bathory. Pak "možná" grep. A pak Majáles, jehož přesný datum mi dneska oznámila Plešťa:) A ještě asi někdy i wolkerův prostějov..

Takže přežít zítřek, pak pár dní školy a pohoda :D

A ten dement pořád leze na můj profil. Až ho potkám tak ho asi nakopu do prdele :D I přes to, že má hezký vlasy, ty už mu nepomůžou :D

Víš co Plešti? Půjdem na tu psychiatrii spolem, jinak bych musela mlátit hlavo uo zeď a řvát proč :D
Jdete s náma? :D

P.S.: Proč tak málo lidí odpovídá na mou hádanku? :D

Umírám, moji drazí (a zesnulí)

15. dubna 2009 v 11:28
Fajn. Apocalyptica tady bude tenhle víkend.
Jenže by měli přijet i Ville Valo, Lauri Ylönen, ADAM GONTIER a Corey Taylor a pak ještě někdo ale to mě nezajimá. Sice nebudou na všech koncertech ale na nekterym jo.
A já bude doprdele kde? Na Vypsané Fixe a doma :D:D:D

Tak fixa mi nevadí, bude tu Sweet (už jen dva dny! hurá :D), ale neříkám, že bych si nezajela do Zlína..

A víte co? V pondělí jedu do Prahy.
A Apoclayptica má naplánovanej další koncert až v červnu.
Myslíte že by si nechtěli udělat malej výlet po Praze když už tu budou?
Já tu jen sedim a řikám si, že je to pěkne v hajzlu.
A přemýšlím to tom, jestli je reálný potkat Apo nebo někoho z jejich hostujících zpěváků v pondělí v Praze. :D Naivita je krásná věc, já vím :D

A kdybych šla dál do novejch věcí..
Tracklist novýho alba Green Day se už ví..
Dokument o Iron Maiden jde na plátna kin..
Gas má dítě :D:D
A určitě ještě něco, co jsem zapoměla..

Hm, a odteď mi bude strašně špatně do tý doby než dojedem z té prahy domů, kdy už budu vědět že nikoho nepotkám :D

McFish burger

8. dubna 2009 v 22:13
To je tak když přijdete domů, máte hlad, v mrazáku najdete rybí prsty a vzpomenete si na mcdonalda.. A uděláte si chickenburger jenomže s rybíma prstama:D:D Ale bylo to strááááášně dobrý *yummy* :D:D no fakt

A taky budu nemocná. Dopuju se práškama protože já nechc být nemocn áa ani nebudu ale budu :D Třeba to pomůže :X

Konečně mi dneska přišel balííček :* Ta taška je NÁDHERNÁ! Toš je taky queen of darkness že:D
A došla i mikuna. Zelená. Leopardí. S ušima. To je trošku kedr ale je taky krásná:D A nášivka 69 eyes je taky krásná :D

To ej tak když sedíte pod kopcem ve fialkách, melete blbosti, chce se vám spát a kousek opodál jsou "kamarádi" :D:D A taky malý morčátka.. Byl to šílenej den :D

Jdu spát. Teď:D I když jsou prázdniny ale jsem trochu mrtvá.
A zítra uvidíme Cradle of fear, snad celý :D Těším se, cháááchachacháááá

Goodbye satan :D:D:D

btw. fotky z dneška se tu možná objeví..

A víte co bylo první co sem viděla když sem vešla dneska do jídelny? Převrácenej pentagram :D:D
Jo, naši školu mám ráda
 
 

Reklama